Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 44 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROFESS INVEST a.s. | 44 | 21 172 298 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PROFESS INVEST a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 5 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 639 848 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 647 350 Kč | 3 smlouvy za celkem 702 587 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 716 175 Kč | 1 smlouva za celkem 399 300 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 40 | 18 476 736 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 4 | 2 695 562 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 5 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 610 082 Kč | 3 smlouvy za celkem 639 848 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 647 350 Kč | 3 smlouvy za celkem 702 587 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 716 175 Kč | 1 smlouva za celkem 399 300 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 220 637 Kč |