Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Hepnar | 14 | 2 643 066 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Petr Hepnar | 2 smlouvy za celkem 326 661 Kč | 1 smlouva za celkem 462 698 Kč | 2 smlouvy za celkem 244 029 Kč | 1 smlouva za celkem 239 765 Kč | 3 smlouvy za celkem 276 086 Kč | 1 smlouva za celkem 236 484 Kč | 2 smlouvy za celkem 656 484 Kč | 1 smlouva za celkem 82 280 Kč | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 10 | 2 089 966 Kč |
| Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují | 1 | 50 820 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Opočno | 1 | 0 Kč |
| MĚSTO BROUMOV | 2 | 502 280 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MĚSTO NÁCHOD | 2 smlouvy za celkem 326 661 Kč | 1 smlouva za celkem 462 698 Kč | 2 smlouvy za celkem 244 029 Kč | 1 smlouva za celkem 239 765 Kč | 1 smlouva za celkem 225 266 Kč | 1 smlouva za celkem 236 484 Kč | 1 smlouva za celkem 236 484 Kč | 1 smlouva za celkem 118 580 Kč | |||
| Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují | 1 smlouva za celkem 50 820 Kč | ||||||||||
| Léčebna dlouhodobě nemocných Opočno | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MĚSTO BROUMOV | 1 smlouva za celkem 420 000 Kč | 1 smlouva za celkem 82 280 Kč |