Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kateřina Jirásková | 8 | 2 396 170 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 698 908 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Kateřina Jirásková | 2 smlouvy za celkem 846 044 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 100 793 Kč | 1 smlouva za celkem 246 259 Kč | 1 smlouva za celkem 115 386 Kč | ||||||
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 smlouva za celkem 698 908 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 908 846 Kč |
| Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 147 136 Kč |
| Město Benešov | 3 | 978 544 Kč |
| Město Bohumín | 2 | 361 645 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 smlouva za celkem 698 908 Kč | 1 smlouva za celkem 209 937 Kč | |||||||||
| Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 147 136 Kč | ||||||||||
| Město Benešov | 2 smlouvy za celkem 877 751 Kč | 1 smlouva za celkem 100 793 Kč | |||||||||
| Město Bohumín | 1 smlouva za celkem 246 259 Kč | 1 smlouva za celkem 115 386 Kč |