Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SHM Klub Praha a Zdiby, z. s. | 15 | 942 530 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SHM Klub Praha a Zdiby, z. s. | 4 smlouvy za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 75 020 Kč | 3 smlouvy za celkem 113 740 Kč | 2 smlouvy za celkem 214 170 Kč | 3 smlouvy za celkem 137 000 Kč | 1 smlouva za celkem 166 000 Kč | 1 smlouva za celkem 164 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 942 530 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 4 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 1 smlouva za celkem 75 020 Kč | 1 smlouva za celkem 113 740 Kč | 1 smlouva za celkem 214 170 Kč | 1 smlouva za celkem 137 000 Kč | 1 smlouva za celkem 166 000 Kč | 1 smlouva za celkem 164 000 Kč | ||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |