Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 23 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Brno, Úvoz 57, příspěvková organizace | 2 | 408 000 Kč |
| TESO - technický servis obchodu, spol. s r.o. | 5 | 791 049 Kč |
| ARI s.r.o. | 3 | 307 060 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 58 401 Kč |
| Michal Skoupý | 1 | 0 Kč |
| M Computers s.r.o. | 2 | 300 000 Kč |
| ApS Brno s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Elis Textil Servis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Spectrasol, s.r.o. | 1 | 90 721 Kč |
| Nidea s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| ENCOFA SERVIS, s.r.o. | 1 | 76 481 Kč |
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 | 99 259 Kč |
| Vladimír Konopáč, MSc., MBA | 1 | 76 134 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Brno, Úvoz 57, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 408 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| TESO - technický servis obchodu, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 293 086 Kč | 1 smlouva za celkem 80 586 Kč | 1 smlouva za celkem 417 377 Kč | |||||||
| ARI s.r.o. | 1 smlouva za celkem 110 224 Kč | 2 smlouvy za celkem 196 836 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 58 401 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Michal Skoupý | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| M Computers s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 300 000 Kč | ||||||||||
| ApS Brno s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Elis Textil Servis s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Spectrasol, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 90 721 Kč | ||||||||||
| Nidea s.r.o. | 1 smlouva za celkem 87 120 Kč | ||||||||||
| ENCOFA SERVIS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 76 481 Kč | ||||||||||
| Hřiště 8D s.r.o. | 1 smlouva za celkem 99 259 Kč | ||||||||||
| Vladimír Konopáč, MSc., MBA | 1 smlouva za celkem 76 134 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 408 000 Kč |
| Mateřská škola Brno, Úvoz 57, příspěvková organizace | 21 | 2 092 748 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 408 000 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Brno, Úvoz 57, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 293 086 Kč | 4 smlouvy za celkem 249 211 Kč | 5 smluv za celkem 506 523 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 451 158 Kč | 3 smlouvy za celkem 592 770 Kč | ||||
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |