Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Pavel Štěpánek | 11 | 1 892 907 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Pavel Štěpánek | 2 smlouvy za celkem 157 183 Kč | 1 smlouva za celkem 61 501 Kč | 1 smlouva za celkem 19 676 Kč | 1 smlouva za celkem 731 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 183 649 Kč | 2 smlouvy za celkem 113 000 Kč | 1 smlouva za celkem 626 399 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 6 | 1 028 731 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 2 | 19 676 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 731 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 113 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 smlouvy za celkem 157 183 Kč | 1 smlouva za celkem 61 501 Kč | 1 smlouva za celkem 183 649 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 626 399 Kč | ||||||
| Správa Národního parku Šumava | 1 smlouva za celkem 19 676 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 731 500 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jihočeský kraj | 1 smlouva za celkem 113 000 Kč |