Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 1125 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 36 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,18 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Údržba silnic s.r.o. | 1 103 | 2 355 315 156 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 5 | 12 230 003 Kč |
| ZKP Kladno, s.r.o. | 12 | 0 Kč |
| SVODIDLA s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 4 | 147 194 529 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 135 105 938 Kč |
| VESIBA, s.r.o. | 1 | 135 105 938 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 22 | 360 001 051 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 105 | 0 Kč |
| Obec Lety | 1 | 2 635 458 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 87 | 834 143 595 Kč |
| B E S s.r.o. | 95 | 1 127 925 368 Kč |
| DOZNA s.r.o. | 9 | 293 781 773 Kč |
| Silnice TS s.r.o. | 86 | 0 Kč |
| Značky Praha s.r.o. | 9 | 293 781 773 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 3 | 10 858 673 Kč |
| Obec Županovice | 1 | 1 502 777 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Údržba silnic s.r.o. | 42 smluv za celkem 42 mil. Kč | 83 smluv za celkem 65 mil. Kč | 104 smluv za celkem 80 mil. Kč | 103 smluv za celkem 80 mil. Kč | 93 smluv za celkem 209 mil. Kč | 99 smluv za celkem 136 mil. Kč | 118 smluv za celkem 111 mil. Kč | 110 smluv za celkem 133 mil. Kč | 145 smluv za celkem 552 mil. Kč | 161 smluv za celkem 891 mil. Kč | 45 smluv za celkem 56 mil. Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 12 mil. Kč | ||||||||||
| ZKP Kladno, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |
| SVODIDLA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 135 mil. Kč | ||||||||||
| Saferoad Restraint Systems s.r.o. | 1 smlouva za celkem 135 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 12 mil. Kč | |||||||||
| EUROVIA CZ a.s. | 1 smlouva za celkem 135 mil. Kč | ||||||||||
| VESIBA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 135 mil. Kč | ||||||||||
| 3K značky s.r.o. | 1 smlouva za celkem 48 mil. Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | 15 smluv za celkem 307 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 41 432 Kč | |||||||
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 35 smluv za celkem 0 Kč | 55 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Obec Lety | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| AVE Kladno s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 30 smluv za celkem 91 mil. Kč | 55 smluv za celkem 743 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| B E S s.r.o. | 39 smluv za celkem 385 mil. Kč | 55 smluv za celkem 743 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| DOZNA s.r.o. | 9 smluv za celkem 294 mil. Kč | ||||||||||
| Silnice TS s.r.o. | 30 smluv za celkem 0 Kč | 55 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Značky Praha s.r.o. | 9 smluv za celkem 294 mil. Kč | ||||||||||
| Pražské služby, a.s. | 3 smlouvy za celkem 11 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Županovice | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 878 | 1 032 775 118 Kč |
| Město Sedlčany | 47 | 47 688 773 Kč |
| Město Votice | 17 | 9 027 433 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 123 | 961 410 338 Kč |
| Město Příbram | 8 | 3 346 744 Kč |
| Středočeský kraj | 9 | 0 Kč |
| Obec Mezno | 1 | 240 488 Kč |
| Město Dobříš | 3 | 435 569 Kč |
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 | 79 541 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 1 420 254 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 9 | 293 781 773 Kč |
| Obec Županovice | 1 | 1 502 777 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 88 209 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Obec Radíč | 1 | 1 539 445 Kč |
| Obec Nechvalice | 1 | 0 Kč |
| Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 87 029 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace, Město Sedlčany, Město Příbram, Středočeský kraj, Město Votice, Ředitelství silnic a dálnic s. p.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 41 smluv za celkem 42 mil. Kč | 75 smluv za celkem 58 mil. Kč | 92 smluv za celkem 71 mil. Kč | 81 smluv za celkem 68 mil. Kč | 87 smluv za celkem 203 mil. Kč | 87 smluv za celkem 80 mil. Kč | 104 smluv za celkem 81 mil. Kč | 98 smluv za celkem 109 mil. Kč | 87 smluv za celkem 138 mil. Kč | 89 smluv za celkem 136 mil. Kč | 37 smluv za celkem 48 mil. Kč |
| Město Sedlčany | 1 smlouva za celkem 704 377 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 4 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 13 mil. Kč | 11 smluv za celkem 9 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 7 mil. Kč |
| Město Votice | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 10 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 553 902 Kč | 1 smlouva za celkem 88 378 Kč | ||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 50 mil. Kč | 13 smluv za celkem 28 mil. Kč | 7 smluv za celkem 21 mil. Kč | 38 smluv za celkem 106 mil. Kč | 56 smluv za celkem 743 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |
| Město Příbram | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 508 200 Kč | 1 smlouva za celkem 876 320 Kč | 1 smlouva za celkem 93 212 Kč | 1 smlouva za celkem 159 938 Kč | 1 smlouva za celkem 496 100 Kč | |||||
| Středočeský kraj | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| Obec Mezno | 1 smlouva za celkem 240 488 Kč | ||||||||||
| Město Dobříš | 3 smlouvy za celkem 435 569 Kč | ||||||||||
| SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY | 1 smlouva za celkem 79 541 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 9 smluv za celkem 294 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Županovice | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 88 209 Kč | ||||||||||
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Obec Radíč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Obec Nechvalice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb | 1 smlouva za celkem 87 029 Kč |