Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 51 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,96 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 | 51 | 6 217 776 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 | 4 smlouvy za celkem 347 525 Kč | 10 smluv za celkem 774 810 Kč | 6 smluv za celkem 702 824 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 338 800 Kč | 6 smluv za celkem 494 878 Kč | 4 smlouvy za celkem 751 250 Kč | 4 smlouvy za celkem 338 800 Kč | 2 smlouvy za celkem 140 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 3 | 331 550 Kč |
| Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze | 8 | 665 500 Kč |
| Národní institut pro kulturu | 1 | 0 Kč |
| Národní divadlo | 8 | 586 463 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 2 246 610 Kč |
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 238 789 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 9 | 0 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 5 | 580 800 Kč |
| Pražské jaro, o.p.s. | 1 | 78 650 Kč |
| Muzeum hlavního města Prahy | 2 | 0 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 600 000 Kč |
| Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3 | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA, Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 smlouvy za celkem 204 925 Kč | 1 smlouva za celkem 126 625 Kč | |||||||||
| Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | |||
| Národní institut pro kulturu | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Národní divadlo | 6 smluv za celkem 454 585 Kč | 2 smlouvy za celkem 131 878 Kč | |||||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 318 835 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 614 075 Kč | 1 smlouva za celkem 140 000 Kč | ||||||
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 smlouva za celkem 238 789 Kč | ||||||||||
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||
| Kolektory Praha, a.s. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 217 800 Kč | |||||||
| Pražské jaro, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | ||||||||||
| Muzeum hlavního města Prahy | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Město Jeseník | 1 smlouva za celkem 600 000 Kč | ||||||||||
| Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. | 1 smlouva za celkem 114 950 Kč | ||||||||||
| Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3 | 1 smlouva za celkem 0 Kč |