Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ZNOJSTAV s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 659 450 Kč | 2 smlouvy za celkem 350 900 Kč | |||||||||
| Pavel Gerši | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Znojmo, Přimětice 279, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 329 725 Kč | 1 smlouva za celkem 68 400 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Martin Hříbek | 2 smlouvy za celkem 335 654 Kč | ||||||||||
| MARVAL PODLAHY s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 557 810 Kč | ||||||||||
| K.S.H. group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 116 341 Kč | ||||||||||
| FCS BAU s.r.o. | 1 smlouva za celkem 138 763 Kč | ||||||||||
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 952 871 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| HA zn KA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 362 434 Kč | ||||||||||
| BIMOK AIR ZNOJMO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 125 485 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 979 640 Kč | |||||||||||
| ELEKTRO-STAV KLIM s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tomáš Nevoral | 1 smlouva za celkem 236 585 Kč | 1 smlouva za celkem 204 176 Kč | 2 smlouvy za celkem 388 220 Kč | 2 smlouvy za celkem 405 528 Kč | |||||||
| Michal Čeloud | 1 smlouva za celkem 359 569 Kč | ||||||||||
| Městská knihovna Znojmo | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HUEGLI TECH EU s.r.o. | 1 smlouva za celkem 167 685 Kč | ||||||||||
| Znojemská Beseda | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městské lesy Znojmo, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Znojemská tepelná společnost, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola, Znojmo, Mládeže 3, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Centrum sociálních služeb Znojmo, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská zeleň Znojmo, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola , Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Znojmo, nám. Armády 9, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Znojmo, Pražská 80, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Znojmo, Holandská 2, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Znojmo, nám. Republiky 15, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Podlahářství Macek s.r.o. | 1 smlouva za celkem 173 199 Kč | ||||||||||
| E.ON Energie, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Znojmo, Přimětice 279, příspěvková organizace | 30 | 8 263 146 Kč |
| HARRAP CZ s.r.o. | 1 | 68 400 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola, Znojmo, Přimětice 279, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola, Znojmo, Přimětice 279, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 686 554 Kč | 2 smlouvy za celkem 557 810 Kč | 1 smlouva za celkem 116 341 Kč | 1 smlouva za celkem 138 763 Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 731 430 Kč | 3 smlouvy za celkem 561 419 Kč | 3 smlouvy za celkem 405 528 Kč | |
| HARRAP CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 68 400 Kč | ||||||||||
| Město Znojmo | 1 smlouva za celkem 0 Kč |