Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 29 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,24 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Revize Ostrava s.r.o. | 2 | 426 861 Kč |
| Baribal Kids s.r.o. | 3 | 580 550 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 0 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 4 | 254 100 Kč |
| Petr Pařenica | 1 | 72 600 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Michálkovice, Sládečkova 80, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| U-MYVAL Čištění & Nátěry s.r.o. | 2 | 606 664 Kč |
| Vlastimil Sedláček | 1 | 178 723 Kč |
| Jiří Kőnig | 1 | 0 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 83 814 Kč |
| Lukáš Sikula | 1 | 111 000 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| HARRAP CZ s.r.o. | 1 | 64 400 Kč |
| Romana Horáková | 3 | 0 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Igor Skotnica, daňový poradce, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Revize Ostrava s.r.o. | 1 smlouva za celkem 288 004 Kč | 1 smlouva za celkem 138 857 Kč | |||||||||
| Baribal Kids s.r.o. | 1 smlouva za celkem 267 190 Kč | 1 smlouva za celkem 214 840 Kč | 1 smlouva za celkem 98 520 Kč | ||||||||
| ALPIQ ENERGY SE | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 254 100 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Petr Pařenica | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||||||||||
| Mateřská škola, Ostrava-Michálkovice, Sládečkova 80, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| U-MYVAL Čištění & Nátěry s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 606 664 Kč | ||||||||||
| Vlastimil Sedláček | 1 smlouva za celkem 178 723 Kč | ||||||||||
| Jiří Kőnig | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| GORDIC spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 83 814 Kč | ||||||||||
| Lukáš Sikula | 1 smlouva za celkem 111 000 Kč | ||||||||||
| IN ENERGIE s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| HARRAP CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 64 400 Kč | ||||||||||
| Romana Horáková | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Igor Skotnica, daňový poradce, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Michálkovice, Sládečkova 80, příspěvková organizace | 28 | 2 517 408 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola, Ostrava-Michálkovice, Sládečkova 80, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola, Ostrava-Michálkovice, Sládečkova 80, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 288 004 Kč | 3 smlouvy za celkem 267 190 Kč | 1 smlouva za celkem 214 840 Kč | 4 smlouvy za celkem 425 220 Kč | 7 smluv za celkem 997 897 Kč | 9 smluv za celkem 314 257 Kč | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | |||
| Statutární město Ostrava | 1 smlouva za celkem 0 Kč |