Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Radomír Surma | 7 | 6 934 484 Kč |
| Balcarová Romana, Ak. mal. | 7 | 6 934 484 Kč |
| Stirber Peter, Ak. mal. | 7 | 6 934 484 Kč |
| Pavlíková Markéta, Ak. mal. | 16 | 12 970 803 Kč |
| Navrátilová Petra | 7 | 6 934 484 Kč |
| Marie Dočekalová | 4 | 3 743 831 Kč |
| Trizuljaková Miroslava, Ak. mal. | 4 | 3 743 831 Kč |
| BcA Filip Menzel | 4 | 3 743 831 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Radomír Surma | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||
| Balcarová Romana, Ak. mal. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||
| Stirber Peter, Ak. mal. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||
| Pavlíková Markéta, Ak. mal. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 6 smluv za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 238 370 Kč | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč | 1 smlouva za celkem 116 039 Kč | ||||
| Navrátilová Petra | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||
| Marie Dočekalová | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| Trizuljaková Miroslava, Ak. mal. | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||||
| BcA Filip Menzel | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Olomouc | 7 | 6 934 484 Kč |
| Národní galerie v Praze | 2 | 439 230 Kč |
| Collegium Bohemicum, o.p.s. | 1 | 172 500 Kč |
| Západočeská galerie v Plzni, příspěvková organizace | 1 | 5 000 000 Kč |
| Moravská galerie v Brně | 3 | 238 370 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 70 180 Kč |
| Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace | 1 | 116 039 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Olomouc | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||
| Národní galerie v Praze | 1 smlouva za celkem 79 860 Kč | 1 smlouva za celkem 359 370 Kč | |||||||||
| Collegium Bohemicum, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 172 500 Kč | ||||||||||
| Západočeská galerie v Plzni, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Moravská galerie v Brně | 3 smlouvy za celkem 238 370 Kč | ||||||||||
| Správa Pražského hradu | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč | ||||||||||
| Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 116 039 Kč |