Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 341 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,60 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EGZS s.r.o. | 12 | 14 864 603 Kč |
| HORTUS správa zeleně s.r.o. | 263 | 0 Kč |
| Norbert Novotný | 1 | 1 524 600 Kč |
| Radim Jandoš | 2 | 0 Kč |
| SKY AGRO s.r.o. | 1 | 458 015 Kč |
| RUBIN M-M, s.r.o. | 14 | 0 Kč |
| Ing. Jan Švejkovský | 8 | 0 Kč |
| M-JVK s.r.o. | 4 | 1 839 200 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 423 798 Kč |
| TRANSTECHNIK CS,spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 | 842 160 Kč |
| RUBINEX s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| ITTEC, s.r.o. | 1 | 269 340 Kč |
| Petr Hora | 1 | 0 Kč |
| S V E S s.r.o. | 2 | 3 361 380 Kč |
| ŠUDOMA STROJE s.r.o. | 2 | 1 645 600 Kč |
| Městská část Praha 9 | 2 | 0 Kč |
| MALCOM CZ s.r.o. | 1 | 1 304 380 Kč |
| EKOBASE, s.r.o. | 3 | 2 478 700 Kč |
| PROEBIZ s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| servishřiště s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Kutálek | 1 | 215 017 Kč |
| HL POINT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ÚČTY spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| STROM PRAHA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 188 179 Kč |
| Kalamedic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Berner spol. s r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 51 419 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| EGZS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 609 840 Kč | 2 smlouvy za celkem 983 019 Kč | 1 smlouva za celkem 373 179 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 693 330 Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | ||
| HORTUS správa zeleně s.r.o. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 22 smluv za celkem 0 Kč | 36 smluv za celkem 0 Kč | 29 smluv za celkem 0 Kč | 39 smluv za celkem 0 Kč | 35 smluv za celkem 0 Kč | 22 smluv za celkem 0 Kč | 26 smluv za celkem 0 Kč | 15 smluv za celkem 0 Kč | 23 smluv za celkem 0 Kč | 11 smluv za celkem 0 Kč |
| Norbert Novotný | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Radim Jandoš | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| SKY AGRO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 458 015 Kč | ||||||||||
| RUBIN M-M, s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | ||||||||
| Ing. Jan Švejkovský | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| M-JVK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 139 755 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 118 200 Kč | 1 smlouva za celkem 305 598 Kč | |||||||||
| TRANSTECHNIK CS,spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 smlouva za celkem 842 160 Kč | ||||||||||
| RUBINEX s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| ITTEC, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 269 340 Kč | ||||||||||
| Petr Hora | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| S V E S s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 239 580 Kč | |||||||||
| ŠUDOMA STROJE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 9 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| MALCOM CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| EKOBASE, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 847 000 Kč | 1 smlouva za celkem 700 000 Kč | 1 smlouva za celkem 931 700 Kč | ||||||||
| PROEBIZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 266 200 Kč | ||||||||||
| servishřiště s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pavel Kutálek | 1 smlouva za celkem 215 017 Kč | ||||||||||
| HL POINT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ÚČTY spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STROM PRAHA a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Unikont Group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 188 179 Kč | ||||||||||
| Kalamedic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Berner spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||||
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 smlouva za celkem 51 419 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HORTUS správa zeleně s.r.o. | 79 | 57 273 491 Kč |
| Městská část Praha 9 | 126 | 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 2 148 464 Kč |
| Městská část Praha 14 | 119 | 22 405 283 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 22 646 787 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Garáže Lovosická, s.r.o. | 1 | 78 942 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městská část Praha 9, HORTUS správa zeleně s.r.o., Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HORTUS správa zeleně s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 9 smluv za celkem 2 mil. Kč | 10 smluv za celkem 2 mil. Kč | 15 smluv za celkem 4 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 16 mil. Kč | 7 smluv za celkem 16 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 10 smluv za celkem 3 mil. Kč | 7 smluv za celkem 6 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 353 919 Kč |
| Městská část Praha 9 | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 12 smluv za celkem 0 Kč | 12 smluv za celkem 0 Kč | 16 smluv za celkem 0 Kč | 23 smluv za celkem 0 Kč | 12 smluv za celkem 0 Kč | 20 smluv za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 0 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 116 281 Kč | 2 smlouvy za celkem 952 827 Kč | 1 smlouva za celkem 815 274 Kč | 1 smlouva za celkem 264 083 Kč | |||||||
| Městská část Praha 14 | 13 smluv za celkem 2 mil. Kč | 29 smluv za celkem 5 mil. Kč | 25 smluv za celkem 5 mil. Kč | 26 smluv za celkem 5 mil. Kč | 21 smluv za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 956 526 Kč | |||||
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 smlouva za celkem 23 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Garáže Lovosická, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 78 942 Kč | ||||||||||
| Pražské služby, a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |