Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZŠ a MŠ Neznašov | 13 | 1 819 308 Kč |
| Sdružení POMOC, z.s. | 1 | 553 028 Kč |
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Karel Vávře | 1 | 88 743 Kč |
| Chaty Ratmírov s.r.o. | 1 | 81 920 Kč |
| Děti do bruslí z.s. | 2 | 0 Kč |
| SEVT, a. s. | 2 | 161 514 Kč |
| RUBILIS, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 2 | 191 005 Kč |
| Marina Orlík s.r.o. | 1 | 106 848 Kč |
| SRBA s.r.o. | 1 | 106 848 Kč |
| Nad Rybníkem s.r.o. | 1 | 109 200 Kč |
| NYPL s.r.o. | 1 | 178 200 Kč |
| ISEP, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ZŠ a MŠ Neznašov | 1 smlouva za celkem 67 803 Kč | 1 smlouva za celkem 52 002 Kč | 2 smlouvy za celkem 609 427 Kč | 3 smlouvy za celkem 502 704 Kč | 3 smlouvy za celkem 225 514 Kč | 1 smlouva za celkem 105 222 Kč | 1 smlouva za celkem 121 321 Kč | 1 smlouva za celkem 135 316 Kč | |||
| Sdružení POMOC, z.s. | 1 smlouva za celkem 553 028 Kč | ||||||||||
| ESO R-MARKET spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Karel Vávře | 1 smlouva za celkem 88 743 Kč | ||||||||||
| Chaty Ratmírov s.r.o. | 1 smlouva za celkem 81 920 Kč | ||||||||||
| Děti do bruslí z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| SEVT, a. s. | 1 smlouva za celkem 76 870 Kč | 1 smlouva za celkem 84 644 Kč | |||||||||
| RUBILIS, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TOP Priority s.r.o. | 1 smlouva za celkem 108 663 Kč | 1 smlouva za celkem 82 342 Kč | |||||||||
| Marina Orlík s.r.o. | 1 smlouva za celkem 106 848 Kč | ||||||||||
| SRBA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 106 848 Kč | ||||||||||
| Nad Rybníkem s.r.o. | 1 smlouva za celkem 109 200 Kč | ||||||||||
| NYPL s.r.o. | 1 smlouva za celkem 178 200 Kč | ||||||||||
| ISEP, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Písek s.r.o. | 8 | 679 481 Kč |
| ZŠ a MŠ Neznašov | 15 | 1 828 175 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 441 255 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městské služby Písek s.r.o. | 1 smlouva za celkem 67 803 Kč | 1 smlouva za celkem 52 002 Kč | 1 smlouva za celkem 56 399 Kč | 1 smlouva za celkem 61 450 Kč | 1 smlouva za celkem 79 969 Kč | 1 smlouva za celkem 105 222 Kč | 1 smlouva za celkem 121 321 Kč | 1 smlouva za celkem 135 316 Kč | |||
| ZŠ a MŠ Neznašov | 3 smlouvy za celkem 720 139 Kč | 4 smlouvy za celkem 281 639 Kč | 3 smlouvy za celkem 300 155 Kč | 2 smlouvy za celkem 167 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 359 242 Kč | ||||||
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 smlouva za celkem 441 255 Kč | ||||||||||
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 smlouva za celkem 0 Kč |