Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 41 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S a S security service, s.r.o. | 40 | 38 504 630 Kč |
| Pečovatelská služba Praha 3 | 3 | 4 457 156 Kč |
| Městská část Praha 3 | 8 | 522 284 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| S a S security service, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 13 smluv za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 235 224 Kč | 2 smlouvy za celkem 9 mil. Kč | 5 smluv za celkem 416 579 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 166 544 Kč | |
| Pečovatelská služba Praha 3 | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||||||||
| Městská část Praha 3 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 105 706 Kč | 5 smluv za celkem 416 579 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pečovatelská služba Praha 3 | 12 | 9 053 543 Kč |
| Městská část Praha 1 | 8 | 4 188 109 Kč |
| Nemocnice Na Františku | 2 | 6 486 084 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 8 | 522 284 Kč |
| Generální ředitelství cel | 2 | 15 997 765 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 8 | 2 256 844 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Česká zemědělská univerzita v Praze
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pečovatelská služba Praha 3 | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Městská část Praha 1 | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 208 917 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | ||||||||
| Nemocnice Na Františku | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 235 224 Kč | |||||||||
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 105 706 Kč | 5 smluv za celkem 416 579 Kč | ||||||||
| Generální ředitelství cel | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 8 mil. Kč | |||||||||
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 smlouva za celkem 113 256 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 166 544 Kč |