Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 33 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 1 | 374 975 Kč |
| E.ON Energie, a.s. | 4 | 0 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace | 12 | 1 598 114 Kč |
| WSS - World Sport Solutions s.r.o. | 3 | 439 500 Kč |
| 1 | 264 990 Kč | |
| Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. | 2 | 0 Kč |
| TRANSBETON s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mountfield a.s. | 1 | 86 900 Kč |
| DIONY Sports International, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Forest hotel s.r.o. | 3 | 474 856 Kč |
| Navys s.r.o. | 4 | 275 740 Kč |
| ASTRA,spol. s r.o. | 1 | 76 497 Kč |
| Family parks s.r.o. | 1 | 671 429 Kč |
| GYMNASTICKÝ KLUB HULÍN z.s. | 1 | 540 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SAMOHÝL MOTOR a.s. | 1 smlouva za celkem 374 975 Kč | ||||||||||
| E.ON Energie, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| innogy Energie, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 87 520 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 299 165 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||
| WSS - World Sport Solutions s.r.o. | 1 smlouva za celkem 111 200 Kč | 1 smlouva za celkem 150 100 Kč | 1 smlouva za celkem 178 200 Kč | ||||||||
| 52206092 | 1 smlouva za celkem 264 990 Kč | ||||||||||
| Technické služby Bystřice pod Hostýnem s. r. o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TRANSBETON s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mountfield a.s. | 1 smlouva za celkem 86 900 Kč | ||||||||||
| DIONY Sports International, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Forest hotel s.r.o. | 1 smlouva za celkem 161 295 Kč | 2 smlouvy za celkem 313 561 Kč | |||||||||
| Navys s.r.o. | 1 smlouva za celkem 58 009 Kč | 3 smlouvy za celkem 217 731 Kč | |||||||||
| ASTRA,spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 76 497 Kč | ||||||||||
| Family parks s.r.o. | 1 smlouva za celkem 671 429 Kč | ||||||||||
| GYMNASTICKÝ KLUB HULÍN z.s. | 1 smlouva za celkem 540 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace | 26 | 3 433 561 Kč |
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 87 520 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 374 975 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 111 200 Kč | 7 smluv za celkem 730 664 Kč | 3 smlouvy za celkem 397 504 Kč | 6 smluv za celkem 607 789 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||
| Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||
| Dům zahraniční spolupráce | 2 smlouvy za celkem 87 520 Kč |