Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Loužecký | 1 | 60 500 Kč |
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 1 | 111 731 Kč |
| 46. mateřská škola Plzeň, Fibichova 4, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Radka Staníková | 1 | 552 365 Kč |
| OES s.r.o. | 1 | 71 230 Kč |
| Tomovy parky s.r.o. | 1 | 182 990 Kč |
| OMNIA BAU s.r.o. | 1 | 162 019 Kč |
| Roman Langmaier | 1 | 94 966 Kč |
| Rozumíme úklidu s.r.o. | 1 | 130 305 Kč |
| PALIS Plzeň, spol. s r.o. | 2 | 144 716 Kč |
| Eva Pechanová | 1 | 86 400 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 88 040 Kč |
| Pavel Kořan | 1 | 64 641 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Jan Benetka | 1 | 145 500 Kč |
| Pavlína Benczeová | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Petr Loužecký | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | ||||||||||
| GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o. | 1 smlouva za celkem 111 731 Kč | ||||||||||
| 46. mateřská škola Plzeň, Fibichova 4, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Radka Staníková | 1 smlouva za celkem 552 365 Kč | ||||||||||
| OES s.r.o. | 1 smlouva za celkem 71 230 Kč | ||||||||||
| Tomovy parky s.r.o. | 1 smlouva za celkem 182 990 Kč | ||||||||||
| OMNIA BAU s.r.o. | 1 smlouva za celkem 162 019 Kč | ||||||||||
| Roman Langmaier | 1 smlouva za celkem 94 966 Kč | ||||||||||
| Rozumíme úklidu s.r.o. | 1 smlouva za celkem 130 305 Kč | ||||||||||
| PALIS Plzeň, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 82 280 Kč | 1 smlouva za celkem 62 436 Kč | |||||||||
| Eva Pechanová | 1 smlouva za celkem 86 400 Kč | ||||||||||
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 88 040 Kč | ||||||||||
| Pavel Kořan | 1 smlouva za celkem 64 641 Kč | ||||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jan Benetka | 1 smlouva za celkem 145 500 Kč | ||||||||||
| Pavlína Benczeová | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 46. mateřská škola Plzeň, Fibichova 4, příspěvková organizace | 16 | 2 060 777 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
46. mateřská škola Plzeň, Fibichova 4, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| 46. mateřská škola Plzeň, Fibichova 4, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 111 731 Kč | 2 smlouvy za celkem 623 595 Kč | 3 smlouvy za celkem 439 974 Kč | 2 smlouvy za celkem 212 585 Kč | 1 smlouva za celkem 62 436 Kč | 1 smlouva za celkem 86 400 Kč | 1 smlouva za celkem 88 040 Kč | 2 smlouvy za celkem 122 016 Kč | 2 smlouvy za celkem 253 500 Kč | |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 0 Kč |