Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRALYS s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
STV ARMS, spol. s r.o. |
1 |
102 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 13,64 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GW DIESEL a.s. |
13 |
2 070 000 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
2 |
1 813 787 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
3 |
1 657 228 Kč |
|
|
LODINGEN a.s. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
1 |
465 319 Kč |
|
|
POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE, a.s. |
1 |
116 644 Kč |
|
|
TOP PROPERTIES s.r.o. |
1 |
71 990 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 3,32 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PREMO s.r.o. |
11 |
8 609 451 Kč |
|
|
VORS spol. s r. o. |
11 |
3 782 679 Kč |
|
|
CB Auto a.s. |
7 |
3 588 167 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
7 |
2 628 360 Kč |
|
|
LION - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o. |
11 |
2 194 925 Kč |
|
|
ÚAMK - AUTOMOTOKLUB ČESKÉ BUDĚJOVICE |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Kovofit s.r.o. |
4 |
958 683 Kč |
|
|
FCC České Budějovice, s.r.o. |
9 |
949 024 Kč |
|
|
A8000 s.r.o. |
2 |
822 800 Kč |
|
|
KAVEX Bohemia s.r.o. |
2 |
730 066 Kč |
|
|
Petr Chroňák |
2 |
719 582 Kč |
|
|
BIT SERVIS spol. s r.o. |
6 |
695 566 Kč |
|
|
PROZAC s.r.o. |
2 |
647 108 Kč |
|
|
Pavel Kočer |
5 |
602 365 Kč |
|
|
Hoch a synové 1899, s.r.o. |
2 |
599 288 Kč |
|
|
POTS s.r.o. |
2 |
598 635 Kč |
|
|
I - Advisory s.r.o. |
3 |
547 200 Kč |
|
|
Mgr. Ondřej Flaška, advokátní kancelář |
1 |
532 400 Kč |
|
|
Václav Straka |
4 |
507 105 Kč |
|
|
QSIDART s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o. |
1 |
385 955 Kč |
|
|
Kulhánek - Mařík, stavební firma, spol. s r.o. |
1 |
384 735 Kč |
|
|
REPAM ELEKTRO s.r.o. |
2 |
381 943 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
342 215 Kč |
|
|
BOHEMIATEL, s.r.o. |
1 |
334 926 Kč |
|
|
Vojtěch Paulát |
1 |
332 750 Kč |
|
|
WORKTEG s.r.o. |
2 |
332 677 Kč |
|
|
Euro-asfalt s.r.o. |
1 |
326 404 Kč |
|
|
Akiprojekt s.r.o. |
3 |
296 450 Kč |
|
|
RoSlo s.r.o. |
2 |
294 740 Kč |
|
|
GEMOS DOPRAVNÍ SYSTÉMY a.s. |
3 |
288 479 Kč |
|
|
Hodonský s.r.o. |
1 |
287 980 Kč |
|
|
Michal Papež |
3 |
279 000 Kč |
|
|
Tomáš Jílek |
1 |
272 879 Kč |
|
|
Vědecko-technický park AGRIEN, spol. s r.o., zkráceně :VTP AGRIEN, spol.s r.o. |
1 |
268 225 Kč |
|
|
INTERPOOL CB s.r.o. |
2 |
267 749 Kč |
|
|
Impregnace Soběslav s.r.o. |
2 |
267 541 Kč |
|
|
Avelana CZ s. r. o. |
2 |
264 590 Kč |
|
|
Robinson z.s. |
2 |
260 000 Kč |
|
|
PROFOD s.r.o. |
1 |
228 000 Kč |
|
|
Motion Art s.r.o. |
2 |
224 203 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
2 |
221 429 Kč |
|
|
Tangenta, spol. s r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
2 |
184 316 Kč |
|
|
AMBÓ ,s.r.o. |
1 |
180 816 Kč |
|
|
Agentura M-S-P,s.r.o. |
2 |
180 709 Kč |
|
|
Olga Drešlová |
1 |
180 570 Kč |
|
|
CIFERA s.r.o. |
1 |
178 160 Kč |
|
|
ALIVE, s.r.o. |
1 |
173 877 Kč |
|
|
Martin Lang |
1 |
173 272 Kč |
|
|
DTD Styl CB s.r.o. |
1 |
168 614 Kč |
|
|
Dominik Zelinger |
1 |
167 402 Kč |
|
|
GF promotion s.r.o. |
1 |
160 241 Kč |
|
|
HAFYSO, s.r.o. |
2 |
144 910 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
143 975 Kč |
|
|
Ing. Vladimír Rottner |
1 |
143 760 Kč |
|
|
Hrom Security s.r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
PEŠKA - židle a křesla s.r.o. |
2 |
138 889 Kč |
|
|
P1 DOG SHOWS, SE |
1 |
135 520 Kč |
|
|
TKP geo s.r.o. |
2 |
134 915 Kč |
|
|
JTV a.s. |
1 |
120 879 Kč |
|
|
A - Grafika s.r.o. |
1 |
120 032 Kč |
|
|
STN Armas s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Light Sound Design s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Beryko s.r.o. |
1 |
119 010 Kč |
|
|
JSP Group s.r.o. |
1 |
118 695 Kč |
|
|
D.S.B. CZ s.r.o. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
JPS J. Hradec s.r.o. |
1 |
117 975 Kč |
|
|
Tomáš Suchý |
1 |
116 886 Kč |
|
|
Ing. Radim Darius |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Václav Straka |
1 |
114 186 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
1 |
113 740 Kč |
|
|
Arakis, s.r.o. |
1 |
112 373 Kč |
|
|
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o. |
1 |
110 880 Kč |
|
|
62525500 |
1 |
110 836 Kč |
|
|
REO AMOS, spol. s r. o. |
1 |
110 079 Kč |
|
|
Ladislav Horký |
1 |
110 000 Kč |
|
|
ETERNAL, s.r.o. |
1 |
109 142 Kč |
|
|
TranSoft a.s. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Signistav s.r.o. |
1 |
108 310 Kč |
|
|
Jitka Černá |
1 |
107 200 Kč |
|
|
Vydavatelství MCU s.r.o. |
1 |
105 876 Kč |
|
|
Akademie nevšedního vzdělávání s.r.o. |
1 |
104 220 Kč |
|
|
Anna Pavlišová |
1 |
100 000 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
97 342 Kč |
|
|
Luboš Krch |
1 |
97 042 Kč |
|
|
Czech Ordinem s.r.o. |
1 |
96 000 Kč |
|
|
MULTIMA a.s. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
FUKSA Lišov s.r.o. |
1 |
93 095 Kč |
|
|
0562778 |
1 |
91 460 Kč |
|
|
MONTZA v.o.s. |
1 |
82 958 Kč |
|
|
PROZAC stavební s.r.o. |
1 |
82 684 Kč |
|
|
KELT REKLAMA s.r.o. |
1 |
81 675 Kč |
|
|
HMR solar system s.r.o. |
1 |
81 252 Kč |
|
|
Zenkl CB, spol. s r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
VOATT s.r.o. |
1 |
78 529 Kč |
|
|
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
Egoé life s.r.o. |
1 |
76 637 Kč |
|
|
CBS Nakladatelství s. r. o. |
1 |
74 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 19, tj. 4,02 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ENETIQA a.s. |
1 |
376 975 648 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
10 |
140 772 755 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
7 |
71 106 792 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
7 |
38 350 493 Kč |
|
|
Studio MAP s.r.o. |
5 |
20 045 099 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
4 |
19 255 058 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
2 |
18 266 676 Kč |
|
|
Atelier 99 s.r.o. |
1 |
17 230 400 Kč |
|
|
Pavel Hnilička Architects + Planners, s. r. o. |
2 |
16 330 160 Kč |
|
|
OMGEVING |
1 |
15 445 650 Kč |
|
|
MDS projekt s.r.o. |
2 |
15 397 501 Kč |
|
|
Bonidee MNG s.r.o. |
2 |
14 931 165 Kč |
|
|
K - BUILDING CB, a.s. |
5 |
14 029 261 Kč |
|
|
JEZZ s.r.o. |
3 |
13 104 251 Kč |
|
|
VHS - Vodohospodářské stavby, spol. s r. o. |
2 |
13 092 067 Kč |
|
|
AB Complet s.r.o. |
4 |
10 608 382 Kč |
|
|
NEMA Construction s.r.o. |
1 |
9 675 332 Kč |
|
|
Gas Distribution s.r.o. |
7 |
9 578 355 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
16 |
8 696 895 Kč |
|
|
GARTENSTA PLUS s.r.o. |
2 |
8 276 678 Kč |
|
|
STARNET, s.r.o. |
9 |
8 102 496 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
12 |
8 085 753 Kč |
|
|
Retherm s.r.o. |
1 |
7 942 789 Kč |
|
|
Dopravní stavby HP Bohemia s.r.o. |
2 |
7 294 297 Kč |
|
|
ATER s.r.o. |
1 |
7 154 348 Kč |
|
|
EDIKT a.s. |
2 |
6 902 984 Kč |
|
|
JaP - Jacina, s.r.o. |
1 |
6 425 100 Kč |
|
|
TOMIreko a.s. |
3 |
5 975 390 Kč |
|
|
JLB STAV s.r.o. |
1 |
5 817 041 Kč |
|
|
SD Ateliér s.r.o. |
1 |
5 758 390 Kč |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
2 |
5 523 349 Kč |
|
|
EUROMONT CB s.r.o. |
2 |
5 365 613 Kč |
|
|
PROZAC stavební s.r.o. |
6 |
4 858 141 Kč |
|
|
Hema CB s.r.o. |
1 |
4 827 900 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
14 |
4 599 482 Kč |
|
|
DEMOSTAV, spol. s r.o. |
2 |
4 488 496 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
2 |
4 408 998 Kč |
|
|
QUABUS Rekonstrukce potrubí, s.r.o. |
2 |
4 363 387 Kč |
|
|
EKOEKO s.r.o. |
9 |
4 323 935 Kč |
|
|
VH-TRES spol. s r. o. |
7 |
4 089 800 Kč |
|
|
CHP trading s.r.o. |
1 |
4 075 384 Kč |
|
|
AKORD - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o. |
2 |
3 869 234 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
1 |
3 618 505 Kč |
|
|
INVENTE, s.r.o. |
3 |
3 573 130 Kč |
|
|
MAROSANA WORXXX s.r.o. |
1 |
3 533 311 Kč |
|
|
PV STAV eu s.r.o. |
1 |
3 488 041 Kč |
|
|
ČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o. |
1 |
3 382 195 Kč |
|
|
PM SERVIS STAVEBNÍ s.r.o. |
2 |
3 283 187 Kč |
|
|
GRADIOR TECH a.s. |
4 |
3 275 737 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
2 |
3 226 099 Kč |
|
|
Kulhánek - Mařík, stavební firma, spol. s r.o. |
3 |
2 608 587 Kč |
|
|
Stavitelství Stehlík s.r.o. |
2 |
2 500 304 Kč |
|
|
KOSTKA projekt s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
KASKA s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Pokrývka spol. s r.o. |
1 |
2 396 879 Kč |
|
|
DVOŘÁK STAVEBNÍ s.r.o. |
2 |
2 396 033 Kč |
|
|
Atelier M.A.A.T., s.r.o. |
2 |
2 348 398 Kč |
|
|
ECO CB s.r.o. |
1 |
2 212 011 Kč |
|
|
Energy Consulting Service, s.r.o. |
2 |
2 106 849 Kč |
|
|
ProTeren s.r.o. |
2 |
2 026 626 Kč |
|
|
AP2projekt s.r.o. |
10 |
1 962 620 Kč |
|
|
IN-GASTRO, s.r.o. |
2 |
1 919 299 Kč |
|
|
SAGASTA s.r.o. |
2 |
1 794 430 Kč |
|
|
REINVEST spol. s r.o. |
8 |
1 778 398 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
1 |
1 713 677 Kč |
|
|
NOVOTNÝ TZB s.r.o. |
1 |
1 626 232 Kč |
|
|
LION - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o. |
7 |
1 611 221 Kč |
|
|
Rezidence Jírovcova CB s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
STINGO s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
TX GROUP a.s. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Sterplan a.s. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Signistav s.r.o. |
7 |
1 570 084 Kč |
|
|
KaHa Hranice s.r.o. |
1 |
1 544 065 Kč |
|
|
BKarchitekti s.r.o. |
6 |
1 414 157 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
6 |
1 407 230 Kč |
|
|
Ging CB, s.r.o. |
1 |
1 285 625 Kč |
|
|
Projektový ateliér AD s.r.o. |
1 |
1 189 430 Kč |
|
|
BEMOS CB s.r.o. |
1 |
1 119 981 Kč |
|
|
GeoTec-GS, a.s. |
2 |
1 073 306 Kč |
|
|
Akiprojekt s.r.o. |
5 |
949 850 Kč |
|
|
ZESA s.r.o. |
1 |
940 170 Kč |
|
|
Chameleos s.r.o. |
2 |
911 439 Kč |
|
|
PROZAC s.r.o. |
3 |
905 413 Kč |
|
|
VAK projekt s.r.o. |
2 |
832 480 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
3 |
821 336 Kč |
|
|
TerenStav s.r.o. |
3 |
775 747 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
1 |
773 249 Kč |
|
|
Zenkl CB, spol. s r.o. |
3 |
767 140 Kč |
|
|
ENVI-PUR, s.r.o. |
3 |
747 309 Kč |
|
|
MAURING spol. s r.o. |
2 |
738 100 Kč |
|
|
TA HANNA s.r.o. |
2 |
633 789 Kč |
|
|
Jan Špinar s.r.o. |
1 |
560 682 Kč |
|
|
GPL - INVEST s.r.o. |
6 |
552 849 Kč |
|
|
EG.D Montáže, s.r.o. |
2 |
552 805 Kč |
|
|
Ing. Kateřina Slavíková |
1 |
542 080 Kč |
|
|
MANE ENGINEERING s.r.o. |
4 |
537 240 Kč |
|
|
PŠV stavby s.r.o. |
1 |
529 799 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
3 |
509 316 Kč |
|
|
CGDA s.r.o. |
1 |
505 780 Kč |
|
|
JVP REAL s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VORS spol. s r. o. |
36 |
31 406 692 Kč |
|
|
Ondřej Brož s.r.o. |
4 |
14 220 612 Kč |
|
|
Vědecko-technický park AGRIEN, spol. s r.o., zkráceně :VTP AGRIEN, spol.s r.o. |
29 |
7 304 228 Kč |
|
|
Mimosa architekti s.r.o. |
1 |
1 875 500 Kč |
|
|
Václav Straka |
10 |
1 832 233 Kč |
|
|
ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR s.r.o. |
2 |
1 762 292 Kč |
|
|
FloraQuality s.r.o. |
1 |
1 128 464 Kč |
|
|
Ing. Pavel Hofman |
5 |
1 032 451 Kč |
|
|
Václav Straka |
6 |
801 545 Kč |
|
|
FCC České Budějovice, s.r.o. |
5 |
706 351 Kč |
|
|
Zahrady Krejčí s.r.o. |
4 |
678 365 Kč |
|
|
Martin Týmal |
5 |
674 999 Kč |
|
|
Zahradní Architektura Kurz s.r.o. |
1 |
634 357 Kč |
|
|
BARTL s.r.o. |
1 |
471 939 Kč |
|
|
Tomáš Suchý |
4 |
388 001 Kč |
|
|
Urbania, s.r.o. |
1 |
303 061 Kč |
|
|
Ing. Markéta Svobodová |
3 |
225 000 Kč |
|
|
GARTENSTA PLUS s.r.o. |
2 |
191 100 Kč |
|
|
Ing. Jiří Hájek |
1 |
175 769 Kč |
|
|
Zbyněk Bahula |
2 |
162 778 Kč |
|
|
Ing. Jan Jedlička |
1 |
161 533 Kč |
|
|
Global Expert, s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
ČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o. |
1 |
142 413 Kč |
|
|
Egoé life s.r.o. |
1 |
110 306 Kč |
|
|
Středisko pro rodinu a mezilidské vztahy a Linka důvěry České Budějovice o.p.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
ROB k.s., společnost pro výrobu a prodej strojního zařízení |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Josef Kružliak - ELLEX |
1 |
96 800 Kč |
|
|
2Traders CZ s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Motion Art s.r.o. |
1 |
91 476 Kč |
|
|
Milena Týmalová |
1 |
87 150 Kč |
|
|
Ladislav Ťupa |
2 |
72 600 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
JANA JUHAŇÁKOVÁ, 1979 |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Stavební bytové družstvo České Budějovice |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Vlastimil Marek - pohřební služba |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Hřiště pod Květinou s.r.o. |
1 |
63 864 Kč |
|
|
Ing. VLASTIMIL JIROTKA, 1962 |
1 |
48 400 Kč |
|
|
JOSEF NETOČNÝ, 1949 |
1 |
48 400 Kč |
|
|
POHODA - SERVIS spol. s r.o. |
1 |
48 400 Kč |
|
|
ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ Mgr. Bc. Denisa Marková |
1 |
48 400 Kč |
|
|
On top trade s.r.o. |
1 |
48 400 Kč |
|
|
Ondřej Suchý |
1 |
48 400 Kč |
|
|
VLADIMÍR MAREK, 1956 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
Bronec Milan, JUDr. - soudní exekutor |
1 |
36 300 Kč |
|
|
ALPOD.net s.r.o. |
1 |
36 300 Kč |
|
|
Jan Medek |
1 |
36 300 Kč |
|
|
DANA CHROUSTOVSKÁ |
1 |
36 300 Kč |
|
|
SABINA FRENZOVÁ, 1986 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
JUDr. Václav Mikoláš |
1 |
36 300 Kč |
|
|
Bc. Petr Špiroch |
1 |
36 300 Kč |
|
|
JAROSLAVA PÍCHOVÁ, 1962 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
LUCIE NAVRÁTILOVÁ, 1965 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
ZBYNĚK KOUDELKA, 1968 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
KATEŘINA HAVRÁNKOVÁ, 1975 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
JANA DĚDIČOVÁ, 1960 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
ZDENĚK PAVLIŠ, 1953 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
JIŘÍ BENEŠ, 1959 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
STANISLAV HIPSKÝ, 1988 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
MONIKA KROUTILOVÁ, 1973 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
Ing. Josef Stehlík, 1957 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
MIROSLAV ZIGO, 1962 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
MILADA POSPÍŠILOVÁ, 1944 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
PETR NEDVĚD, 1970 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
JIŘÍ KOPÚN, 1959 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
MIROSLAVA TOMEČKOVÁ, 1960 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
OBCHODNÍ CENTRUM VLTAVÍN, s.r.o. |
1 |
36 300 Kč |
|
|
DAVID MATĚJKA, 1998 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
Alena Lašková, 1981 |
1 |
36 300 Kč |
|
|
MUDr. IVA KELLEROVÁ, 1961 |
1 |
18 150 Kč |
|
|
PK Medical s.r.o. |
1 |
18 150 Kč |
|
|
Jan Tuček |
1 |
18 150 Kč |
|
|
JANA TUČKOVÁ, 1975 |
1 |
18 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 14,81 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
6 |
42 177 553 Kč |
|
|
A.M.O.S. DESIGN s.r.o. |
1 |
5 977 384 Kč |
|
|
IN-GASTRO, s.r.o. |
2 |
3 463 032 Kč |
|
|
Zelená pošta CZ s.r.o. |
1 |
2 781 125 Kč |
|
|
Lino s.r.o. |
1 |
2 117 557 Kč |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
KOVONA a.s. |
1 |
613 591 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
385 990 Kč |
|
|
Light Sound Design s.r.o. |
1 |
329 355 Kč |
|
|
Urbania, s.r.o. |
1 |
266 215 Kč |
|
|
PEŠKA - židle a křesla s.r.o. |
3 |
251 922 Kč |
|
|
fronte s. r. o. |
2 |
215 985 Kč |
|
|
Egoé life s.r.o. |
1 |
151 589 Kč |
|
|
TISKÁRNA PROTISK, s.r.o. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Virtual Lab, s.r.o. |
1 |
77 283 Kč |
|
|
TranSoft a.s. |
1 |
71 608 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
1 |
71 027 Kč |
|
|
TSE mobiliář spol. s r.o. |
1 |
69 260 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 62,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LUKÁŠ RANDÁK, 1988 |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
DANIEL FANTINI, 1991 |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Martin Špicar |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Jihočeský soubor písní a tanců ÚSVIT |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Mgr. Pavel Pechoušek |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Ladislav Olšjak |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Jihočeský Krajský svaz stolního tenisu z.s. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Miroslav Pavlica |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
SNA s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
David Kovařík |
2 |
140 000 Kč |
|
|
BUDE CIRKUS, z.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
MgA. Miroslav Žáčok |
1 |
76 230 Kč |
|
|
HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. |
1 |
65 159 Kč |
|
|
Dušan Breicha |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 10,53 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
4 |
36 266 408 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
2 |
3 160 998 Kč |
|
|
STEM/MARK, a.s. |
1 |
1 357 620 Kč |
|
|
Borovka Event s.r.o. |
2 |
1 265 710 Kč |
|
|
Umění ve městě, z. s. |
1 |
1 200 000 Kč |
|
|
Zelená pošta CZ s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
VODNÍ DÍLA - TBD a.s. |
2 |
337 348 Kč |
|
|
KP projekt s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
1 |
208 844 Kč |
|
|
Mgr. Monika Caháková |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Miroslav Mareš |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Tangenta, spol. s r.o. |
1 |
83 490 Kč |
|
|
BEST daňová a účetní spol. s r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 18, tj. 12,23 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bytové družstvo Novostav |
1 |
14 925 302 Kč |
|
|
Mondi Bupak s.r.o. |
1 |
13 690 000 Kč |
|
|
Rezidence Jírovcova CB s.r.o. |
3 |
4 741 497 Kč |
|
|
STINGO s.r.o. |
3 |
4 741 497 Kč |
|
|
cz Immo s.r.o. |
1 |
4 690 000 Kč |
|
|
JAROSLAV KEŘKA, 1955 |
1 |
4 199 500 Kč |
|
|
JIHOINVEST s. r. o. |
1 |
3 214 580 Kč |
|
|
Pavel Řeháček |
2 |
3 160 998 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
3 029 595 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
4 |
2 915 859 Kč |
|
|
WIP Reklama spol. s r.o. |
3 |
2 860 620 Kč |
|
|
FRANTIŠEK KEŘKA, 1981 |
1 |
2 133 800 Kč |
|
|
DAVID KEŘKA, 1984 |
1 |
2 133 800 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost - děkanství u kostela sv. Mikuláše, České Budějovice 1 |
1 |
2 072 000 Kč |
|
|
Accace Legal s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
1 815 000 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
13 |
1 598 214 Kč |
|
|
VGP Park Ceske Budejovice a.s. |
2 |
1 582 919 Kč |
|
|
NNT s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Čéčova č.p. 727, 728 České Budějovice |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Asociace jihočeských audiovizuálních tvůrců z.s. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Háječek 1925 s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
PETR BENEŠ, 1978 |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
OMV Česká republika, s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
LTC VITON České Budějovice, z.s. |
1 |
1 465 560 Kč |
|
|
Zásilkovna s.r.o. |
1 |
1 440 000 Kč |
|
|
Gas Distribution s.r.o. |
2 |
1 304 198 Kč |
|
|
Technimax s.r.o. |
1 |
1 199 255 Kč |
|
|
Optika Danek LTD. - pobočka |
1 |
931 700 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
674 022 Kč |
|
|
LDM Group - Průmyslová s.r.o. |
1 |
648 240 Kč |
|
|
ČESKÁ NÁJEMNÍ s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Mgr. Alexandra Mára Paurová, advokát |
2 |
482 790 Kč |
|
|
AP1 SPV s.r.o. |
2 |
414 800 Kč |
|
|
EVA FIŠEROVÁ, 1953 |
1 |
402 400 Kč |
|
|
Polyfunkce Šumava s.r.o. |
1 |
376 200 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Dohnal & Bernard, s.r.o. |
2 |
302 498 Kč |
|
|
LODINGEN a.s. |
1 |
283 920 Kč |
|
|
Mgr. Ing. Jan Procházka, advokát |
2 |
266 200 Kč |
|
|
ÚAMK South Bohemia Rally Club |
1 |
242 000 Kč |
|
|
PETR CIVIŠ, 1962 |
1 |
241 500 Kč |
|
|
HANA CIVIŠOVÁ, 1956 |
1 |
241 500 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
1 |
239 930 Kč |
|
|
JUDr. Kamil Jelínek, advokátní kancelář |
1 |
234 740 Kč |
|
|
Byty Mladé s.r.o. |
1 |
224 160 Kč |
|
|
Nedelka Kubáč advokáti s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
1 |
206 329 Kč |
|
|
ANNA ŠANDEROVÁ, 1983 |
1 |
162 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků N. Frýda 1245, České Budějovice 2 |
1 |
159 800 Kč |
|
|
4 DVORY a.s. |
1 |
154 504 Kč |
|
|
JAROSLAVA MRKOSOVÁ, 1980 |
1 |
150 000 Kč |
|
|
ŠÁRKA SMEJKALOVÁ, 1968 |
1 |
138 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Větrná 2-4-6 České Budějovice |
1 |
132 000 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
3 |
131 303 Kč |
|
|
ROMAN BRANÝ, 1976 |
1 |
130 000 Kč |
|
|
VLADIMÍR LINHART, 1952 |
1 |
127 770 Kč |
|
|
AutoESA a.s. |
1 |
123 000 Kč |
|
|
ROBERT ŠTÁDLER, 1977 |
1 |
120 000 Kč |
|
|
ŠÁRKA TOŠNEROVÁ, 1972 |
1 |
119 991 Kč |
|
|
API s.r.o. |
1 |
117 539 Kč |
|
|
SAHAN CB s.r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
ARITEX spol. s r.o. |
1 |
112 590 Kč |
|
|
ŠTĚPÁN SAHAN, 1985 |
1 |
100 500 Kč |
|
|
KATEŘINA SAHANOVÁ, 1983 |
1 |
100 500 Kč |
|
|
EMANUEL KÜMMEL, 1977 |
1 |
98 650 Kč |
|
|
BOHEMIATEL, s.r.o. |
1 |
90 024 Kč |
|
|
MARTIN BOHONĚK, 1982 |
1 |
89 238 Kč |
|
|
Lidl Česká republika s.r.o. |
1 |
76 593 Kč |
|
|
Radim Bláha, 1974 |
1 |
72 600 Kč |
|
|
"BOX CLUB TÁTY NĚMCE ČESKÉ BUDĚJOVICE z.s." |
1 |
67 760 Kč |
|
|
FAZET spol. s r.o. |
1 |
66 000 Kč |
|
|
PAVEL TVAROH, 1977 |
1 |
65 889 Kč |
|
|
DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. |
1 |
55 800 Kč |
|
|
VHS - Vodohospodářské stavby, spol. s r. o. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
ROBERT NIEDL, 1978 |
1 |
44 700 Kč |
|
|
RADIM ŠVÁBENSKÝ VANĚK, 1982 |
1 |
33 735 Kč |
|
|
TEREZA ŠVÁBENSKÁ, 1990 |
1 |
33 735 Kč |
|
|
Living Apartments s.r.o. |
1 |
26 400 Kč |
|
|
RADEK TERZIEV, 1978 |
1 |
26 370 Kč |
|
|
LADA TERZIEVA, 1973 |
1 |
26 370 Kč |
|
|
ZDENĚK VEILGUNI, 1978 |
1 |
20 500 Kč |
|
|
Bytové družstvo MEVAR |
1 |
10 650 Kč |
|
|
DANUŠKA KVASNIČKOVÁ, 1953 |
1 |
6 000 Kč |
|
|
OLDŘICH LEXA, 1954 |
1 |
6 000 Kč |
|
|
ALENA PETROVÁ, 1955 |
1 |
6 000 Kč |
|
|
VANDA CIRHANOVÁ, 1975 |
1 |
4 875 Kč |
|
|
PETR CIRHAN, 1975 |
1 |
4 875 Kč |
|
|
ALEŠ KADLEC, 1981 |
1 |
4 875 Kč |
|
|
JANA KADLECOVÁ, 1982 |
1 |
4 875 Kč |
|
|
SETERM CB a.s. |
2 |
4 748 Kč |
|
|
NA TAHU z.s. |
1 |
2 476 Kč |
|
|
JIHOSTAVBY s.r.o. |
1 |
2 420 Kč |
|
|
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
1 |
2 000 Kč |
|
|
ONDŘEJ ŠTÁDLÍK, 1992 |
1 |
2 000 Kč |
|
|
GLET s.r.o. |
1 |
1 742 Kč |
|
|
Agentura 4PRO s.r.o. |
1 |
1 500 Kč |
|
|
STARNET, s.r.o. |
4 |
415 Kč |
|
|
Lukáš Kuldanek |
1 |
121 Kč |
|
|
SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s. |
1 |
37 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 16, tj. 31,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FCC České Budějovice, s.r.o. |
2 |
83 972 653 Kč |
|
|
JUDr. Martin Šestauber |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Blanka Tipplová |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Mgr. Pavla Válková |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Martin Polák |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Mgr. Václav Kabíček |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Mgr. Markéta Kukrálová |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Selma Keck |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Tomáš Tippl |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
PROMPT 2 SERVIS s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Ivana Zasadilová |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Tomáš Hobizal |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Mgr. Mikuláš Zvánovec, Ph.D. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Bc. Rostislav Tichatzek |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Bc. Jana Mandíková |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Mgr. Ladislava Vlčková |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
ONYX wood spol. s r.o. |
7 |
1 370 788 Kč |
|
|
Pavel Kočer |
2 |
613 470 Kč |
|
|
ČESKÝ TRÁVNÍK s.r.o. |
4 |
452 822 Kč |
|
|
Václav Straka |
4 |
411 715 Kč |
|
|
Egoé life s.r.o. |
1 |
398 758 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
1 |
314 540 Kč |
|
|
GARTENSTA PLUS s.r.o. |
2 |
219 753 Kč |
|
|
Vědecko-technický park AGRIEN, spol. s r.o., zkráceně :VTP AGRIEN, spol.s r.o. |
1 |
162 987 Kč |
|
|
HEPA group s.r.o. |
1 |
159 067 Kč |
|
|
Zbyněk Bahula |
2 |
124 613 Kč |
|
|
PV STAV eu s.r.o. |
1 |
103 455 Kč |
|
|
LUNA PROGRESS s.r.o. |
1 |
96 026 Kč |
|
|
Hřiště pod Květinou s.r.o. |
1 |
90 968 Kč |
|
|
Grabner Holding CZ, a.s. |
1 |
86 830 Kč |
|
|
Kulhánek - Mařík, stavební firma, spol. s r.o. |
1 |
83 831 Kč |
|
|
Karel Jenne |
1 |
62 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 5,26 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRALYS s.r.o. |
2 |
1 845 250 Kč |
|
|
STEM/MARK, a.s. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
MANUS Prostějov, spol. s r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
1 560 000 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
8 |
864 301 Kč |
|
|
POKORNÝ Klíčové Centrum s.r.o. |
1 |
797 705 Kč |
|
|
DAVID SERVIS spol. s r.o. |
1 |
757 944 Kč |
|
|
IPSOS s.r.o. |
1 |
669 130 Kč |
|
|
Studio JR s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Hoch a synové 1899, s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
1 |
497 000 Kč |
|
|
ASFALT OK GROUP s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
LION - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o. |
3 |
473 680 Kč |
|
|
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. |
1 |
356 950 Kč |
|
|
Signistav s.r.o. |
1 |
344 217 Kč |
|
|
CHP trading s.r.o. |
1 |
320 650 Kč |
|
|
TranSoft a.s. |
1 |
192 826 Kč |
|
|
NUEVOS spol. s r.o. |
1 |
180 169 Kč |
|
|
CBEU Gastro & hotels s.r.o. |
1 |
155 110 Kč |
|
|
Urbania, s.r.o. |
1 |
130 323 Kč |
|
|
Erik Schmidtmayer |
1 |
116 226 Kč |
|
|
VS elektro komplet s.r.o. |
1 |
109 263 Kč |
|
|
THE CATERING s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Mgr. Monika Caháková |
1 |
95 000 Kč |
|
|
KERAMIZA Pb s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
RoSlo s.r.o. |
1 |
74 650 Kč |
|
|
M-ARS CB s.r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Divoká oliva s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 1,18 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Rugby Club České Budějovice, z.s. |
2 |
13 390 494 Kč |
|
|
HC České Budějovice, z.s. |
2 |
10 970 000 Kč |
|
|
Charita České Budějovice |
16 |
6 990 550 Kč |
|
|
Ledax o.p.s. |
8 |
5 052 500 Kč |
|
|
Volejbalový klub České Budějovice, z.s. |
2 |
3 750 000 Kč |
|
|
Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže České Budějovice |
7 |
2 981 595 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže České Budějovice |
5 |
2 374 950 Kč |
|
|
SK Čtyři Dvory, z.s. |
3 |
2 035 578 Kč |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
Axis Communications s.r.o. |
1 |
1 580 499 Kč |
|
|
PREVENT 99 z.ú. |
6 |
1 360 000 Kč |
|
|
Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú. |
5 |
1 280 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol České Budějovice |
3 |
1 100 706 Kč |
|
|
Nadační fond na podporu fotbalové mládeže Jihočeského kraje |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
Český svaz ledního hokeje z.s. |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
Krizové centrum pro děti a rodinu v Jihočeském kraji, z.ú. |
3 |
930 000 Kč |
|
|
Český volejbalový svaz |
2 |
800 000 Kč |
|
|
HC MAD BULL z.s. |
1 |
800 000 Kč |
|
|
Prostor pro všechny z. s. |
1 |
800 000 Kč |
|
|
Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. |
1 |
798 403 Kč |
|
|
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA z. s. |
1 |
794 572 Kč |
|
|
FBC Štíři České Budějovice, z.s. |
2 |
764 764 Kč |
|
|
Hvězdy nad Vltavou s.r.o. |
1 |
750 000 Kč |
|
|
Asociace jihočeských audiovizuálních tvůrců z.s. |
1 |
750 000 Kč |
|
|
Temperi, o.p.s. |
3 |
720 000 Kč |
|
|
STAVOREALITY s.r.o. |
1 |
690 000 Kč |
|
|
ŽIVOT 90, z.ú. |
2 |
672 000 Kč |
|
|
Jihočeský Jazzový Festival s.r.o. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
PLAVÁNÍ České Budějovice, z.s. |
2 |
580 574 Kč |
|
|
LTC VITON České Budějovice, z.s. |
1 |
573 925 Kč |
|
|
TJ Karate České Budějovice z. s. |
3 |
573 744 Kč |
|
|
Diecézní charita České Budějovice |
4 |
570 000 Kč |
|
|
FIGHT CLUB z.s. |
2 |
560 620 Kč |
|
|
Jihočeská hospodářská komora |
2 |
550 000 Kč |
|
|
k2cb s.r.o. |
2 |
550 000 Kč |
|
|
MARTIN HOVORKA, 1969 |
1 |
520 000 Kč |
|
|
Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s. |
2 |
515 000 Kč |
|
|
M-ARS CB s.r.o. |
2 |
500 000 Kč |
|
|
Hukot CB, z.s. |
2 |
500 000 Kč |
|
|
Kredance, z. s. |
2 |
500 000 Kč |
|
|
Budějovický Majáles, z. s. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
"České Budějovice Vojtěcha Adalberta Lanny z. s." |
5 |
477 050 Kč |
|
|
Sportovní klub moderní gymnastika Máj České Budějovice z.s. |
3 |
475 018 Kč |
|
|
THEIA - krizové centrum o.p.s. |
3 |
470 000 Kč |
|
|
Miroslav Mareš |
2 |
460 000 Kč |
|
|
SNOSA, spolek |
2 |
450 000 Kč |
|
|
Centrum BAZALKA, o.p.s. |
3 |
440 000 Kč |
|
|
Plavecký klub - ŠIK ČB, z.s. |
2 |
429 994 Kč |
|
|
VERBA PLUS s.r.o. |
2 |
420 000 Kč |
|
|
RunCzech s.r.o. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
Ars klub z.s. |
2 |
380 000 Kč |
|
|
TAEKWON-DO FIGHT CLUB z.s. |
1 |
379 012 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota KOH-I-NOOR České Budějovice, z.s. |
1 |
375 647 Kč |
|
|
Basketbalový Sportovní Klub České Budějovice, z.s. |
3 |
356 495 Kč |
|
|
POST BELLUM, z. ú. |
2 |
350 000 Kč |
|
|
rafofactory s.r.o. |
2 |
350 000 Kč |
|
|
Milan Binder |
2 |
344 000 Kč |
|
|
Florbalová akademie České Budějovice, z.s. |
1 |
336 851 Kč |
|
|
Merkur České Budějovice, z.s. |
1 |
311 946 Kč |
|
|
Škola volejbalu z.s. |
1 |
307 066 Kč |
|
|
OBCHODNÍ CENTRUM VLTAVÍN, s.r.o. |
1 |
304 611 Kč |
|
|
Diversionpromotion s.r.o. |
2 |
300 000 Kč |
|
|
Mgr. Jan Vieweg |
2 |
300 000 Kč |
|
|
FOKUS České Budějovice, z.ú. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Cantus Firmus, z. s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Česká maltézská pomoc Suverénního řádu maltézských rytířů, pod patronátem Velkopřevorství českého, středisko České Budějovice, obecně prospěšná společnost |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Taneční klub Blueberry, z.s. |
1 |
288 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Pedagog České Budějovice z. s. |
1 |
283 953 Kč |
|
|
Ing. ARNOŠT REISCHL, 1958 |
1 |
280 000 Kč |
|
|
SK Meťák z.s. |
2 |
278 458 Kč |
|
|
Spolek Na půl cesty |
1 |
275 000 Kč |
|
|
Senioři České republiky, z. s., Městská organizace České Budějovice |
1 |
270 000 Kč |
|
|
Žižkárna z.s. |
2 |
260 898 Kč |
|
|
TJ Meteor České Budějovice z.s. |
3 |
260 429 Kč |
|
|
TC Move 21, z.s. |
2 |
252 000 Kč |
|
|
DAVID PUFFER, 1974 |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Místní komunita Salesiánů Dona Boska v Českých Budějovicích - Čtyřech Dvorech |
1 |
250 000 Kč |
|
|
DARJA KAPUCIÁNOVÁ, 1964 |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Karlík |
2 |
247 800 Kč |
|
|
Kampa CB, z.s. |
2 |
235 000 Kč |
|
|
Rodinné centrum Společný stůl, z.s. |
1 |
230 000 Kč |
|
|
Potravinová banka Jihočeského kraje z.s. |
1 |
230 000 Kč |
|
|
Mezi proudy o.p.s. |
1 |
230 000 Kč |
|
|
ČK motorsport s. r. o. |
2 |
222 500 Kč |
|
|
Klub Aktiv, z.s. |
1 |
220 000 Kč |
|
|
Škola Taekwon-Do ITF Tong-il, z.s. |
1 |
218 268 Kč |
|
|
BUDE CIRKUS, z.s. |
2 |
212 000 Kč |
|
|
AB - Cont s.r.o. |
1 |
209 294 Kč |
|
|
SK Vodní slalom České Budějovice, z. s. |
1 |
202 670 Kč |
|
|
SK SLAVIA ČESKÉ BUDĚJOVICE z.s. |
1 |
201 595 Kč |
|
|
METROPOL, spol. s r.o. |
2 |
200 000 Kč |
|
|
Avalon marketing, s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Česká kultura, z.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
PAVEL STEFFAL, 1951 |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Mgr. Jan Štifter |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Umění ve městě, z. s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
BLACK DOGS BUDWEIS, z.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Bruslařský klub České Budějovice z.s. |
1 |
191 011 Kč |
|
|
Jihočeský klub maratonců z.s. |
1 |
179 510 Kč |
|
|
České Budějovice z.s. |
1 |
177 863 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město České Budějovice v 2025 ve výši 1 580 499 Kč
|
|