Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 54 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Ivančice-Řeznovice, okres Brno-venkov | 29 | 4 834 410 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 16 000 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 55 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 19 051 Kč |
| SNĚŽNÍK, a.s. | 4 | 381 675 Kč |
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MSD, spol. s r.o. | 4 | 504 927 Kč |
| Nadace Proměny Karla Komárka | 8 | 0 Kč |
| Petr Drápal | 1 | 84 700 Kč |
| MIRAKULUM s.r.o. | 2 | 1 257 834 Kč |
| Josef Křikava | 1 | 108 610 Kč |
| Zdeněk Kružík | 1 | 105 639 Kč |
| DINER, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Zbyněk Aldorf, Ph.D. | 1 | 75 141 Kč |
| Jiří Dobeš | 1 | 105 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola a mateřská škola, Ivančice-Řeznovice, okres Brno-venkov | 4 smlouvy za celkem 541 902 Kč | 5 smluv za celkem 416 240 Kč | 6 smluv za celkem 517 740 Kč | 7 smluv za celkem 722 751 Kč | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 237 798 Kč | 2 smlouvy za celkem 355 500 Kč | 1 smlouva za celkem 996 181 Kč | 1 smlouva za celkem 991 297 Kč | ||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 16 000 Kč | ||||||||||
| Město Ivančice | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 19 051 Kč | ||||||||||
| SNĚŽNÍK, a.s. | 1 smlouva za celkem 197 025 Kč | 1 smlouva za celkem 85 850 Kč | 1 smlouva za celkem 98 800 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| DIGIDATARCH spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Everesta, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MSD, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 118 008 Kč | 1 smlouva za celkem 97 487 Kč | 2 smlouvy za celkem 289 432 Kč | ||||||||
| Nadace Proměny Karla Komárka | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Petr Drápal | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | ||||||||||
| MIRAKULUM s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Josef Křikava | 1 smlouva za celkem 108 610 Kč | ||||||||||
| Zdeněk Kružík | 1 smlouva za celkem 105 639 Kč | ||||||||||
| DINER, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Zbyněk Aldorf, Ph.D. | 1 smlouva za celkem 75 141 Kč | ||||||||||
| Jiří Dobeš | 1 smlouva za celkem 105 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola, Ivančice-Řeznovice, okres Brno-venkov | 47 | 6 177 424 Kč |
| Školní jídelna Ivančice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 55 000 Kč |
| Flashtones, s.r.o. | 1 | 295 500 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 0 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 987 479 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola a mateřská škola, Ivančice-Řeznovice, okres Brno-venkov | 4 smlouvy za celkem 541 902 Kč | 5 smluv za celkem 416 240 Kč | 7 smluv za celkem 533 740 Kč | 5 smluv za celkem 722 751 Kč | 1 smlouva za celkem 19 051 Kč | 4 smlouvy za celkem 524 823 Kč | 7 smluv za celkem 630 550 Kč | 10 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 394 432 Kč | ||
| Školní jídelna Ivančice, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jihomoravský kraj | 1 smlouva za celkem 55 000 Kč | ||||||||||
| Flashtones, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 295 500 Kč | ||||||||||
| Město Ivančice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Dům zahraniční spolupráce | 1 smlouva za celkem 996 181 Kč | 1 smlouva za celkem 991 297 Kč |