Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 13 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Fiala | 13 | 7 676 034 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Václav Fiala | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 187 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 108 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 621 940 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Klatovy | 5 | 3 767 940 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 100 000 Kč |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 | 99 994 Kč |
| Město Domažlice | 2 | 265 650 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 175 450 Kč |
| Město Hodonín | 2 | 3 267 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Klatovy | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 621 940 Kč | ||||||||
| Město Horažďovice | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | ||||||||||
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 smlouva za celkem 99 994 Kč | ||||||||||
| Město Domažlice | 1 smlouva za celkem 187 000 Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | |||||||||
| Statutární město Plzeň | 1 smlouva za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 30 250 Kč | |||||||||
| Město Hodonín | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč |