Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Brno, Nádvorní 3, příspěvková organizace | 14 | 684 209 Kč |
| KOBERCE BRENO, spol. s r.o. | 1 | 85 322 Kč |
| Lumír Novotný | 1 | 131 629 Kč |
| Yggdrasilmont, s.r.o. | 1 | 223 850 Kč |
| Robert Rogulski | 1 | 101 761 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| GASTRO MARČEK, s.r.o. | 1 | 107 821 Kč |
| Martin Sláma | 1 | 74 079 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Brno, Nádvorní 3, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 264 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 238 310 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 107 821 Kč | 1 smlouva za celkem 74 079 Kč | ||||
| KOBERCE BRENO, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 85 322 Kč | ||||||||||
| Lumír Novotný | 1 smlouva za celkem 131 629 Kč | ||||||||||
| Yggdrasilmont, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 223 850 Kč | ||||||||||
| Robert Rogulski | 1 smlouva za celkem 101 761 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GASTRO MARČEK, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 107 821 Kč | ||||||||||
| Martin Sláma | 1 smlouva za celkem 74 079 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 264 000 Kč |
| Mateřská škola Brno, Nádvorní 3, příspěvková organizace | 7 | 738 921 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 264 000 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola Brno, Nádvorní 3, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 85 322 Kč | 1 smlouva za celkem 131 629 Kč | 3 smlouvy za celkem 340 071 Kč | 1 smlouva za celkem 107 821 Kč | 1 smlouva za celkem 74 079 Kč | ||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |