Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 180 smluv z 544 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,33.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,3309 odpovídá 33,09 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 57 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1048 odpovídá 10,48 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
34 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0625 odpovídá 6,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
11 |
126 876 061 Kč |
|
|
Deepview s.r.o. |
5 |
90 599 960 Kč |
|
|
Aricoma Digital s.r.o. |
3 |
58 236 656 Kč |
|
|
Asseco Central Europe, a.s. |
3 |
55 834 383 Kč |
|
|
TESCO SW a.s. |
5 |
46 767 187 Kč |
|
|
s-boost s.r.o. |
7 |
38 063 381 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
1 |
36 300 000 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
33 |
33 184 310 Kč |
|
|
Next Generation Security Solutions s.r.o. |
3 |
33 158 680 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
27 325 258 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
3 |
11 483 751 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
3 |
10 842 287 Kč |
|
|
Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
9 817 417 Kč |
|
|
Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
7 655 834 Kč |
|
|
Agentura PANCÉŘ s.r.o. |
2 |
6 610 917 Kč |
|
|
Azenet s.r.o. |
2 |
6 330 197 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
3 |
5 783 880 Kč |
|
|
Zdeněk Štěpánek |
2 |
4 079 839 Kč |
|
|
JUDr. Jindřich Vítek, advokát |
3 |
4 075 967 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
4 075 694 Kč |
|
|
Czech production s.r.o. |
2 |
3 995 402 Kč |
|
|
MALINA s.r.o. |
2 |
3 986 317 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Petr Čermák |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Ing. Lukáš Kolín |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
EuroMISE s.r.o. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Tobiášová Alena, JUDr. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Národní organizace pro ověřování pravosti léčiv, z.s. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
SK-36292630 |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Grada Publishing, a.s. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
JAN VUČKA, advokát |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Jobman, s.r.o. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
První certifikační autorita, a.s. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
451967342 |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
MUDr. Anatolij Truhlář, Ph.D. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o. |
1 |
2 706 396 Kč |
|
|
agentura Motiv P s.r.o. |
2 |
1 969 880 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
1 955 000 Kč |
|
|
COMINFO, a.s. |
1 |
1 750 359 Kč |
|
|
MÚZO Praha s.r.o. |
2 |
1 509 354 Kč |
|
|
CESAR TRADE, s. r. o. |
2 |
1 508 507 Kč |
|
|
SKYLAB, spol. s r.o. |
4 |
1 474 243 Kč |
|
|
IGNUM Telekomunikace s.r.o. |
1 |
1 364 880 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
2 |
1 265 207 Kč |
|
|
Centrum pro rozvoj péče o duševní zdraví, z. s. |
1 |
935 973 Kč |
|
|
Inboox CZ, s.r.o. |
1 |
744 150 Kč |
|
|
AUDIOPRO s.r.o. |
2 |
732 987 Kč |
|
|
4G eval s.r.o. |
1 |
712 438 Kč |
|
|
Datlab s.r.o. |
1 |
677 600 Kč |
|
|
Smarts Prague s.r.o. |
1 |
623 150 Kč |
|
|
AR Praha plus s.r.o. |
1 |
558 121 Kč |
|
|
Economia, a.s. |
1 |
544 501 Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
1 |
501 424 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
2 |
496 463 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Jensovsky, s.r.o. |
1 |
401 224 Kč |
|
|
Servodata a.s. |
1 |
366 118 Kč |
|
|
COLOGNIA, a.s. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
2C analytics, s.r.o. |
1 |
350 000 Kč |
|
|
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. |
4 |
331 109 Kč |
|
|
CloudForce s.r.o. |
2 |
317 625 Kč |
|
|
Divadlo Na Fidlovačce, z.ú. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Petr Večeřa |
1 |
290 400 Kč |
|
|
ICZ DMS a.s |
1 |
264 510 Kč |
|
|
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek |
2 |
245 630 Kč |
|
|
ENERGOCENTRUM PLUS, s.r.o. |
1 |
243 509 Kč |
|
|
CRIF - Czech Credit Bureau, a.s. |
1 |
239 580 Kč |
|
|
DYNATECH s.r.o. |
1 |
238 128 Kč |
|
|
AGENTURA HELAS , s.r.o. |
1 |
238 116 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
225 118 Kč |
|
|
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o. |
1 |
222 882 Kč |
|
|
Nový Golf a.s. |
1 |
181 738 Kč |
|
|
Participation Factory s.r.o. |
2 |
181 500 Kč |
|
|
MUDr. Norbert Král |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Doc. MUDr. Bohumil Seifert, Ph.D. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
EA Hotel Populus - EuroAgentur Hotels & Travel a.s. |
1 |
150 952 Kč |
|
|
MAXIMUM Services s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
PREMO s.r.o. |
1 |
147 759 Kč |
|
|
AB PARTY TENT, spol. s r.o. |
1 |
137 316 Kč |
|
|
CZECH IMAGE GROUP s.r.o. |
1 |
121 644 Kč |
|
|
EuroClean, s.r.o. |
1 |
84 212 Kč |
|
|
InQool, a.s. |
1 |
75 988 Kč |
|
|
SK-47894687 |
1 |
74 052 Kč |
|
|
Anežka Slavotínková |
1 |
71 390 Kč |
|
|
Česká stavomontážní, s.r.o. |
1 |
70 952 Kč |
|
|
Servis Musil, s.r.o. |
1 |
70 180 Kč |
|
|
Marek Mencl |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Engi Psychology Limited |
1 |
59 525 Kč |
|
|
Martin Joachymstál |
1 |
54 450 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
1 |
15 004 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo zdravotnictví v 2025 ve výši 3 827 917 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Avenier a.s. |
8 |
|
|
s-boost s.r.o. |
5 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
3 |
|
|
Seyfor, a. s. |
3 |
|
|
Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Čermák |
1 |
|
|
Ing. Lukáš Kolín |
1 |
|
|
Zdeněk Štěpánek |
1 |
|
|
EuroMISE s.r.o. |
1 |
|
|
ZENOVA services s.r.o. |
1 |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
|
|
Aricoma Digital s.r.o. |
1 |
|
|
Tobiášová Alena, JUDr. |
1 |
|
|
Národní organizace pro ověřování pravosti léčiv, z.s. |
1 |
|
|
TESCO SW a.s. |
1 |
|
|
MALINA s.r.o. |
1 |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
|
|
Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
Agentura PANCÉŘ s.r.o. |
1 |
|
|
SK-36292630 |
1 |
|
|
Grada Publishing, a.s. |
1 |
|
|
JAN VUČKA, advokát |
1 |
|
|
Asseco Central Europe, a.s. |
1 |
|
|
Jobman, s.r.o. |
1 |
|
|
První certifikační autorita, a.s. |
1 |
|
|
Azenet s.r.o. |
1 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
|
|
Czech production s.r.o. |
1 |
|
|
451967342 |
1 |
|
|
MUDr. Anatolij Truhlář, Ph.D. |
1 |
|
|
Next Generation Security Solutions s.r.o. |
1 |
|
|
JUDr. Jindřich Vítek, advokát |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo zdravotnictví v 2025 ve výši 3 827 917 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Avenier a.s. |
32 |
33 097 879 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo zdravotnictví v 2025 ve výši 3 827 917 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 21,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
5 |
79 880 823 Kč |
|
|
Deepview s.r.o. |
3 |
63 500 800 Kč |
|
|
Asseco Central Europe, a.s. |
2 |
52 006 466 Kč |
|
|
Aricoma Digital s.r.o. |
1 |
31 550 750 Kč |
|
|
Next Generation Security Solutions s.r.o. |
2 |
29 540 780 Kč |
|
|
s-boost s.r.o. |
3 |
20 903 519 Kč |
|
|
TESCO SW a.s. |
3 |
11 757 570 Kč |
|
|
CompuNet s.r.o. |
1 |
4 075 694 Kč |
|
|
Národní organizace pro ověřování pravosti léčiv, z.s. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
SK-36292630 |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Grada Publishing, a.s. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
První certifikační autorita, a.s. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
1 955 000 Kč |
|
|
MÚZO Praha s.r.o. |
2 |
1 509 354 Kč |
|
|
IGNUM Telekomunikace s.r.o. |
1 |
1 364 880 Kč |
|
|
SKYLAB, spol. s r.o. |
3 |
896 347 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
2 |
496 463 Kč |
|
|
AUDIOPRO s.r.o. |
1 |
310 673 Kč |
|
|
Petr Večeřa |
1 |
290 400 Kč |
|
|
ICZ DMS a.s |
1 |
264 510 Kč |
|
|
DYNATECH s.r.o. |
1 |
238 128 Kč |
|
|
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o. |
1 |
222 882 Kč |
|
|
CloudForce s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
|
InQool, a.s. |
1 |
75 988 Kč |
|
|
SK-47894687 |
1 |
74 052 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo zdravotnictví v 2025 ve výši 3 827 917 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 43,75 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
9 817 417 Kč |
|
|
Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
7 655 834 Kč |
|
|
JUDr. Jindřich Vítek, advokát |
3 |
4 075 967 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Tobiášová Alena, JUDr. |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
JAN VUČKA, advokát |
1 |
3 827 917 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
1 175 470 Kč |
|
|
Divadlo Na Fidlovačce, z.ú. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
170 000 Kč |
|
|
AB PARTY TENT, spol. s r.o. |
1 |
137 316 Kč |
|
|
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek |
1 |
114 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Ministerstvo zdravotnictví v 2025 ve výši 3 827 917 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,69
|
|
Počet bodů 7,69 znamená pro Ministerstvo zdravotnictví celkově
1132. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,3309 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0727 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0375 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0625 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1048 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1606 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,769
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,69
|
|
Výsledný K-Index
|
7,689 |
|