Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 45 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 29 | 7 664 768 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 407 655 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 145 200 Kč |
| 1 | 135 720 Kč | |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 2 | 281 000 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| ALVIT - INOVACE A VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o. | 1 | 83 850 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 96 800 Kč |
| Karel Schwarz | 1 | 179 400 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 410 000 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 3 | 718 000 Kč |
| Václav Krkoška | 1 | 182 000 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 268 304 Kč |
| BaP STAVBY a INTERIÉRY s.r.o. | 1 | 122 000 Kč |
| OLYMP Třebíč s.r.o. | 1 | 221 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 656 423 Kč | 13 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 187 824 Kč | 2 smlouvy za celkem 270 527 Kč | 1 smlouva za celkem 106 722 Kč | 1 smlouva za celkem 91 664 Kč | 2 smlouvy za celkem 64 272 Kč | 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 398 620 Kč | ||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 240 433 Kč | 1 smlouva za celkem 60 500 Kč | 1 smlouva za celkem 106 722 Kč | ||||||||
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | ||||||||||
| 1 smlouva za celkem 135 720 Kč | |||||||||||
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||||||||
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ALVIT - INOVACE A VZDĚLÁVÁNÍ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 83 850 Kč | ||||||||||
| ALPIQ ENERGY SE | 1 smlouva za celkem 96 800 Kč | ||||||||||
| Karel Schwarz | 1 smlouva za celkem 179 400 Kč | ||||||||||
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 410 000 Kč | ||||||||||
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 288 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 430 000 Kč | |||||||||
| Václav Krkoška | 1 smlouva za celkem 182 000 Kč | ||||||||||
| AMEREX trade s.r.o. | 1 smlouva za celkem 268 304 Kč | ||||||||||
| BaP STAVBY a INTERIÉRY s.r.o. | 1 smlouva za celkem 122 000 Kč | ||||||||||
| OLYMP Třebíč s.r.o. | 1 smlouva za celkem 221 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 36 | 9 411 827 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 8 | 1 125 465 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Ostrava-Radvanice, Těšínská 279, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 431 900 Kč | 14 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 311 250 Kč | 2 smlouvy za celkem 144 350 Kč | 2 smlouvy za celkem 217 800 Kč | 1 smlouva za celkem 179 400 Kč | 2 smlouvy za celkem 410 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 221 000 Kč | |
| Moravskoslezský kraj | 2 smlouvy za celkem 224 523 Kč | 1 smlouva za celkem 240 433 Kč | 1 smlouva za celkem 187 824 Kč | 1 smlouva za celkem 210 027 Kč | 1 smlouva za celkem 106 722 Kč | 1 smlouva za celkem 91 664 Kč | 1 smlouva za celkem 64 272 Kč | ||||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 0 Kč |