Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 1528 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1512 odpovídá 15,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 42 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0042 odpovídá 0,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 2517 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2491 odpovídá 24,91 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0245 odpovídá 2,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 41 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0041 odpovídá 0,41 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. |
147 |
6 851 935 474 Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
14 |
1 894 887 834 Kč |
|
|
1830642976 |
10 |
1 810 487 326 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
11 |
1 622 952 901 Kč |
|
|
CENTR GROUP a.s. |
18 |
1 203 674 658 Kč |
|
|
Siemens Mobility, s.r.o. |
38 |
928 926 545 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
38 |
901 514 458 Kč |
|
|
Iveco Czech Republic, a. s. |
197 |
882 360 915 Kč |
|
|
BREMA, spol. s r.o. |
85 |
873 404 065 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
358 |
570 929 612 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
5 |
550 439 604 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
54 |
503 007 731 Kč |
|
|
DAKO-CZ, a.s. |
159 |
486 536 748 Kč |
|
|
Elektrizace železnic Praha a.s. |
6 |
429 874 295 Kč |
|
|
ŠKODA EKOVA a.s. |
8 |
393 801 460 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
74 |
380 977 223 Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
102 |
300 207 856 Kč |
|
|
APRIS s.r.o. |
2 |
285 262 263 Kč |
|
|
PORR a.s. |
2 |
275 563 495 Kč |
|
|
SKD TRADE, a.s. |
65 |
271 772 042 Kč |
|
|
PRAGOIMEX a.s. |
53 |
270 591 668 Kč |
|
|
Pražské silniční stavby s.r.o. |
57 |
252 216 793 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
74 |
240 774 294 Kč |
|
|
PREMIO INVEST s.r.o. |
301 |
203 523 515 Kč |
|
|
EKO Logistics s.r.o. |
53 |
198 075 321 Kč |
|
|
USIR SECURITY s.r.o. |
17 |
187 854 668 Kč |
|
|
Elektrizace Praha spol. s r.o. |
32 |
182 783 075 Kč |
|
|
PEAL a.s. |
49 |
179 457 534 Kč |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
26 |
177 660 691 Kč |
|
|
GGT CZ, a.s. |
46 |
171 914 429 Kč |
|
|
koala market s.r.o. |
46 |
171 914 429 Kč |
|
|
GLOBDATA a.s. |
13 |
153 747 242 Kč |
|
|
PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. |
52 |
148 475 354 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
35 |
136 287 564 Kč |
|
|
McDonald`s ČR spol. s r.o. |
2 |
132 712 800 Kč |
|
|
BRODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
37 |
131 197 329 Kč |
|
|
Inženýring dopravních staveb a.s. |
18 |
128 191 930 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Volopich, Tomšíček & spol., s.r.o. |
16 |
128 181 774 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
29 |
122 376 144 Kč |
|
|
Lasesmed, s.r.o. |
16 |
115 462 195 Kč |
|
|
JUDr. Jindřich Vítek, advokát |
1 |
111 566 704 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
32 |
111 102 834 Kč |
|
|
Lagardere Travel Retail, a.s. |
9 |
106 553 995 Kč |
|
|
Pražská teplárenská a.s. |
5 |
98 143 728 Kč |
|
|
MK metal Beroun s.r.o. |
28 |
94 782 572 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
38 |
94 433 099 Kč |
|
|
GECO, a.s. |
25 |
93 431 755 Kč |
|
|
BigBoard Praha, a.s. |
25 |
93 431 755 Kč |
|
|
Hans Wendel CZ s.r.o. |
50 |
88 237 527 Kč |
|
|
SEKYRKA s.r.o. |
25 |
85 234 155 Kč |
|
|
CROY s.r.o. |
14 |
82 158 762 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
7 |
74 971 053 Kč |
|
|
T-SOFT a.s. |
23 |
74 652 511 Kč |
|
|
Welcher s.r.o. |
19 |
71 008 134 Kč |
|
|
ZVVZ MACHINERY, a.s. |
5 |
70 983 468 Kč |
|
|
VCES a.s. |
4 |
70 213 860 Kč |
|
|
INGOS s.r.o. |
27 |
69 897 420 Kč |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
1 |
69 893 596 Kč |
|
|
StavMo s.r.o. |
51 |
69 397 183 Kč |
|
|
EUROSPRO spol. s r.o. |
18 |
67 270 864 Kč |
|
|
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. |
18 |
67 270 864 Kč |
|
|
EUROGAS a.s. |
22 |
64 181 846 Kč |
|
|
Netmarks, s. r. o. |
14 |
63 773 430 Kč |
|
|
Euro Managers, s.r.o. |
3 |
63 612 725 Kč |
|
|
KMK PIZZA s.r.o. |
3 |
61 962 470 Kč |
|
|
SPF Group, s.r.o. |
2 |
61 480 100 Kč |
|
|
Grant Help, s.r.o. |
1 |
60 500 000 Kč |
|
|
RENARDS, a.s. |
1 |
60 500 000 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
60 500 000 Kč |
|
|
V-TRADE, s.r.o. |
9 |
60 079 347 Kč |
|
|
JUNGERONA s.r.o. |
16 |
59 796 323 Kč |
|
|
David Dvořák |
16 |
59 796 323 Kč |
|
|
Electric Components a.s. |
22 |
58 925 059 Kč |
|
|
LK Pumpservice - Services, s.r.o. |
8 |
57 694 275 Kč |
|
|
KemaTech CZ s.r.o. |
24 |
54 662 741 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
9 |
52 341 945 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
28 |
51 708 593 Kč |
|
|
KGM Trade s.r.o. |
9 |
51 515 401 Kč |
|
|
ECHO IMPULS s.r.o. |
6 |
50 880 683 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
48 635 442 Kč |
|
|
ARRIVA CITY a.s. |
13 |
48 584 513 Kč |
|
|
AVE a.s. |
13 |
48 584 513 Kč |
|
|
LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. |
13 |
48 584 513 Kč |
|
|
JIP východočeská, a.s. |
13 |
48 584 513 Kč |
|
|
BONATRANS GROUP a.s. |
2 |
48 251 170 Kč |
|
|
PRONIX s.r.o. |
3 |
48 097 550 Kč |
|
|
DEREZA, společnost s ručením omezeným |
1 |
46 851 805 Kč |
|
|
CARLING, spol. s r. o. |
3 |
46 226 631 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
20 |
45 128 875 Kč |
|
|
INTERAGENCIE Mohelnice, s.r.o. |
12 |
44 847 242 Kč |
|
|
Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. |
12 |
44 847 242 Kč |
|
|
ČSAD Střední Čechy , a.s. |
12 |
44 847 242 Kč |
|
|
UNICODE SYSTEMS, s.r.o. |
15 |
42 282 734 Kč |
|
|
MORAVIA STEEL a.s. |
5 |
42 132 092 Kč |
|
|
CLASSIC OIL s.r.o. |
10 |
41 624 319 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
33 |
41 283 929 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
35 |
40 839 390 Kč |
|
|
DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. |
5 |
39 723 585 Kč |
|
|
GATYER s.r.o. |
25 |
39 116 084 Kč |
|
|
INSET s.r.o. |
8 |
39 029 770 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost v 2025 ve výši 3 737 270 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
EKO Logistics s.r.o. |
53 |
|
|
PEAL a.s. |
48 |
|
|
GGT CZ, a.s. |
46 |
|
|
koala market s.r.o. |
46 |
|
|
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. |
42 |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
33 |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
32 |
|
|
Siemens Mobility, s.r.o. |
27 |
|
|
GECO, a.s. |
25 |
|
|
BigBoard Praha, a.s. |
25 |
|
|
MK metal Beroun s.r.o. |
25 |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
23 |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
23 |
|
|
BREMA, spol. s r.o. |
23 |
|
|
Iveco Czech Republic, a. s. |
20 |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
19 |
|
|
Welcher s.r.o. |
19 |
|
|
EUROSPRO spol. s r.o. |
18 |
|
|
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o. |
18 |
|
|
JUNGERONA s.r.o. |
16 |
|
|
David Dvořák |
16 |
|
|
Elektrizace Praha spol. s r.o. |
14 |
|
|
ARRIVA CITY a.s. |
13 |
|
|
AVE a.s. |
13 |
|
|
LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. |
13 |
|
|
JIP východočeská, a.s. |
13 |
|
|
INTERAGENCIE Mohelnice, s.r.o. |
12 |
|
|
Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. |
12 |
|
|
GLOBDATA a.s. |
12 |
|
|
ČSAD Střední Čechy , a.s. |
12 |
|
|
Metrostav TBR a.s. |
9 |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
9 |
|
|
AVE travel s.r.o. |
8 |
|
|
Pražské Benátky s.r.o. |
7 |
|
|
1830642976 |
7 |
|
|
CR Camping, s.r.o. |
7 |
|
|
Pražské vodovody a kanalizace, a.s. |
6 |
|
|
CIEE Auxiliary Prague, z.p.s. |
6 |
|
|
D.I.R. Bohemia /European Travel Services/ spol. s r.o. |
6 |
|
|
TSR Czech Republic s.r.o. |
6 |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
6 |
|
|
PREzákaznická, a.s. |
6 |
|
|
SUPER TRAVELS s.r.o. |
6 |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
6 |
|
|
Kovohutě Příbram nástupnická, a.s. |
6 |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
6 |
|
|
GOLDEN CITY, spol. s r.o. |
5 |
|
|
Sběrné suroviny UH, s.r.o. |
5 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
5 |
|
|
MAMUT TOUR s.r.o. |
5 |
|
|
Nové Holešovice Development a.s. |
5 |
|
|
PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. |
5 |
|
|
SOLARIS CZECH spol. s r.o. |
5 |
|
|
ELTODO, a.s. |
5 |
|
|
PASSCAL PRAHA s.r.o. |
5 |
|
|
INCOCZECH TRAVEL PRAGUE, a.s. |
5 |
|
|
Odborové sdružení základních organizací Dopravního podniku Autobusy |
4 |
|
|
ARRIVA CITY s.r.o. |
4 |
|
|
Czech Holidays Prague, s.r.o. |
4 |
|
|
Expandia Hotels s.r.o. |
4 |
|
|
Stillking Features, s.r.o. |
4 |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
|
|
ŠKODA EKOVA a.s. |
4 |
|
|
Advokátní kancelář Volopich, Tomšíček & spol., s.r.o. |
4 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
4 |
|
|
DUO TRAVEL, s.r.o. |
4 |
|
|
Smartwings, a.s. |
4 |
|
|
RegioJet a.s. |
4 |
|
|
CENTR GROUP a.s. |
3 |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
3 |
|
|
Hotels by HR Diplomat s.r.o. |
3 |
|
|
Anděl Investment Praha s.r.o. |
3 |
|
|
Hans Wendel CZ s.r.o. |
3 |
|
|
BRODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
3 |
|
|
H-TEAM s.r.o. |
3 |
|
|
Mechanizace Praha s.r.o. |
3 |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
3 |
|
|
ACHOUR & PARTNERS advokátní kancelář, s.r.o. |
3 |
|
|
M A K R O - ND spol. s r. o. |
3 |
|
|
Miloslav Babka |
3 |
|
|
FILM MAKERS s.r.o. |
3 |
|
|
TROJEK, a.s. |
3 |
|
|
CZECH EXPLORER s.r.o. |
3 |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
2 |
|
|
CENTRAL GROUP 79. investiční a.s. |
2 |
|
|
ŠTILEC & PARTNERS advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
|
|
Elektroline a.s. |
2 |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
2 |
|
|
Juniorský maratonský klub, z.s. |
2 |
|
|
LAHŮDKY - PALMA spol. s r.o. |
2 |
|
|
CODAN AGENTURA spol. s r.o. |
2 |
|
|
KOVO SDS s.r.o. |
2 |
|
|
ZDAR, a.s. |
2 |
|
|
Filmbusters s.r.o. |
2 |
|
|
AKV bus a.s. |
2 |
|
|
USIR SECURITY s.r.o. |
2 |
|
|
PRE distribuční služby, a.s. |
2 |
|
|
Pražská teplárenská a.s. |
2 |
|
|
Fröhlich & Partners, advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
|
|
HSP & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost v 2025 ve výši 3 737 270 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SKD TRADE, a.s. |
1 |
197 601 593 Kč |
|
|
PRAGOIMEX a.s. |
13 |
121 148 708 Kč |
|
|
BREMA, spol. s r.o. |
8 |
62 935 463 Kč |
|
|
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. |
6 |
54 578 046 Kč |
|
|
PREMIO INVEST s.r.o. |
7 |
29 752 545 Kč |
|
|
SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. |
2 |
24 200 000 Kč |
|
|
Hans Wendel CZ s.r.o. |
2 |
24 200 000 Kč |
|
|
Pražské silniční stavby s.r.o. |
3 |
23 897 602 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
3 |
21 513 921 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
5 |
19 390 791 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
3 |
19 381 913 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
2 |
18 612 220 Kč |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
2 |
17 420 370 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
3 |
16 607 881 Kč |
|
|
T-SOFT a.s. |
2 |
14 954 511 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
14 223 410 Kč |
|
|
FLECK-CS Elektroengineering, spol. s r.o. |
3 |
13 275 990 Kč |
|
|
Next Generation Security Solutions s.r.o. |
1 |
13 128 500 Kč |
|
|
VENCL, s r.o. |
1 |
13 092 200 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
13 065 036 Kč |
|
|
ČKV Praha s.r.o. |
1 |
12 705 000 Kč |
|
|
H - Servis pro městskou dopravu, s.r.o. |
1 |
12 705 000 Kč |
|
|
HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o. |
1 |
12 705 000 Kč |
|
|
Netmarks, s. r. o. |
3 |
12 493 763 Kč |
|
|
METREX PRAHA, a.s. |
1 |
12 188 633 Kč |
|
|
Vladimír Demuth |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
DEKONTA, a.s. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
V-TRADE, s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
DT - Výhybkárna a strojírna, a.s. |
1 |
12 022 340 Kč |
|
|
BONATRANS GROUP a.s. |
1 |
11 951 170 Kč |
|
|
Iridium spol. s r.o. |
1 |
11 495 000 Kč |
|
|
ECS Tools s.r.o. |
1 |
11 337 216 Kč |
|
|
EURO VÝTAHY s.r.o. |
2 |
11 249 911 Kč |
|
|
Daimler Buses Česká republika s.r.o. |
1 |
11 012 210 Kč |
|
|
CENTR GROUP a.s. |
1 |
10 992 222 Kč |
|
|
ŠKODA EKOVA a.s. |
1 |
10 835 574 Kč |
|
|
CENTRAL GROUP 32. investiční s.r.o. |
1 |
10 584 971 Kč |
|
|
ARCHAIA Praha z.ú. |
1 |
10 189 410 Kč |
|
|
Lasesmed, s.r.o. |
3 |
8 799 102 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
2 |
8 675 446 Kč |
|
|
ZLINER s.r.o. |
1 |
7 865 000 Kč |
|
|
Kärcher spol. s r. o. |
1 |
7 865 000 Kč |
|
|
RAIL FOR ENVI s.r.o. |
1 |
7 616 950 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
1 |
7 463 856 Kč |
|
|
TZ pro, s.r.o. |
1 |
7 186 271 Kč |
|
|
TOSIS, s.r.o. |
1 |
7 077 025 Kč |
|
|
APRIS s.r.o. |
1 |
6 962 263 Kč |
|
|
ELEKTROSTAV CONSULTING, s.r.o. |
1 |
6 810 191 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Emil Flegel s.r.o. |
3 |
6 534 000 Kč |
|
|
TESTCAR s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
JISTAB,a.s. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
MITERAL s.r.o. |
1 |
6 363 535 Kč |
|
|
Eggspresso s.r.o. |
1 |
6 171 000 Kč |
|
|
SGS Czech Republic, s.r.o. |
1 |
6 162 234 Kč |
|
|
Arkády Pankrác s.r.o. |
1 |
6 158 900 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
6 149 518 Kč |
|
|
SMART-VAC s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
SEKYRKA s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
Jiří Krompholc |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
ELVIA, spol. s r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
2 |
6 025 650 Kč |
|
|
Chubb European Group SE, organizační složka |
1 |
5 989 500 Kč |
|
|
EFFIIS s.r.o. |
1 |
5 982 380 Kč |
|
|
EUROGAS a.s. |
2 |
5 831 401 Kč |
|
|
TOP-GAIN, s.r.o. |
2 |
5 621 337 Kč |
|
|
Railservis s.r.o. |
2 |
4 683 293 Kč |
|
|
ACHOUR & PARTNERS advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
4 552 625 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
4 387 351 Kč |
|
|
KGM Trade s.r.o. |
1 |
4 171 712 Kč |
|
|
S com ENERGO s.r.o. |
1 |
4 136 719 Kč |
|
|
TK Elevator Eastern Europe GmbH, odštěpný závod |
1 |
4 040 589 Kč |
|
|
EDIKT a.s. |
1 |
4 032 930 Kč |
|
|
SG Geotechnika a.s. |
2 |
4 003 026 Kč |
|
|
PUDIS a.s. |
2 |
4 003 026 Kč |
|
|
INSET s.r.o. |
2 |
4 003 026 Kč |
|
|
GeoTec-GS, a.s. |
2 |
4 003 026 Kč |
|
|
BULDIX s.r.o. |
1 |
3 987 426 Kč |
|
|
OHLA ŽS, a.s. |
1 |
3 946 632 Kč |
|
|
Electric Components a.s. |
1 |
3 854 325 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
3 689 190 Kč |
|
|
ŽPSV s.r.o. |
1 |
3 654 684 Kč |
|
|
VA & MA, s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
MIRA expert s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
1 |
3 626 225 Kč |
|
|
Markéta Stránská |
1 |
3 563 129 Kč |
|
|
RAUDO - výrobní družstvo invalidů |
1 |
3 388 000 Kč |
|
|
AutoCentrum ČR s.r.o. |
1 |
3 383 644 Kč |
|
|
ECHO IMPULS s.r.o. |
1 |
2 786 086 Kč |
|
|
EMBASSY Public Relations s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Báze 3 studio s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
ELTRON s.r.o. |
1 |
2 324 241 Kč |
|
|
METALCOM Kutná Hora a.s. |
1 |
2 320 744 Kč |
|
|
EPB s.r.o. |
1 |
2 287 759 Kč |
|
|
Pandrol s.r.o. |
1 |
2 278 953 Kč |
|
|
Miramid s.r.o. |
1 |
2 265 707 Kč |
|
|
PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o. |
1 |
2 253 020 Kč |
|
|
Euro Managers, s.r.o. |
1 |
2 159 850 Kč |
|
|
GEOtest, a.s. |
1 |
1 271 166 Kč |
|
|
Angermeier Engineers, s.r.o. |
1 |
1 271 166 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost v 2025 ve výši 3 737 270 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 1 oboru.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 99, tj. 5,13 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
13 |
799 040 703 Kč |
|
|
BREMA, spol. s r.o. |
15 |
506 345 786 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
46 |
476 713 377 Kč |
|
|
Elektrizace železnic Praha a.s. |
4 |
429 744 559 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
12 |
330 518 591 Kč |
|
|
APRIS s.r.o. |
2 |
285 262 263 Kč |
|
|
PORR a.s. |
1 |
271 826 224 Kč |
|
|
Elektrizace Praha spol. s r.o. |
20 |
176 419 818 Kč |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
23 |
175 926 519 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
8 |
141 866 735 Kč |
|
|
Pražské silniční stavby s.r.o. |
31 |
124 875 063 Kč |
|
|
Inženýring dopravních staveb a.s. |
17 |
120 326 930 Kč |
|
|
Pražská teplárenská a.s. |
5 |
98 143 728 Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
5 |
81 572 189 Kč |
|
|
StavMo s.r.o. |
18 |
55 158 175 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
9 |
52 530 087 Kč |
|
|
PRAGOPROJEKT, a.s. |
9 |
52 341 945 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
6 |
41 904 865 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
9 |
39 533 105 Kč |
|
|
INSET s.r.o. |
8 |
39 029 770 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
11 |
37 373 307 Kč |
|
|
Ed. Züblin Aktiengesellschaft |
4 |
34 592 186 Kč |
|
|
HOCHTIEF Infrastructure GmbH, organizační složka |
4 |
34 592 186 Kč |
|
|
Energovod CZ, a.s. |
6 |
30 960 531 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
17 |
29 934 841 Kč |
|
|
SG Geotechnika a.s. |
7 |
28 950 192 Kč |
|
|
GeoTec-GS, a.s. |
7 |
28 950 192 Kč |
|
|
PUDIS a.s. |
7 |
28 950 192 Kč |
|
|
EUROGAS a.s. |
10 |
26 981 050 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
6 |
24 728 871 Kč |
|
|
INGOS s.r.o. |
3 |
24 073 678 Kč |
|
|
PRONIX s.r.o. |
1 |
23 509 849 Kč |
|
|
Pražské vodovody a kanalizace, a.s. |
8 |
22 804 372 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
5 |
18 686 351 Kč |
|
|
KGM Trade s.r.o. |
8 |
18 396 796 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
9 |
16 044 769 Kč |
|
|
HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o. |
11 |
14 584 329 Kč |
|
|
METREX PRAHA, a.s. |
1 |
12 188 633 Kč |
|
|
PREMIO INVEST s.r.o. |
1 |
12 100 000 Kč |
|
|
Iridium spol. s r.o. |
4 |
11 772 011 Kč |
|
|
CENTRAL GROUP 32. investiční s.r.o. |
1 |
10 584 971 Kč |
|
|
ARCHAIA Praha z.ú. |
3 |
10 491 136 Kč |
|
|
FRONTIER TECHNOLOGIES, s.r.o. |
1 |
9 715 644 Kč |
|
|
Miramid s.r.o. |
1 |
9 217 247 Kč |
|
|
TÜV SÜD Czech s.r.o. |
1 |
8 470 000 Kč |
|
|
TOSIS, s.r.o. |
3 |
8 235 801 Kč |
|
|
KV-Konstrukt Stav s.r.o. |
4 |
8 068 840 Kč |
|
|
FLECK-CS Elektroengineering, spol. s r.o. |
2 |
7 654 188 Kč |
|
|
MINORET - chráněná dílna s.r.o. |
61 |
7 623 761 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
5 |
7 620 345 Kč |
|
|
Park Living s.r.o. |
2 |
7 474 540 Kč |
|
|
TZ pro, s.r.o. |
2 |
7 331 471 Kč |
|
|
SGS Czech Republic, s.r.o. |
2 |
6 827 734 Kč |
|
|
NovaClean s.r.o. |
3 |
6 128 113 Kč |
|
|
TK Elevator Eastern Europe GmbH, odštěpný závod |
3 |
5 113 983 Kč |
|
|
Hans Wendel CZ s.r.o. |
23 |
5 050 298 Kč |
|
|
IM-stav Praha s.r.o. |
2 |
5 037 441 Kč |
|
|
Angermeier Engineers, s.r.o. |
4 |
5 028 565 Kč |
|
|
GEOtest, a.s. |
4 |
5 028 565 Kč |
|
|
Energie - stavební a báňská a.s. |
1 |
4 915 757 Kč |
|
|
STRABAG AG - odštěpný závod |
1 |
4 915 757 Kč |
|
|
Bohemia Controls s.r.o. |
1 |
4 837 424 Kč |
|
|
SYSTHERM s.r.o. |
1 |
4 798 860 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
5 |
4 188 444 Kč |
|
|
Pražská plynárenská Distribuce, a.s. |
8 |
4 032 208 Kč |
|
|
BULDIX s.r.o. |
1 |
3 987 426 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
2 |
3 874 012 Kč |
|
|
Mikroelektronika spol. s r.o. |
15 |
3 775 688 Kč |
|
|
HABENA, spol. s r.o. |
9 |
3 757 788 Kč |
|
|
CIF Beta s.r.o. |
4 |
3 738 783 Kč |
|
|
Türk Telekom International CZ s.r.o. |
2 |
3 737 573 Kč |
|
|
Radlice Rozvojová, a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Triangl Hloubětín s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Palác Flora a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Nový Opatov s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
PROSCON, s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
KŽC Doprava, s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
V - TES PRAHA s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Modřany development s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
AWP1 s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
CENTRAL GROUP 79. investiční a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
OPTILINE a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
VOLTCOM, spol. s r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
3 689 190 Kč |
|
|
MIRA expert s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
BATISTAV s.r.o. |
2 |
3 327 691 Kč |
|
|
PIK s.r.o. |
2 |
2 867 629 Kč |
|
|
ÚVT Internet s.r.o. |
1 |
2 819 102 Kč |
|
|
KAPRÁLEK s.r.o. |
1 |
2 676 797 Kč |
|
|
Lasesmed, s.r.o. |
3 |
2 637 800 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
9 |
2 608 185 Kč |
|
|
FortiFox Technologies, a.s. |
4 |
2 607 164 Kč |
|
|
Doubravská stavební s.r.o. |
7 |
2 389 208 Kč |
|
|
DAKO-CZ, a.s. |
17 |
2 364 358 Kč |
|
|
ELTRON s.r.o. |
1 |
2 324 241 Kč |
|
|
ENVIROS, s.r.o. |
1 |
2 308 891 Kč |
|
|
STYL 2000 spol. s r.o. |
1 |
2 243 945 Kč |
|
|
METALCOM Kutná Hora a.s. |
8 |
2 185 677 Kč |
|
|
INFRAM a.s. |
4 |
2 162 270 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost v 2025 ve výši 3 737 270 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 417, tj. 39,10 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. |
99 |
6 608 104 638 Kč |
|
|
1830642976 |
3 |
1 297 012 136 Kč |
|
|
Iveco Czech Republic, a. s. |
3 |
754 880 246 Kč |
|
|
SOR Libchavy spol. s r.o. |
344 |
566 034 356 Kč |
|
|
PEAL a.s. |
46 |
171 914 429 Kč |
|
|
GGT CZ, a.s. |
45 |
168 177 159 Kč |
|
|
koala market s.r.o. |
45 |
168 177 159 Kč |
|
|
GECO, a.s. |
24 |
89 694 485 Kč |
|
|
Pražské silniční stavby s.r.o. |
4 |
79 461 572 Kč |
|
|
Welcher s.r.o. |
19 |
71 008 134 Kč |
|
|
EUROSPRO spol. s r.o. |
18 |
67 270 864 Kč |
|
|
David Dvořák |
15 |
56 059 053 Kč |
|
|
ARRIVA CITY a.s. |
13 |
48 584 513 Kč |
|
|
JIP východočeská, a.s. |
13 |
48 584 513 Kč |
|
|
DAKO-CZ, a.s. |
35 |
46 335 197 Kč |
|
|
Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. |
12 |
44 847 242 Kč |
|
|
ČSAD Střední Čechy , a.s. |
12 |
44 847 242 Kč |
|
|
CARLING, spol. s r. o. |
1 |
43 560 000 Kč |
|
|
AVE a.s. |
11 |
41 109 972 Kč |
|
|
SOLARIS CZECH spol. s r.o. |
36 |
33 885 933 Kč |
|
|
AVE travel s.r.o. |
8 |
29 898 162 Kč |
|
|
Pražské Benátky s.r.o. |
7 |
26 160 891 Kč |
|
|
CR Camping, s.r.o. |
7 |
26 160 891 Kč |
|
|
MITERAL s.r.o. |
3 |
22 854 020 Kč |
|
|
D.I.R. Bohemia /European Travel Services/ spol. s r.o. |
6 |
22 423 621 Kč |
|
|
GOLDEN CITY, spol. s r.o. |
5 |
18 686 351 Kč |
|
|
SUPER TRAVELS s.r.o. |
5 |
18 686 351 Kč |
|
|
PASSCAL PRAHA s.r.o. |
5 |
18 686 351 Kč |
|
|
INCOCZECH TRAVEL PRAGUE, a.s. |
5 |
18 686 351 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
2 |
18 612 220 Kč |
|
|
ZLINER s.r.o. |
6 |
15 142 431 Kč |
|
|
Expandia Hotels s.r.o. |
4 |
14 949 081 Kč |
|
|
Smartwings, a.s. |
4 |
14 949 081 Kč |
|
|
RegioJet a.s. |
4 |
14 949 081 Kč |
|
|
DOPPELMAYR lanové dráhy, spol. s r.o. |
1 |
12 737 858 Kč |
|
|
SKD TRADE, a.s. |
5 |
12 151 365 Kč |
|
|
Czech Holidays Prague, s.r.o. |
3 |
11 211 811 Kč |
|
|
Hotels by HR Diplomat s.r.o. |
3 |
11 211 811 Kč |
|
|
Anděl Investment Praha s.r.o. |
3 |
11 211 811 Kč |
|
|
DUO TRAVEL, s.r.o. |
3 |
11 211 811 Kč |
|
|
H-TEAM s.r.o. |
3 |
11 211 811 Kč |
|
|
Miloslav Babka |
3 |
11 211 811 Kč |
|
|
Daimler Buses Česká republika s.r.o. |
1 |
11 012 210 Kč |
|
|
J.P.D. GROUP, s.r.o. |
73 |
10 687 773 Kč |
|
|
WISS CZECH, s.r.o. |
1 |
10 161 580 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
2 |
8 932 520 Kč |
|
|
CODAN AGENTURA spol. s r.o. |
2 |
7 474 540 Kč |
|
|
Michal Veselý |
2 |
7 474 540 Kč |
|
|
ZO OS DP Autobusy Praha o.z. garáž Klíčov |
2 |
7 474 540 Kč |
|
|
TESTCAR s.r.o. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
JISTAB,a.s. |
1 |
6 534 000 Kč |
|
|
VÚKV a.s. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
SEKYRKA s.r.o. |
12 |
5 228 487 Kč |
|
|
LKQ CZ s.r.o. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
VALENTA BUS s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Alfa Union, a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
AKV bus a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Odborové sdružení základních organizací Dopravního podniku Autobusy |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
MARTIN UHER bus, s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
AD STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Trafika, spol. s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Otto Christ Wash Systems s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Czech Property Investments, a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
HOLEŠOVICE ASSETS s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
České Adaptivní Sporty, z.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Energie - nemovitostní a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
ŠKODA EKOVA a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
PRAHA TOUR s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Bich Ngoc Nguyen |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Skanska Residential a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
ZDAR, a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
EKOSERVIS TRANSPEED, a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
CK MIRA spol. s r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
S A P spol. s r.o. |
1 |
3 613 060 Kč |
|
|
HAGEMANN a.s. |
2 |
3 084 290 Kč |
|
|
Vladimír Kozel |
1 |
2 762 876 Kč |
|
|
K+K Autoservis Czech s.r.o. |
2 |
2 654 957 Kč |
|
|
CEBES a.s. |
4 |
2 073 227 Kč |
|
|
AUTOSERVIS Hlavnička v.o.s. |
1 |
2 016 666 Kč |
|
|
KonekTel, a.s. |
9 |
1 220 542 Kč |
|
|
ŠUDOMA STROJE s.r.o. |
1 |
1 204 217 Kč |
|
|
Vossloh Fastening Systems Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 181 970 Kč |
|
|
ALTO SYSTEMS s.r.o. |
1 |
1 163 209 Kč |
|
|
CT Accent, a.s. |
1 |
1 075 136 Kč |
|
|
Prague Handball Club, z. s. |
1 |
977 500 Kč |
|
|
MK metal Beroun s.r.o. |
1 |
860 900 Kč |
|
|
HYSTER CZ a.s. |
1 |
689 095 Kč |
|
|
AUTO STYL a.s. |
1 |
441 229 Kč |
|
|
TRIBOTEC, spol. s r.o. |
3 |
332 965 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z. s. |
1 |
320 866 Kč |
|
|
TIA - CZ s.r.o. |
2 |
284 000 Kč |
|
|
Autosalon Klokočka Centrum s.r.o. |
2 |
267 756 Kč |
|
|
010498995 |
1 |
246 840 Kč |
|
|
aSERVIS spol. s r.o. |
2 |
221 430 Kč |
|
|
Prague Games Club z.s. |
1 |
217 750 Kč |
|
|
SONUM Czech s.r.o. |
1 |
209 088 Kč |
|
|
ARANEA s.r.o. |
1 |
165 480 Kč |
|
|
ADIP, spol. s r. o. |
2 |
160 677 Kč |
|
|
BRISEN HOLDING, a.s. |
1 |
115 676 Kč |
|
|
AC Sparta Praha - florbal, z. s. |
1 |
112 350 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost v 2025 ve výši 3 737 270 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 70, tj. 19,88 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. |
50 |
147 661 629 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
33 |
136 007 570 Kč |
|
|
McDonald`s ČR spol. s r.o. |
2 |
132 712 800 Kč |
|
|
BRODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
33 |
130 478 081 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Volopich, Tomšíček & spol., s.r.o. |
15 |
124 444 504 Kč |
|
|
JUDr. Jindřich Vítek, advokát |
1 |
111 566 704 Kč |
|
|
Lagardere Travel Retail, a.s. |
7 |
104 651 270 Kč |
|
|
KMK PIZZA s.r.o. |
3 |
61 962 470 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
34 |
40 673 378 Kč |
|
|
European Digital Industries a.s. |
4 |
25 527 714 Kč |
|
|
ACHOUR & PARTNERS advokátní kancelář, s.r.o. |
16 |
20 134 165 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Emil Flegel s.r.o. |
5 |
14 008 540 Kč |
|
|
Fröhlich & Partners, advokátní kancelář s.r.o. |
9 |
13 656 128 Kč |
|
|
ŠTILEC & PARTNERS advokátní kancelář, s.r.o. |
6 |
12 211 690 Kč |
|
|
HSP & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
7 |
8 791 020 Kč |
|
|
Pavel Uhl, advokát |
2 |
7 474 540 Kč |
|
|
Eggspresso s.r.o. |
1 |
6 171 000 Kč |
|
|
Arkády Pankrác s.r.o. |
1 |
6 158 900 Kč |
|
|
CONSTEEL a.s. |
1 |
4 845 105 Kč |
|
|
PARALLAX LEGAL advokátní kancelář, s.r.o. |
3 |
4 589 522 Kč |
|
|
TALJA s.r.o. |
2 |
4 348 304 Kč |
|
|
LAHŮDKY - PALMA spol. s r.o. |
2 |
3 945 274 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
3 |
3 776 541 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
7 |
3 776 293 Kč |
|
|
Barrandov Studio a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
CENTRAL GROUP 79. investiční a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Nové Holešovice Development a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Holečková 26, s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Autodoprava Daniel Sládek s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
ZDAR, a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
ARRIVA CITY s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Jiří Kozojed |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Tábor,spol.s r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Aquita Logistics a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
VERY GOODIES a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
ŠIMKOVÁ LEGAL s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Jan Matějka |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Odbory DP Praha |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Siemens Mobility, s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
7103035324 |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
SHELIA s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Libor Havránek |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Arbesova Rezidence, Elišky Peškové 323/1 |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Gumdrop s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Majetková, správní a delimitační unie odborových svazů |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Fourth Quadrant s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
EKOSERVIS TRANSPEED, a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Elišky Peškové 15, s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
BLOCK Karlín, a. s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Bontonfilm Promotions s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Regata Čechy, a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
YIT TOIVO Roztyly s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
YIT Czechia s.r.o. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
ARRIVA autobusy a.s. |
1 |
3 737 270 Kč |
|
|
Vantage Towers s.r.o. |
1 |
3 066 624 Kč |
|
|
TBG METROSTAV s.r.o. |
1 |
2 125 794 Kč |
|
|
PREMIO INVEST s.r.o. |
1 |
1 758 459 Kč |
|
|
UMBRELLA CITY LINES s.r.o. |
1 |
1 613 898 Kč |
|
|
AD STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. |
1 |
1 557 270 Kč |
|
|
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
TERMONTA PRAHA a.s. |
1 |
1 291 615 Kč |
|
|
Daruj Květiny, s.r.o. |
1 |
1 101 415 Kč |
|
|
Fórum Karlín a.s. |
1 |
591 690 Kč |
|
|
Prague CBD2, s.r.o. |
1 |
548 440 Kč |
|
|
MK metal Beroun s.r.o. |
2 |
489 917 Kč |
|
|
PP 53, a.s. |
1 |
412 943 Kč |
|
|
Taťána Pavlištová |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Arowana s.r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
250 021 Kč |
|
|
AFI Vokovice s.r.o. |
5 |
247 318 Kč |
|
|
PIZZA COMPANY s.r.o. |
1 |
241 976 Kč |
|
|
Park Living s.r.o. |
1 |
209 950 Kč |
|
|
KONSTRUKTIS, a.s. |
1 |
203 459 Kč |
|
|
GeoTec-GS, a.s. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
SG Geotechnika a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Lasavo s.r.o. |
1 |
180 600 Kč |
|
|
PRAMENY 2020, a.s. |
1 |
170 949 Kč |
|
|
MYPA, s.r.o. |
1 |
145 753 Kč |
|
|
EKOSPOL a.s. |
2 |
140 146 Kč |
|
|
Cafeomega s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
|
JRD Beta s.r.o. |
1 |
125 398 Kč |
|
|
EQUITA Consulting s.r.o. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
97 278 Kč |
|
|
Skanska Facility s.r.o. |
1 |
79 969 Kč |
|
|
CIF Beta s.r.o. |
2 |
73 205 Kč |
|
|
Rezidence Gama s.r.o. |
1 |
71 148 Kč |
|
|
Triangl Hloubětín s.r.o. |
1 |
64 904 Kč |
|
|
Veolia Energie Praha, a.s. |
1 |
59 060 Kč |
|
|
Pražská plynárenská Distribuce, a.s. |
5 |
41 993 Kč |
|
|
CENTRAL GROUP 85. investiční s.r.o. |
3 |
41 691 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
5 |
41 443 Kč |
|
|
Mgr. Stanislav Bodlák, advokát |
1 |
31 460 Kč |
|
|
Buchlovský Michael, Mgr., advokát |
1 |
31 460 Kč |
|
|
Erudit advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
31 460 Kč |
|
|
Židovská obec v Praze |
2 |
6 136 Kč |
|
|
Daimler Truck Česká republika s.r.o. |
1 |
1 210 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
3 |
908 Kč |
|
|
Škrétova 43 s.r.o. |
1 |
605 Kč |
|
|
VENTURA, spol. s r.o. |
1 |
605 Kč |
|
|
REKO MRŠTÍKOVA s.r.o. |
1 |
605 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost v 2025 ve výši 3 737 270 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,44
|
|
Počet bodů 7,44 znamená pro Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost celkově
1112. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1512 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0042 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0590 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0157 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0245 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0401 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0041 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2491 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1960 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,744
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,44
|
|
Výsledný K-Index
|
7,440 |
|