Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 37 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 22 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 59,46 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Brno, Holásecká 11, příspěvková organizace | 34 | 628 589 Kč |
| Bronislav Rozkopal | 1 | 0 Kč |
| Služby Minks s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 4 | 86 690 Kč |
| LINDSTRÖM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zařízení školního stravování Brno, Jihomoravské nám. 2, příspěvková organizace | 10 | 0 Kč |
| Pernes interier s.r.o. | 1 | 76 182 Kč |
| Edita Keprtová | 1 | 0 Kč |
| J.K. marketing s.r.o. | 1 | 14 520 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Brno, Holásecká 11, příspěvková organizace | 4 smlouvy za celkem 264 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 1 525 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 105 219 Kč | 5 smluv za celkem 257 846 Kč | ||
| Bronislav Rozkopal | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Služby Minks s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 86 690 Kč | ||||||||
| LINDSTRÖM s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zařízení školního stravování Brno, Jihomoravské nám. 2, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Pernes interier s.r.o. | 1 smlouva za celkem 76 182 Kč | ||||||||||
| Edita Keprtová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| J.K. marketing s.r.o. | 1 smlouva za celkem 14 520 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 264 000 Kč |
| Zařízení školního stravování Brno, Jihomoravské nám. 2, příspěvková organizace | 7 | 0 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |
| Mateřská škola Brno, Holásecká 11, příspěvková organizace | 22 | 363 065 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 1 | 1 525 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola Brno, Holásecká 11, příspěvková organizace, STAREZ - SPORT, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Brno | 1 smlouva za celkem 264 000 Kč | ||||||||||
| Zařízení školního stravování Brno, Jihomoravské nám. 2, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Mateřská škola Brno, Holásecká 11, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 105 219 Kč | 4 smlouvy za celkem 257 846 Kč | ||||
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 1 smlouva za celkem 1 525 Kč | ||||||||||
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |