Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 33 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký krasobruslařský klub, zapsaný spolek | 33 | 3 611 540 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ústecký krasobruslařský klub, zapsaný spolek | 4 smlouvy za celkem 89 776 Kč | 4 smlouvy za celkem 109 100 Kč | 4 smlouvy za celkem 129 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 105 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 143 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 254 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 543 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 370 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 800 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 26 | 2 951 776 Kč |
| Ústecký kraj | 6 | 487 000 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 172 764 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Ústí nad Labem
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ústí nad Labem | 4 smlouvy za celkem 89 776 Kč | 4 smlouvy za celkem 109 100 Kč | 4 smlouvy za celkem 129 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 105 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 143 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 350 000 Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 825 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 800 000 Kč | |
| Ústecký kraj | 2 smlouvy za celkem 154 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 193 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | |||||||
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 172 764 Kč |