Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 30 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Klánovice, příspěvková organizace | 8 | 2 094 739 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 0 Kč |
| EVEREST stav s.r.o. | 2 | 275 792 Kč |
| JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o. | 2 | 311 333 Kč |
| GS-services, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZKM Praha, s.r.o. | 1 | 105 415 Kč |
| GARTENSTA PLUS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 114 834 Kč |
| ViVA school s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| MGVIVA a.s. | 1 | 523 652 Kč |
| Luboš Běloch | 1 | 371 773 Kč |
| Treemen s.r.o. | 1 | 173 346 Kč |
| Ing. Jan Švejkovský | 1 | 0 Kč |
| Filip Reinisch | 1 | 127 000 Kč |
| PROFIMEDIA s.r.o. | 1 | 107 690 Kč |
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 | 253 810 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Klánovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 753 366 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 788 639 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 371 773 Kč | 1 smlouva za celkem 90 962 Kč | ||||
| Nadace ČEZ | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| EVEREST stav s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 275 792 Kč | ||||||||||
| JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 123 517 Kč | 1 smlouva za celkem 187 816 Kč | |||||||||
| GS-services, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ZKM Praha, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 105 415 Kč | ||||||||||
| GARTENSTA PLUS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 114 834 Kč | ||||||||||
| ViVA school s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MGVIVA a.s. | 1 smlouva za celkem 523 652 Kč | ||||||||||
| Luboš Běloch | 1 smlouva za celkem 371 773 Kč | ||||||||||
| Treemen s.r.o. | 1 smlouva za celkem 173 346 Kč | ||||||||||
| Ing. Jan Švejkovský | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Filip Reinisch | 1 smlouva za celkem 127 000 Kč | ||||||||||
| PROFIMEDIA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 107 690 Kč | ||||||||||
| Bonita Group Service s.r.o. | 1 smlouva za celkem 253 810 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 162 000 Kč |
| Mateřská škola Klánovice, příspěvková organizace | 22 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 1 560 967 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola Klánovice, příspěvková organizace, HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 1 smlouva za celkem 72 000 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Klánovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 681 366 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 788 639 Kč | 1 smlouva za celkem 90 962 Kč |