Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 41 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,83 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VESTAV group s.r.o. | 1 | 2 989 979 Kč |
| Správa majetku Líšeň,příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
| DMG obchodní a stavební s.r.o. | 1 | 80 500 Kč |
| K-net Technical International Group, s.r.o. | 2 | 169 747 Kč |
| AGROTEC a.s. | 1 | 376 464 Kč |
| MIBA Interior s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Jan Bábík | 1 | 351 104 Kč |
| Stavební firma AVUS, spol. s r.o. | 1 | 141 062 Kč |
| K-net Team Ostrava, s.r.o. | 1 | 110 098 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OSS Brno, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Ondřej Pilát | 1 | 62 799 Kč |
| HOFI engineering, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| REPROSERVIS CZ, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Stavební firma MATYÁŠ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Popovič | 2 | 0 Kč |
| Josef Drdla | 2 | 149 447 Kč |
| ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s. | 2 | 435 600 Kč |
| ELEKTROBOSS s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Brixton Group, s.r.o. | 1 | 211 750 Kč |
| REGO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Activity promotion s.r.o. | 1 | 114 357 Kč |
| Radek Pospíšil | 2 | 226 948 Kč |
| HOLÍK stav, s.r.o. | 1 | 1 832 131 Kč |
| REJ SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OMNIA projekt, s.r.o. | 1 | 177 870 Kč |
| Ing. Kamil Koutný | 1 | 120 862 Kč |
| KB komplet servis, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Marek Skoupý | 1 | 65 340 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VESTAV group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Správa majetku Líšeň,příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| DMG obchodní a stavební s.r.o. | 1 smlouva za celkem 80 500 Kč | ||||||||||
| K-net Technical International Group, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 61 763 Kč | 1 smlouva za celkem 107 984 Kč | |||||||||
| AGROTEC a.s. | 1 smlouva za celkem 376 464 Kč | ||||||||||
| MIBA Interior s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Jan Bábík | 1 smlouva za celkem 351 104 Kč | ||||||||||
| Stavební firma AVUS, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 141 062 Kč | ||||||||||
| K-net Team Ostrava, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 110 098 Kč | ||||||||||
| CZC.cz s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| OSS Brno, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||||||||||
| Ondřej Pilát | 1 smlouva za celkem 62 799 Kč | ||||||||||
| HOFI engineering, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| REPROSERVIS CZ, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Stavební firma MATYÁŠ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vladimír Popovič | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Josef Drdla | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 149 447 Kč | |||||||||
| ŠEDOVÁ perfect service, o.p.s. | 2 smlouvy za celkem 435 600 Kč | ||||||||||
| ELEKTROBOSS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | ||||||||||
| Brixton Group, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 211 750 Kč | ||||||||||
| REGO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Activity promotion s.r.o. | 1 smlouva za celkem 114 357 Kč | ||||||||||
| Radek Pospíšil | 1 smlouva za celkem 111 320 Kč | 1 smlouva za celkem 115 628 Kč | |||||||||
| HOLÍK stav, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| REJ SERVIS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| OMNIA projekt, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 177 870 Kč | ||||||||||
| Ing. Kamil Koutný | 1 smlouva za celkem 120 862 Kč | ||||||||||
| KB komplet servis, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Marek Skoupý | 1 smlouva za celkem 65 340 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku Líšeň,příspěvková organizace | 40 | 10 145 476 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa majetku Líšeň,příspěvková organizace | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 16 smluv za celkem 1 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 9 smluv za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 726 900 Kč | ||||||
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 0 Kč |