Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 24 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0734 odpovídá 7,34 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 39 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1193 odpovídá 11,93 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0214 odpovídá 2,14 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0031 odpovídá 0,31 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRINITY BANK a.s. |
2 |
160 000 000 Kč |
|
|
Oberbank AG pobočka Česká republika |
2 |
100 000 000 Kč |
|
|
Bytové družstvo Břevnická 1584, 1585 a 1586, Chotěboř |
3 |
62 307 102 Kč |
|
|
Bytové družstvo Břevnická 1593 a 1594, Chotěboř |
1 |
38 455 000 Kč |
|
|
SCENOGRAFIE s.r.o. |
1 |
23 710 053 Kč |
|
|
STARVAK, s.r.o. |
2 |
16 647 739 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
11 018 440 Kč |
|
|
Stavitelství Ladislav Adamec s.r.o. |
10 |
8 772 229 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. |
2 |
7 469 240 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
6 666 667 Kč |
|
|
TSM Design s.r.o. |
4 |
5 815 624 Kč |
|
|
PWB stavby s.r.o. |
3 |
5 675 149 Kč |
|
|
ZEBRA STUDIO s.r.o. |
1 |
4 121 000 Kč |
|
|
Zdeňka Čermáková, nar. 1957 |
1 |
3 778 800 Kč |
|
|
SeneCura SeniorCentrum Chotěboř s.r.o. |
1 |
2 841 525 Kč |
|
|
NOVATRONIC, s.r.o. |
1 |
2 777 981 Kč |
|
|
Luboš Dvořák |
4 |
2 621 333 Kč |
|
|
FC Chotěboř, z.s. |
1 |
2 549 000 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
2 |
2 541 413 Kč |
|
|
GLOBDATA a.s. |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
Zdeňka Tůmová, nar. 1954 |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
Zdeněk Chromý, nar. 1984 |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
Lenka Chromá, nar. 1985 |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
JUDr. ONDŘEJ MÁLEK, advokátní kancelář |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
2bim s.r.o. |
1 |
2 249 390 Kč |
|
|
INFRAPROJEKT s.r.o. |
1 |
2 210 670 Kč |
|
|
STAVONA Tender, spol. s r.o. |
3 |
2 093 179 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
2 050 000 Kč |
|
|
HJHome, s.r.o. |
2 |
1 944 812 Kč |
|
|
UNIVERSEMIND s.r.o. |
5 |
1 721 104 Kč |
|
|
Contract management, a.s. |
2 |
1 703 075 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
1 697 538 Kč |
|
|
FOKUS Vysočina, z.ú. |
4 |
1 564 083 Kč |
|
|
ENERGY CITIES |
1 |
1 495 800 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Machač |
3 |
1 452 000 Kč |
|
|
Hokejový klub Chotěboř, z.s. |
1 |
1 300 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota CHS Chotěboř, z.s. |
1 |
1 135 500 Kč |
|
|
Marie Jobová, nar. 1965 |
1 |
1 107 600 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
1 |
950 987 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
3 |
820 691 Kč |
|
|
NODEL s.r.o. |
2 |
776 413 Kč |
|
|
Anionka - Petr Fiedler, s.r.o. |
2 |
772 000 Kč |
|
|
Radek Vajrych |
3 |
687 086 Kč |
|
|
Ing. Stanislav Mastný |
6 |
669 500 Kč |
|
|
AK DŘEVO s.r.o. |
2 |
600 000 Kč |
|
|
BRIKWOOD s.r.o. |
2 |
600 000 Kč |
|
|
Václav Holub s.r.o. |
2 |
600 000 Kč |
|
|
SANOTECH.cz s.r.o. |
1 |
582 905 Kč |
|
|
ENVIROX s.r.o. |
1 |
570 097 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
557 039 Kč |
|
|
PORR a.s. |
2 |
540 749 Kč |
|
|
Jan Dobrovolný, nar. 1995 |
1 |
520 397 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
TeS, spol. s r. o. Chotěboř |
3 |
469 042 Kč |
|
|
A U T O ... s.r.o. |
2 |
446 580 Kč |
|
|
Milan Franc |
1 |
444 275 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Houbova 1915, Chotěboř |
1 |
436 000 Kč |
|
|
MgA. Bronislav Stratil |
1 |
430 000 Kč |
|
|
Cerea, a.s. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
4 |
405 532 Kč |
|
|
FRANCE CAR, s.r.o. |
1 |
392 365 Kč |
|
|
clear power s.r.o. |
1 |
363 694 Kč |
|
|
INSTAV Hlinsko a.s. |
1 |
357 441 Kč |
|
|
Výtahy - elektro, spol. s r.o. |
1 |
349 787 Kč |
|
|
Lukáš Čapek, nar. 1994 |
1 |
336 465 Kč |
|
|
Jiří Kopic |
2 |
329 800 Kč |
|
|
bika - velkoobchod papírem, spol. s r.o. |
1 |
317 517 Kč |
|
|
STŘÍBRNÝ DVŮR, s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Lukáš Jandík |
1 |
300 000 Kč |
|
|
PILER MORAVIA s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
zadrevo s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Podhůří Železných hor o.p.s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
LESMEN s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Pavel Kappler |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Chodská lesní s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Michal Halama |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Vít Muster |
1 |
300 000 Kč |
|
|
PROfi Jihlava spol. s r. o. |
2 |
295 240 Kč |
|
|
MusicData s.r.o. |
1 |
285 083 Kč |
|
|
EcoDrive Future s.r.o. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
270 000 Kč |
|
|
CASSIA DEVELOPMENT & CONSULTING s.r.o. |
1 |
263 780 Kč |
|
|
QATROSYSTEM, spol. s r.o. |
3 |
262 570 Kč |
|
|
Pavel Klodner |
3 |
261 652 Kč |
|
|
2M projekt, s.r.o. |
2 |
238 000 Kč |
|
|
František Paclík |
2 |
238 000 Kč |
|
|
Tomáš Jindra |
1 |
237 480 Kč |
|
|
Spolek pro zachování kulturního dědictví historie a romantiky |
1 |
229 000 Kč |
|
|
Novák elektro s.r.o. |
1 |
226 824 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Příjemky |
2 |
221 595 Kč |
|
|
COOP družstvo HB |
1 |
219 960 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Chotěboř |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Spolek pro opravu varhan v kostele sv. Jakuba staršího, apoštola, v Chotěboři, z.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Místní akční skupina Hlinecko, z. s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
I0000413 |
1 |
197 840 Kč |
|
|
Projektový ateliér DAVID s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
AudioMaster CZ a.s. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Václav Marek |
1 |
161 000 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
158 704 Kč |
|
|
Martin Líska |
1 |
154 119 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Chotěboř v 2025 ve výši 2 381 133 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Stavitelství Ladislav Adamec s.r.o. |
1 |
|
|
GLOBDATA a.s. |
1 |
|
|
Zdeňka Tůmová, nar. 1954 |
1 |
|
|
Zdeněk Chromý, nar. 1984 |
1 |
|
|
Lenka Chromá, nar. 1985 |
1 |
|
|
Luboš Dvořák |
1 |
|
|
JUDr. ONDŘEJ MÁLEK, advokátní kancelář |
1 |
|
|
TSM Design s.r.o. |
1 |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Chotěboř v 2025 ve výši 2 381 133 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GLOBDATA a.s. |
1 |
2 381 133 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Chotěboř v 2025 ve výši 2 381 133 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 6,49 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STARVAK, s.r.o. |
2 |
16 647 739 Kč |
|
|
Stavitelství Ladislav Adamec s.r.o. |
9 |
8 651 540 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. |
1 |
7 391 419 Kč |
|
|
PWB stavby s.r.o. |
2 |
5 165 566 Kč |
|
|
ZEBRA STUDIO s.r.o. |
1 |
4 121 000 Kč |
|
|
TSM Design s.r.o. |
3 |
3 434 491 Kč |
|
|
Luboš Dvořák |
3 |
2 562 933 Kč |
|
|
Zdeňka Tůmová, nar. 1954 |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
Zdeněk Chromý, nar. 1984 |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
Lenka Chromá, nar. 1985 |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
2bim s.r.o. |
1 |
2 249 390 Kč |
|
|
INFRAPROJEKT s.r.o. |
1 |
2 210 670 Kč |
|
|
HJHome, s.r.o. |
1 |
1 927 801 Kč |
|
|
UNIVERSEMIND s.r.o. |
5 |
1 721 104 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
1 697 538 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Machač |
3 |
1 452 000 Kč |
|
|
STAVONA Tender, spol. s r.o. |
2 |
1 246 179 Kč |
|
|
FOKUS Vysočina, z.ú. |
1 |
1 004 851 Kč |
|
|
Contract management, a.s. |
1 |
856 075 Kč |
|
|
Ing. Stanislav Mastný |
5 |
639 500 Kč |
|
|
ENVIROX s.r.o. |
1 |
570 097 Kč |
|
|
PORR a.s. |
2 |
540 749 Kč |
|
|
Milan Franc |
1 |
444 275 Kč |
|
|
MgA. Bronislav Stratil |
1 |
430 000 Kč |
|
|
clear power s.r.o. |
1 |
363 694 Kč |
|
|
INSTAV Hlinsko a.s. |
1 |
357 441 Kč |
|
|
Výtahy - elektro, spol. s r.o. |
1 |
349 787 Kč |
|
|
Jiří Kopic |
2 |
329 800 Kč |
|
|
PROfi Jihlava spol. s r. o. |
2 |
295 240 Kč |
|
|
MusicData s.r.o. |
1 |
285 083 Kč |
|
|
CASSIA DEVELOPMENT & CONSULTING s.r.o. |
1 |
263 780 Kč |
|
|
TeS, spol. s r. o. Chotěboř |
1 |
237 160 Kč |
|
|
Projektový ateliér DAVID s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
Václav Marek |
1 |
161 000 Kč |
|
|
QATROSYSTEM, spol. s r.o. |
1 |
142 780 Kč |
|
|
M-dveře s.r.o. |
1 |
133 767 Kč |
|
|
PRODIN a.s. |
1 |
126 203 Kč |
|
|
PKS okna a.s. |
3 |
121 476 Kč |
|
|
TOMÁŠ ZVOLÁNEK |
1 |
84 780 Kč |
|
|
Landsman Milan, Ing. |
1 |
84 000 Kč |
|
|
IDEALBAU s.r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
Martin Vodák |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Ing. Jana Klusoňová |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Matějka s.r.o. |
1 |
69 769 Kč |
|
|
Ing. Daniel Picka, Ph.D. |
1 |
54 300 Kč |
|
|
Ing. Markéta Kindlová |
1 |
52 000 Kč |
|
|
Ondřej Brom |
1 |
45 037 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Chotěboř v 2025 ve výši 2 381 133 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRINITY BANK a.s. |
2 |
160 000 000 Kč |
|
|
Oberbank AG pobočka Česká republika |
2 |
100 000 000 Kč |
|
|
Bytové družstvo Břevnická 1584, 1585 a 1586, Chotěboř |
1 |
2 714 474 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
2 050 000 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
2 |
820 361 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
557 039 Kč |
|
|
Global Payments s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Chotěboř v 2025 ve výši 2 381 133 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 12,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bytové družstvo Břevnická 1584, 1585 a 1586, Chotěboř |
2 |
59 592 628 Kč |
|
|
Bytové družstvo Břevnická 1593 a 1594, Chotěboř |
1 |
38 455 000 Kč |
|
|
Zdeňka Čermáková, nar. 1957 |
1 |
3 778 800 Kč |
|
|
JUDr. ONDŘEJ MÁLEK, advokátní kancelář |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
2 381 133 Kč |
|
|
Marie Jobová, nar. 1965 |
1 |
1 107 600 Kč |
|
|
Jan Dobrovolný, nar. 1995 |
1 |
520 397 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Houbova 1915, Chotěboř |
1 |
436 000 Kč |
|
|
Lukáš Čapek, nar. 1994 |
1 |
336 465 Kč |
|
|
COOP družstvo HB |
1 |
219 960 Kč |
|
|
Jiří Němec |
1 |
82 000 Kč |
|
|
Ing. Eva Hellerová |
1 |
65 000 Kč |
|
|
Zdenka Kőnigsmarková, nar. 1958 |
1 |
57 750 Kč |
|
|
Jaroslav Kőnigsmark, nar. 1951 |
1 |
57 750 Kč |
|
|
HJHome, s.r.o. |
1 |
17 011 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Chotěboř v 2025 ve výši 2 381 133 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,43
|
|
Počet bodů 6,43 znamená pro Město Chotěboř celkově
968. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0734 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1207 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,1111 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0214 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0031 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1193 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1943 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,643
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,43
|
|
Výsledný K-Index
|
6,432 |
|