Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín | 15 | 1 683 356 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 50 000 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 1 | 423 500 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 4 | 0 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 2 | 176 963 Kč |
| Mgr. Tomáš Pečírka | 1 | 77 501 Kč |
| REKREAČNÍ STŘEDISKA M+CH s.r.o. | 1 | 66 000 Kč |
| SUNDISK s.r.o. | 1 | 64 640 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín | 3 smlouvy za celkem 371 754 Kč | 1 smlouva za celkem 113 188 Kč | 2 smlouvy za celkem 215 751 Kč | 2 smlouvy za celkem 405 480 Kč | 1 smlouva za celkem 423 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 153 683 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | ||||||||||
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 1 smlouva za celkem 423 500 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 138 848 Kč | 1 smlouva za celkem 38 115 Kč | |||||||||
| Mgr. Tomáš Pečírka | 1 smlouva za celkem 77 501 Kč | ||||||||||
| REKREAČNÍ STŘEDISKA M+CH s.r.o. | 1 smlouva za celkem 66 000 Kč | ||||||||||
| SUNDISK s.r.o. | 1 smlouva za celkem 64 640 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hořice | 2 | 696 053 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 99 202 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín | 13 | 1 195 858 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 4 | 369 434 Kč |
| ACCOM Czech, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Bohušovická mlékárna, a.s. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
ACCOM Czech, a.s., Bohušovická mlékárna, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Hořice | 1 smlouva za celkem 272 553 Kč | 1 smlouva za celkem 423 500 Kč | |||||||||
| Královéhradecký kraj | 1 smlouva za celkem 99 202 Kč | ||||||||||
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 113 188 Kč | 2 smlouvy za celkem 405 480 Kč | 3 smlouvy za celkem 239 166 Kč | 1 smlouva za celkem 77 501 Kč | 4 smlouvy za celkem 236 291 Kč | 1 smlouva za celkem 74 232 Kč | ||||
| BOVYS, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 215 751 Kč | 2 smlouvy za celkem 153 683 Kč | |||||||||
| ACCOM Czech, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Bohušovická mlékárna, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |