Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 203 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 62 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,54 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,97 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 213 Kč | 5 smluv za celkem 488 882 Kč | 6 smluv za celkem 292 750 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 482 625 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 148 322 Kč | 2 smlouvy za celkem 65 000 Kč | 1 smlouva za celkem 871 200 Kč | |
| One Energy & One Mobile a.s. | 2 smlouvy za celkem 243 286 Kč | ||||||||||
| Patrik Slíva | 2 smlouvy za celkem 201 155 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 274 200 Kč | ||||||||
| Pilifi, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Mgr. Břetislav Baar | 1 smlouva za celkem 135 716 Kč | ||||||||||
| GAMBERO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 72 353 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mgr. Jana Studená | 1 smlouva za celkem 71 905 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CS21 Nextnet, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 64 566 Kč | ||||||||||
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| TANA school s.r.o. | 1 smlouva za celkem 166 Kč | 1 smlouva za celkem 614 196 Kč | |||||||||
| 3B INVEST a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| dm Software s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 12 117 Kč | 2 smlouvy za celkem 17 441 Kč | 1 smlouva za celkem 26 184 Kč | 1 smlouva za celkem 27 636 Kč | 2 smlouvy za celkem 58 685 Kč | ||||||
| Aricoma Systems a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Lumatech s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KOHR Invest s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jana Čechová | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| AMEREX trade s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 924 777 Kč | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | |||||||
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 205 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 683 650 Kč | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | |||||||
| Enapo Plus a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Costruzione s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SPORT MEXIKO z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 92 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Bohuslav Krpec | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jiří Majcher | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kultan s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Elis Textil Servis s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KORAS Reality s.r.o. | 1 smlouva za celkem 292 500 Kč | 2 smlouvy za celkem 883 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||||
| Tomáš Turčín | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| made with s.r.o. | 1 smlouva za celkem 131 735 Kč | ||||||||||
| OZO Ostrava s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Projekce Guňka s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 222 640 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | ||||||||
| TOP Priority s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Baar Group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vantage Towers s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 95 191 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ALPIQ ENERGY SE | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Finservice CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| Charita Opava | 1 smlouva za celkem 303 347 Kč | ||||||||||
| ROBOT WORLD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 67 317 Kč | ||||||||||
| LEVI, spol. s.r.o. | 1 smlouva za celkem 922 675 Kč | ||||||||||
| ŠKOLTECH INTERIÉRY s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| KK-TECH s.r.o. | 1 smlouva za celkem 236 686 Kč | 1 smlouva za celkem 345 455 Kč | 1 smlouva za celkem 230 000 Kč | ||||||||
| OVANET a.s. | 1 smlouva za celkem 148 322 Kč | 1 smlouva za celkem 871 200 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 7 | 1 019 522 Kč |
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 185 | 63 679 807 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 488 882 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 217 800 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 482 625 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 148 322 Kč | 1 smlouva za celkem 871 200 Kč | |||||||
| Základní škola Ostrava-Radvanice, Vrchlického 5, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 243 499 Kč | 11 smluv za celkem 545 695 Kč | 11 smluv za celkem 75 116 Kč | 18 smluv za celkem 12 117 Kč | 30 smluv za celkem 7 mil. Kč | 14 smluv za celkem 6 mil. Kč | 17 smluv za celkem 9 mil. Kč | 29 smluv za celkem 13 mil. Kč | 31 smluv za celkem 22 mil. Kč | 19 smluv za celkem 7 mil. Kč | |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| CETIN a.s. | 1 smlouva za celkem 488 882 Kč | ||||||||||
| Česká pošta, s.p. | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | ||||||||||
| dm Software s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 482 625 Kč | ||||||||||
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |