Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 50 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,73 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace | 10 | 8 502 128 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 28 900 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 1 | 349 996 Kč |
| KOVOS družstvo Teplice | 1 | 0 Kč |
| Česká data s.r.o. | 1 | 194 699 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 93 168 Kč |
| Gumdrop s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 14 711 221 Kč |
| KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zdeněk Klumpar | 3 | 0 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 3 | 1 608 504 Kč |
| Váš klídek! s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| OTISTAV s.r.o. | 1 | 418 122 Kč |
| Zdeněk Hrbek | 3 | 0 Kč |
| FLAME System s.r.o. | 1 | 208 604 Kč |
| Hana Matulová | 2 | 342 800 Kč |
| MEGAWATT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LABOR - KOMPLET, s.r.o. | 2 | 2 244 134 Kč |
| HD Mountain s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| INEX-cestovní kancelář s.r.o. | 1 | 399 000 Kč |
| Scenario s.r.o. | 1 | 291 126 Kč |
| Aleš Kadeřábek | 2 | 0 Kč |
| Active Point Tours s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Podlahářství Jurčák s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BHP plus s.r.o. | 1 | 167 809 Kč |
| Petr Holata | 1 | 69 212 Kč |
| Milan Peter | 1 | 62 070 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 377 520 Kč | 2 smlouvy za celkem 492 714 Kč | 1 smlouva za celkem 59 066 Kč | 1 smlouva za celkem 68 488 Kč | 1 smlouva za celkem 120 960 Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 28 900 Kč | ||||||||||
| Růžovka.cz a.s. | 1 smlouva za celkem 349 996 Kč | ||||||||||
| KOVOS družstvo Teplice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Česká data s.r.o. | 1 smlouva za celkem 194 699 Kč | ||||||||||
| Alza.cz a.s. | 1 smlouva za celkem 93 168 Kč | ||||||||||
| Gumdrop s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 15 mil. Kč | ||||||||||
| KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zdeněk Klumpar | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 524 640 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Váš klídek! s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| OTISTAV s.r.o. | 1 smlouva za celkem 418 122 Kč | ||||||||||
| Zdeněk Hrbek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| FLAME System s.r.o. | 1 smlouva za celkem 208 604 Kč | ||||||||||
| Hana Matulová | 1 smlouva za celkem 169 200 Kč | 1 smlouva za celkem 173 600 Kč | |||||||||
| MEGAWATT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LABOR - KOMPLET, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| HD Mountain s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| INEX-cestovní kancelář s.r.o. | 1 smlouva za celkem 399 000 Kč | ||||||||||
| Scenario s.r.o. | 1 smlouva za celkem 291 126 Kč | ||||||||||
| Aleš Kadeřábek | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Active Point Tours s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Podlahářství Jurčák s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BHP plus s.r.o. | 1 smlouva za celkem 167 809 Kč | ||||||||||
| Petr Holata | 1 smlouva za celkem 69 212 Kč | ||||||||||
| Milan Peter | 1 smlouva za celkem 62 070 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 755 040 Kč |
| Ústecký kraj | 4 | 1 561 062 Kč |
| Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 59 066 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 120 960 Kč |
| Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace | 39 | 26 277 046 Kč |
| Město Louny | 1 | 6 006 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 377 520 Kč | 1 smlouva za celkem 377 520 Kč | |||||||||
| Ústecký kraj | 1 smlouva za celkem 115 194 Kč | 1 smlouva za celkem 68 488 Kč | 1 smlouva za celkem 376 786 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 59 066 Kč | ||||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 120 960 Kč | ||||||||||
| Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 28 900 Kč | 5 smluv za celkem 991 278 Kč | 12 smluv za celkem 19 mil. Kč | 21 smluv za celkem 6 mil. Kč | |||||||
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč |