Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 65 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REMEX CZ a.s. | 65 | 541 458 563 Kč |
| Město Neratovice | 5 | 169 551 670 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 45 172 089 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 2 | 64 799 340 Kč |
| SART-stavby a rekonstrukce a.s. | 7 | 55 467 125 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 7 | 55 467 125 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 1 | 1 180 960 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 3 | 40 275 412 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| REMEX CZ a.s. | 2 smlouvy za celkem 955 900 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 33 mil. Kč | 14 smluv za celkem 176 mil. Kč | 7 smluv za celkem 74 mil. Kč | 9 smluv za celkem 60 mil. Kč | 7 smluv za celkem 32 mil. Kč | 11 smluv za celkem 129 mil. Kč | 7 smluv za celkem 34 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 665 420 Kč | |
| Město Neratovice | 1 smlouva za celkem 29 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 104 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 36 mil. Kč | ||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 36 mil. Kč | ||||||||
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 65 mil. Kč | ||||||||||
| SART-stavby a rekonstrukce a.s. | 4 smlouvy za celkem 56 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem - 159 997 Kč | |||||||||
| M - SILNICE a.s. | 4 smlouvy za celkem 56 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem - 159 997 Kč | |||||||||
| SAGASTA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Chládek & Tintěra, a.s. | 1 smlouva za celkem 29 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 11 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 663 914 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 7 | 6 394 850 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 726 000 Kč |
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 42 | 488 550 025 Kč |
| Město Neratovice | 5 | 45 172 089 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Město Prachatice | 1 | 121 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 119 500 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa železnic, státní organizace, HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 smlouvy za celkem 955 900 Kč | 1 smlouva za celkem 949 850 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 965 580 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||
| DIAMO, státní podnik | 1 smlouva za celkem 726 000 Kč | ||||||||||
| ČESKOKRUMLOVSKÝ ROZVOJOVÝ FOND, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 2 smlouvy za celkem 29 mil. Kč | 7 smluv za celkem 169 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 37 mil. Kč | 6 smluv za celkem 58 mil. Kč | 7 smluv za celkem 32 mil. Kč | 8 smluv za celkem 128 mil. Kč | 7 smluv za celkem 34 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 663 914 Kč | |||
| Město Neratovice | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 36 mil. Kč | ||||||||
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||||
| České dráhy, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Město Prachatice | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 119 500 Kč |