Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Svádov | 14 | 649 675 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Svádov | 3 smlouvy za celkem 45 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 57 584 Kč | 1 smlouva za celkem 62 700 Kč | 1 smlouva za celkem 63 000 Kč | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 139 271 Kč | 2 smlouvy za celkem 147 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 79 220 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 10 | 649 675 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 4 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 smlouvy za celkem 45 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 57 584 Kč | 1 smlouva za celkem 62 700 Kč | 1 smlouva za celkem 63 000 Kč | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | 1 smlouva za celkem 139 271 Kč | 1 smlouva za celkem 147 500 Kč | 1 smlouva za celkem 79 220 Kč | |||
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |