Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Nové Sedlice | 3 | 1 313 677 Kč |
| Obec Liptaň | 5 | 680 000 Kč |
| BETTER MARKETING, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Sdružení pro výstavbu komunikace I/11-I/57 | 5 | 2 462 500 Kč |
| Město Krnov | 5 | 1 549 000 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 3 | 0 Kč |
| Město Město Albrechtice | 1 | 100 000 Kč |
| ELEKTRO-PROJEKCE s.r.o. | 1 | 95 590 Kč |
| Obec Brumovice | 3 | 1 396 000 Kč |
| 4 | 40 100 Kč | |
| Obec Vysoká | 1 | 168 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 700 000 Kč |
| Obec Úvalno | 1 | 907 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Obec Nové Sedlice | 1 smlouva za celkem 544 924 Kč | 1 smlouva za celkem 226 270 Kč | 1 smlouva za celkem 542 483 Kč | ||||||||
| Obec Liptaň | 1 smlouva za celkem 136 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 272 000 Kč | 1 smlouva za celkem 136 000 Kč | 1 smlouva za celkem 136 000 Kč | |||||||
| BETTER MARKETING, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | ||||||||||
| Sdružení pro výstavbu komunikace I/11-I/57 | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 362 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | |||||||
| Město Krnov | 1 smlouva za celkem 362 500 Kč | 1 smlouva za celkem 362 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 511 000 Kč | 1 smlouva za celkem 313 000 Kč | |||||||
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Město Město Albrechtice | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | ||||||||||
| ELEKTRO-PROJEKCE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 95 590 Kč | ||||||||||
| Obec Brumovice | 1 smlouva za celkem 196 000 Kč | 1 smlouva za celkem 600 000 Kč | 1 smlouva za celkem 600 000 Kč | ||||||||
| 1 smlouva za celkem 9 590 Kč | 1 smlouva za celkem 9 237 Kč | 1 smlouva za celkem 9 612 Kč | 1 smlouva za celkem 11 661 Kč | ||||||||
| Obec Vysoká | 1 smlouva za celkem 168 000 Kč | ||||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Obec Úvalno | 1 smlouva za celkem 907 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení pro výstavbu komunikace I/11-I/57 | 30 | 18 070 367 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 100 000 Kč |
| Město Krnov | 2 | 362 500 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 2 000 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Sdružení pro výstavbu komunikace I/11-I/57
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Sdružení pro výstavbu komunikace I/11-I/57 | 1 smlouva za celkem 544 924 Kč | 3 smlouvy za celkem 483 270 Kč | 2 smlouvy za celkem 362 500 Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 231 590 Kč | 3 smlouvy za celkem 647 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 518 590 Kč | 4 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | ||||||||||
| Město Krnov | 1 smlouva za celkem 362 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč |