Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 55 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROYAL SECURITY SERVICE, spol. s r.o. | 55 | 48 621 986 Kč |
| ZZ STAR, s.r.o. | 2 | 29 095 902 Kč |
| TOP security s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Alpha Corp Agency, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GATA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Rasmussen & Lundquist Holding a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ROYAL SECURITY SERVICE, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 37 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 580 800 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 151 735 Kč | 4 smlouvy za celkem 67 781 Kč | 9 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 299 567 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 457 380 Kč |
| ZZ STAR, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 29 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| TOP security s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Alpha Corp Agency, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GATA, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Rasmussen & Lundquist Holding a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 36 642 818 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4 | 5 | 4 181 155 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 228 690 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 17 | 0 Kč |
| Městská část Praha 9 | 9 | 85 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 74 961 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 2 | 3 769 150 Kč |
| Městská část Praha 14 | 7 | 1 618 266 Kč |
| Městská divadla pražská | 1 | 85 571 Kč |
| Správa majetku Praha 14, a.s. | 5 | 885 527 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městská část Praha 14, Městská část Praha 9
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 smlouvy za celkem 37 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4 | 1 smlouva za celkem 580 800 Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | 1 smlouva za celkem 769 560 Kč | 1 smlouva za celkem 241 395 Kč | ||||||
| Městská část Praha 4 | 1 smlouva za celkem 228 690 Kč | ||||||||||
| 4-Majetková, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||
| Městská část Praha 9 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 40 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 45 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 74 961 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Městská část Praha 14 | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | 1 smlouva za celkem 259 501 Kč | 2 smlouvy za celkem 299 567 Kč | 1 smlouva za celkem 117 818 Kč | 1 smlouva za celkem 457 380 Kč | |||||
| Městská divadla pražská | 1 smlouva za celkem 85 571 Kč | ||||||||||
| Správa majetku Praha 14, a.s. | 5 smluv za celkem 885 527 Kč |