Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tělocvičná jednota Sokol Svinov | 25 | 5 040 950 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Tělocvičná jednota Sokol Svinov | 1 smlouva za celkem 1 000 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 500 050 Kč | 2 smlouvy za celkem 395 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 167 000 Kč | 1 smlouva za celkem 176 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 563 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 528 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 302 850 Kč | 3 smlouvy za celkem 525 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 429 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 452 950 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 25 | 5 040 950 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 1 000 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 500 050 Kč | 2 smlouvy za celkem 395 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 167 000 Kč | 1 smlouva za celkem 176 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 563 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 528 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 302 850 Kč | 3 smlouvy za celkem 525 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 429 950 Kč | 2 smlouvy za celkem 452 950 Kč |