Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Junák - český skaut, středisko Ichthys Plzeň, z. s. | 23 | 849 247 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Junák - český skaut, středisko Ichthys Plzeň, z. s. | 3 smlouvy za celkem 69 770 Kč | 2 smlouvy za celkem 40 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 291 200 Kč | 3 smlouvy za celkem 52 750 Kč | 2 smlouvy za celkem 22 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 61 710 Kč | 2 smlouvy za celkem 101 156 Kč | 3 smlouvy za celkem 150 161 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 20 | 764 247 Kč |
| Plzeňský kraj | 3 | 85 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Plzeň | 3 smlouvy za celkem 69 770 Kč | 1 smlouva za celkem 15 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 291 200 Kč | 3 smlouvy za celkem 52 750 Kč | 1 smlouva za celkem 22 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 61 710 Kč | 2 smlouvy za celkem 101 156 Kč | 3 smlouvy za celkem 150 161 Kč | |||
| Plzeňský kraj | 1 smlouva za celkem 25 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč |