Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 2 | 209 088 Kč |
| 60. mateřská škola Plzeň, Manětínská 37, příspěvková organizace | 5 | 1 649 927 Kč |
| Eva Pechanová | 5 | 840 000 Kč |
| TECHNOLOGY SERVICE s.r.o. | 1 | 299 052 Kč |
| Baribal Kids s.r.o. | 1 | 108 780 Kč |
| Josef Čihák | 2 | 300 100 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 203 800 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 1 smlouva za celkem 99 341 Kč | 1 smlouva za celkem 109 747 Kč | |||||||||
| 60. mateřská škola Plzeň, Manětínská 37, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 16 385 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Eva Pechanová | 2 smlouvy za celkem 660 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 180 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| TECHNOLOGY SERVICE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 299 052 Kč | ||||||||||
| Baribal Kids s.r.o. | 1 smlouva za celkem 108 780 Kč | ||||||||||
| Josef Čihák | 2 smlouvy za celkem 300 100 Kč | ||||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 203 800 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 60. mateřská škola Plzeň, Manětínská 37, příspěvková organizace | 16 | 3 704 247 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 60. mateřská škola Plzeň, Manětínská 37, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 99 341 Kč | 2 smlouvy za celkem 660 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 16 385 Kč | 3 smlouvy za celkem 289 747 Kč | 3 smlouvy za celkem 407 832 Kč | 4 smlouvy za celkem 597 400 Kč | ||||
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 0 Kč |