| Podpora | Subjekt | Podpora | Výše | Poskytnuta |
|---|---|---|---|---|
| 1000808691 | ENERKOM Karpaty z.s. | NPŽP-NPO 16/2025 - NPZP-NPO 16/2025 - B; 5251600238 | 500 000 Kč / 20 623 EUR | 11.02.2026 |
| 1000428298 | Mikroregion Luhačovské Zálesí | 115D314021168 | 1 327 649 Kč / 51 128 EUR | 29.11.2018 |
| 1000220550 | Mikroregion Luhačovské Zálesí | PRV - IV.1.2. | 885 000 Kč / 32 276 EUR | 12.06.2014 |
| 1000099677 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | PRV - IV.2.1.a | 263 610 Kč / 10 351 EUR | 20.01.2012 |
| 1000132190 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | PRV - IV.2.1.a | 732 024 Kč / 29 389 EUR | 23.10.2012 |
| 1000134303 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | PRV - IV.2.1.b | 639 432 Kč / 25 130 EUR | 13.11.2012 |
| 1000163294 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Realizace stáže v rámci projektu reg.číslo CZ.1.07/3.1.00/41.0001 OP VK, stáž č.2892 | 145 676 Kč / 5 664 EUR | 14.06.2013 |
| 1000163140 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | realizace stáže v rámci projektu CZ.1.07/3.1.00/41.0001 OP VK stáž č. 2894 | 145 676 Kč / 5 664 EUR | 14.06.2013 |
| 1000163250 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Realizace stáže v rámci projektu CZ.1.07/3.1.00/41.0001 OP VK stáž č. 2893 | 145 676 Kč / 5 664 EUR | 14.06.2013 |
| 1000207564 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | PRV - IV.2.1.b | 648 000 Kč / 23 630 EUR | 28.03.2014 |
| 1000099658 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | PRV - IV.2.1.a | 486 180 Kč / 19 091 EUR | 20.01.2012 |
| 1000194417 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Realizace stáže v rámci projektu CZ.1.04/2.1.00/99.00001 OP LZZ stáž č. SpM/968 | 66 180 Kč / 2 413 EUR | 31.12.2013 |
| 1000194383 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Realizace stáže v rámci projektu CZ.1.04/2.1.00/99.00001 OP LZZ stáž č. SpM/967 | 66 180 Kč / 2 413 EUR | 31.12.2013 |
| 1000160816 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | realizace stáže v rámci projektu CZ.1.07/3.1.00/41.0001 OP VK stáž č. 2517 | 106 328 Kč / 4 136 EUR | 01.06.2013 |
| 1000160859 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | realizace stáže v rámci projektu CZ.1.07/3.1.00/41.0001 OP VK stáž č. 2516 | 106 328 Kč / 4 136 EUR | 01.06.2013 |
| 1000816749 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Poskytnutí neinvestiční dotace na realizaci projektu Destinační management Zlínska a Luhačovicko 2026 - preferovaná destinace v oblasti cestovního ruchu | 1 000 000 Kč / 40 746 EUR | 27.03.2026 |
| 1000605470 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Čerpání veřejné podpory v rámci projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010955 | 60 640 Kč / 2 455 EUR | 10.06.2022 |
| 1000492053 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Čerpání veřejné podpory v rámci projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010955 | 60 640 Kč / 2 273 EUR | 22.06.2020 |
| 1000664425 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Podpora z Národního plánu obnovy, komponenta 2.5.3, ve výzvě Energetičtí koordinátoři Místních akčních skupin (EnKo MAS) | 150 000 Kč / 6 072 EUR | 20.10.2023 |
| 1000664426 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Podpora z Národního plánu obnovy, komponenta 2.5.3, ve výzvě Energetičtí koordinátoři Místních akčních skupin (EnKo MAS) | 150 000 Kč / 6 072 EUR | 20.10.2023 |
| 1000797049 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | NPŽP-NPO 16/2025 - NPZP-NPO 16/2025; 5251600021 | 540 000 Kč / 22 338 EUR | 27.11.2025 |
| 1000822687 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | NPŽP-NPO 1/2024 - NPŽP-NPO 01/2024b; 5240102682 | 28 000 Kč / 1 150 EUR | 22.04.2026 |
| 1000726516 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Podpora z Národního plánu obnovy, komponenta 2.5.3, ve výzvě Energetičtí koordinátoři Místních akčních skupin (EnKo MAS) | 250 000 Kč / 9 888 EUR | 19.11.2024 |
| 1000726519 | Luhačovské Zálesí, o.p.s. | Podpora z Národního plánu obnovy, komponenta 2.5.3, ve výzvě Energetičtí koordinátoři Místních akčních skupin (EnKo MAS) | 250 000 Kč / 9 888 EUR | 19.11.2024 |
Pokud máte tip na zajímavý zdroj dat, napište nám.
Chybí vám zde nějaká data? Přidejte je a pomozte i ostatním, je to snadné.