Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Bartovice, Za Ještěrkou 8, příspěvková organizace | 16 | 906 922 Kč |
| HEKATON elektrosystémy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| One Energy & One Mobile a.s. | 2 | 220 000 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 130 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 3 | 90 090 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| VAN-TEC MEDICAL s.r.o. | 1 | 133 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 0 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 3 | 112 979 Kč |
| Elkope elektromontážní práce s.r.o. | 1 | 30 000 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Ostrava-Bartovice, Za Ještěrkou 8, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 109 116 Kč | 4 smlouvy za celkem 296 690 Kč | 4 smlouvy za celkem 114 716 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 128 310 Kč | 1 smlouva za celkem 123 720 Kč | 1 smlouva za celkem 134 370 Kč | |||
| HEKATON elektrosystémy s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| One Energy & One Mobile a.s. | 2 smlouvy za celkem 220 000 Kč | ||||||||||
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 130 000 Kč | ||||||||||
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 2 smlouvy za celkem 90 090 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VAN-TEC MEDICAL s.r.o. | 1 smlouva za celkem 133 Kč | ||||||||||
| ALPIQ ENERGY SE | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 111 830 Kč | 1 smlouva za celkem 1 149 Kč | |||||||||
| Elkope elektromontážní práce s.r.o. | 1 smlouva za celkem 30 000 Kč | ||||||||||
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 2 | 218 232 Kč |
| Mateřská škola Ostrava-Bartovice, Za Ještěrkou 8, příspěvková organizace | 23 | 742 325 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 97 574 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 5 | 501 116 Kč |
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 109 116 Kč | 1 smlouva za celkem 109 116 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Ostrava-Bartovice, Za Ještěrkou 8, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 65 923 Kč | 3 smlouvy za celkem 310 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 130 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 90 090 Kč | 2 smlouvy za celkem 133 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 111 830 Kč | 3 smlouvy za celkem 34 349 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||
| Moravskoslezský kraj | 2 smlouvy za celkem 97 574 Kč | ||||||||||
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 114 716 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 128 310 Kč | 1 smlouva za celkem 123 720 Kč | 1 smlouva za celkem 134 370 Kč | ||||||
| Správa sportovních a rekreačních zařízení Havířov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 0 Kč |