Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 46 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Holoubek Tomáš, JUDr. | 46 | 4 265 188 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Holoubek Tomáš, JUDr. | 9 smluv za celkem 770 840 Kč | 13 smluv za celkem 1 mil. Kč | 15 smluv za celkem 963 678 Kč | 4 smlouvy za celkem 162 220 Kč | 3 smlouvy za celkem 669 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 592 900 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 3 | 43 | 3 672 288 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 2 | 592 900 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 3 | 9 smluv za celkem 770 840 Kč | 13 smluv za celkem 1 mil. Kč | 14 smluv za celkem 963 678 Kč | 4 smlouvy za celkem 162 220 Kč | 3 smlouvy za celkem 669 000 Kč | ||||||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 2 smlouvy za celkem 592 900 Kč |