Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 57 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem 21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ptáček - velkoobchod, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 10 | 2 926 982 Kč |
| Stavebniny DEK a.s. | 6 | 9 999 727 Kč |
| AutoJar s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 189 486 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 0 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 6 | 3 276 081 Kč |
| Truckcentrum KROYS s.r.o. | 1 | 2 217 930 Kč |
| K & V ELEKTRO a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 1 887 600 Kč |
| RIVA, a.s. | 3 | 0 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 770 000 Kč |
| Pavel Koníček | 2 | 0 Kč |
| POHAS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CZECH M.A.T. s. r. o. | 1 | 157 300 Kč |
| ELFETEX, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Lenka Čapková | 1 | 93 291 Kč |
| Louda Auto a.s. | 1 | 1 149 379 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Generali Česká Distribuce a.s. | 3 | 0 Kč |
| Bc. Miroslav Burdek | 2 | 0 Kč |
| Bc. Michal Burdek | 1 | 174 240 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| AUTO VINKLER, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ptáček - velkoobchod, a.s. | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | ||||||||||
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 55 475 Kč | 1 smlouva za celkem 53 130 Kč | 2 smlouvy za celkem 131 630 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 275 602 Kč | ||||||
| Stavebniny DEK a.s. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 62 750 Kč | 2 smlouvy za celkem 185 295 Kč | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | |||||||
| AutoJar s.r.o. | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | ||||||||||
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 smlouva za celkem 189 486 Kč | ||||||||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Marius Pedersen a.s. | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 78 823 Kč | |||||||||
| Truckcentrum KROYS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| K & V ELEKTRO a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| RIVA, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| innogy Energie, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 770 000 Kč | ||||||||||
| Pavel Koníček | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| POHAS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CZECH M.A.T. s. r. o. | 1 smlouva za celkem 157 300 Kč | ||||||||||
| ELFETEX, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Lenka Čapková | 1 smlouva za celkem 93 291 Kč | ||||||||||
| Louda Auto a.s. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||||
| ČEZ Prodej, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Generali Česká Distribuce a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Bc. Miroslav Burdek | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Bc. Michal Burdek | 1 smlouva za celkem 174 240 Kč | ||||||||||
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| AUTO VINKLER, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 44 | 27 326 438 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 4 | 384 207 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Správa škol Teplice příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 383 866 Kč | 19 smluv za celkem 9 mil. Kč | 16 smluv za celkem 12 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 426 360 Kč | |||||
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 smlouva za celkem 55 475 Kč | 1 smlouva za celkem 53 130 Kč | 2 smlouvy za celkem 275 602 Kč | ||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |