Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecký krajský atletický svaz | 18 | 1 895 150 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Královéhradecký krajský atletický svaz | 1 smlouva za celkem 185 860 Kč | 1 smlouva za celkem 109 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 372 286 Kč | 3 smlouvy za celkem 220 000 Kč | 1 smlouva za celkem 84 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 375 000 Kč | 1 smlouva za celkem 64 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 315 004 Kč | 3 smlouvy za celkem 170 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecký kraj | 18 | 1 895 150 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Královéhradecký kraj | 1 smlouva za celkem 185 860 Kč | 1 smlouva za celkem 109 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 372 286 Kč | 3 smlouvy za celkem 220 000 Kč | 1 smlouva za celkem 84 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 375 000 Kč | 1 smlouva za celkem 64 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 315 004 Kč | 3 smlouvy za celkem 170 000 Kč |