Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 45 výsledků).
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vít Míchal | 1 | 146 410 Kč |
| Stavitelství Pecka s.r.o. | 5 | 605 716 Kč |
| ALL ACCOUNT CZ s.r.o. | 3 | 119 185 Kč |
| Středisko praktického vyučování Vinohrady, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Mateřská škola Kytlická | 4 | 1 042 574 Kč |
| HIFI CZ s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Česká jídelna - zařízení školního stravování, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JUDr. Monika Nekvasilová, advokát | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 9 | 5 | 574 189 Kč |
| GARTENSTA PLUS s.r.o. | 1 | 1 519 441 Kč |
| Lokša PrePress, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| WIA spol. s r.o. | 1 | 35 981 Kč |
| pro servis firem s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nomitte s.r.o. | 3 | 30 000 Kč |
| Atelier Dokument s.r.o. | 2 | 105 617 Kč |
| Jaroslava Šebestová | 2 | 29 656 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 111 804 Kč |
| Karel Kříž | 1 | 79 690 Kč |
| Libor VÁLEK | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vít Míchal | 1 smlouva za celkem 146 410 Kč | ||||||||||
| Stavitelství Pecka s.r.o. | 1 smlouva za celkem 188 470 Kč | 2 smlouvy za celkem 203 179 Kč | 1 smlouva za celkem 149 562 Kč | 1 smlouva za celkem 64 505 Kč | |||||||
| ALL ACCOUNT CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 10 285 Kč | |||||||||
| Středisko praktického vyučování Vinohrady, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Mateřská škola Kytlická | 1 smlouva za celkem 383 714 Kč | 1 smlouva za celkem 126 000 Kč | 1 smlouva za celkem 266 820 Kč | 1 smlouva za celkem 266 040 Kč | |||||||
| HIFI CZ s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Česká jídelna - zařízení školního stravování, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| JUDr. Monika Nekvasilová, advokát | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 9 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 266 820 Kč | 1 smlouva za celkem 307 370 Kč | ||||||||
| GARTENSTA PLUS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Lokša PrePress, s. r. o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| WIA spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 35 981 Kč | ||||||||||
| pro servis firem s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nomitte s.r.o. | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | 1 smlouva za celkem 10 000 Kč | ||||||||
| Atelier Dokument s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 105 617 Kč | ||||||||||
| Jaroslava Šebestová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 29 656 Kč | |||||||||
| 24U s.r.o. | 1 smlouva za celkem 111 804 Kč | ||||||||||
| Karel Kříž | 1 smlouva za celkem 79 690 Kč | ||||||||||
| Libor VÁLEK | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Kytlická | 39 | 3 742 489 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 383 714 Kč |
| WESTech solutions s.r.o. | 1 | 126 000 Kč |
| Městská část Praha 9 | 2 | 532 860 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Kytlická | 1 smlouva za celkem 146 410 Kč | 3 smlouvy za celkem 297 370 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 72 790 Kč | 4 smlouvy za celkem 203 179 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 10 smluv za celkem 659 541 Kč | 10 smluv za celkem 648 168 Kč | |||
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 smlouva za celkem 383 714 Kč | ||||||||||
| WESTech solutions s.r.o. | 1 smlouva za celkem 126 000 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 9 | 1 smlouva za celkem 266 820 Kč | 1 smlouva za celkem 266 040 Kč |