Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 23 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0671 odpovídá 6,71 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 33 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0962 odpovídá 9,62 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0058 odpovídá 0,58 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 2 smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0058 odpovídá 0,58 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0029 odpovídá 0,29 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
50 000 000 Kč |
|
|
ZOŠI AGRO, s.r.o. |
1 |
40 798 934 Kč |
|
|
GASTROFORM, s.r.o. |
1 |
15 365 427 Kč |
|
|
SET - stavby s.r.o. |
3 |
10 511 721 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
18 |
7 870 935 Kč |
|
|
Zajíc-Zborovský, s.r.o. |
12 |
7 576 852 Kč |
|
|
Leasing České spořitelny, a.s. |
2 |
6 547 872 Kč |
|
|
ZOŠI DEVELOP, s.r.o. |
2 |
5 684 980 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
4 827 900 Kč |
|
|
KAREL VOBŮRKA s.r.o. |
3 |
4 362 722 Kč |
|
|
ZOŠI HOLDING, s.r.o. |
1 |
4 247 500 Kč |
|
|
Auto BALVIN spol. s r.o. |
1 |
3 365 663 Kč |
|
|
GARDEN Studio, s.r.o. |
3 |
3 227 661 Kč |
|
|
ZOŠI REAL, s.r.o. |
2 |
3 171 876 Kč |
|
|
STAVIKA s.r.o. |
1 |
3 132 347 Kč |
|
|
Tělovýchovná Jednota Sokol Pohořelice, z.s. |
6 |
2 754 962 Kč |
|
|
Ing. Jiří Vrbas |
2 |
2 689 090 Kč |
|
|
Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek |
3 |
2 519 856 Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
2 494 294 Kč |
|
|
LOKKI International s.r.o. |
1 |
2 377 021 Kč |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
2 |
2 196 900 Kč |
|
|
E.ON Energy Solutions, s.r.o. |
3 |
2 176 669 Kč |
|
|
TRASKO BVT, s.r.o. |
1 |
2 172 470 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
2 |
2 010 000 Kč |
|
|
FORM, spol. s r.o. |
1 |
1 991 769 Kč |
|
|
Smolínský spolek |
4 |
1 943 676 Kč |
|
|
Ing. arch. Koudelka Vojtěch |
1 |
1 933 580 Kč |
|
|
Milan Kupkár |
3 |
1 799 104 Kč |
|
|
RATOLEST BRNO, z.s. |
3 |
1 779 898 Kč |
|
|
DOSIP Servis, s.r.o. |
1 |
1 687 950 Kč |
|
|
MUDr. Hana Kvapilová |
2 |
1 679 904 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Pohořelice |
2 |
1 628 309 Kč |
|
|
Jan Zima |
5 |
1 501 351 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
2 |
1 127 463 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
2 |
1 037 061 Kč |
|
|
Jana Munduchová |
2 |
1 005 535 Kč |
|
|
VS-build, s.r.o. |
3 |
983 711 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Smolín |
2 |
974 847 Kč |
|
|
Práh jižní Morava, z.ú. |
2 |
927 574 Kč |
|
|
Winning PS - stavební firma s.r.o. |
2 |
919 309 Kč |
|
|
Check Build s.r.o. |
4 |
880 700 Kč |
|
|
MUDr. Lucie Pulkrábková |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
PŘÍSAHA občanské hnutí |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Zuzana Müllerová |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Rybníkářství Pohořelice a.s. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Hungr Pavel - notář |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Ing. Ladislav Hojsák |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Interní a pneumologická ambulance s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
MUDr. Petr Vališ |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Tomáš Michna |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Kyjovská sluneční s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
AGRO KLIMUS s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
KLIMUS & PARTNERS s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
FOADO, spol. s r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
A V E N T I N, spol. s r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Garribba, a.s. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Dr.med.univ. Linda Čák |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Vranovice, z. s. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Lorenzová Ivana, JUDr., advokátka |
1 |
839 952 Kč |
|
|
KARREN autodoprava s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Bc. Jan Halámek |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Dirty Parks s.r.o. |
1 |
821 082 Kč |
|
|
Jaroslav Riedl |
2 |
790 979 Kč |
|
|
FLASPRO s.r.o. |
2 |
726 322 Kč |
|
|
Auto Hemala s.r.o. |
1 |
672 445 Kč |
|
|
STREKON A-Z, s.r.o. |
4 |
638 860 Kč |
|
|
AQUA PROCON s.r.o. |
1 |
636 460 Kč |
|
|
Ing. Michal Rak |
1 |
572 572 Kč |
|
|
Michal Polášek |
3 |
465 216 Kč |
|
|
MONOTREND s.r.o. |
1 |
399 840 Kč |
|
|
O2 IT Services s.r.o. |
2 |
384 344 Kč |
|
|
ERDING, a.s. |
1 |
384 000 Kč |
|
|
PROFIBA s.r.o. |
1 |
380 004 Kč |
|
|
Dabi shop s.r.o. |
2 |
327 000 Kč |
|
|
Centrum Psí ostrov z. s. |
1 |
325 000 Kč |
|
|
Lenka Kubová |
2 |
304 000 Kč |
|
|
RONYTRANS, s.r.o. |
1 |
294 938 Kč |
|
|
GASTROSUN, s.r.o. |
2 |
291 025 Kč |
|
|
FIN-servis, a.s. |
2 |
290 400 Kč |
|
|
NYVEL, spol. s r. o. |
2 |
285 346 Kč |
|
|
Petr Kalaš |
2 |
280 000 Kč |
|
|
Kubant s.r.o. |
2 |
278 546 Kč |
|
|
BERKASTAV s.r.o. |
1 |
275 556 Kč |
|
|
Josef Ludvík |
1 |
274 983 Kč |
|
|
ZOŠI OP PARK, s.r.o. |
1 |
270 378 Kč |
|
|
VESELÝ DOPRAVNÍ SIGNALIZACE, s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
Statek Pohořelice, spol. s r.o. |
1 |
260 038 Kč |
|
|
Josef Juráček |
2 |
256 789 Kč |
|
|
Tomáš Mitošinka |
1 |
248 204 Kč |
|
|
Sencito.com, s.r.o. |
1 |
244 783 Kč |
|
|
smart4smart s.r.o. |
1 |
240 982 Kč |
|
|
EuroPace s.r.o. |
2 |
217 800 Kč |
|
|
KAVYL, spol. s r.o. |
1 |
215 339 Kč |
|
|
NEJEDLÝ s.r.o. |
2 |
214 271 Kč |
|
|
Kamil Vedral |
1 |
202 288 Kč |
|
|
SANSIMON, s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
CIB-Servis, družstvo |
1 |
199 650 Kč |
|
|
Plus Projekt, s.r.o. |
1 |
198 440 Kč |
|
|
DAAM studio s.r.o. |
1 |
190 575 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Fyzická osoba |
5 |
|
|
Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek |
3 |
|
|
Milan Kupkár |
2 |
|
|
RATOLEST BRNO, z.s. |
2 |
|
|
Smolínský spolek |
2 |
|
|
MUDr. Hana Kvapilová |
2 |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Smolín |
1 |
|
|
MUDr. Lucie Pulkrábková |
1 |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
|
|
PŘÍSAHA občanské hnutí |
1 |
|
|
Zajíc-Zborovský, s.r.o. |
1 |
|
|
Zuzana Müllerová |
1 |
|
|
Rybníkářství Pohořelice a.s. |
1 |
|
|
Hungr Pavel - notář |
1 |
|
|
Ing. Ladislav Hojsák |
1 |
|
|
Interní a pneumologická ambulance s.r.o. |
1 |
|
|
Práh jižní Morava, z.ú. |
1 |
|
|
MUDr. Petr Vališ |
1 |
|
|
Tomáš Michna |
1 |
|
|
Kyjovská sluneční s.r.o. |
1 |
|
|
AGRO KLIMUS s.r.o. |
1 |
|
|
KLIMUS & PARTNERS s.r.o. |
1 |
|
|
FOADO, spol. s r.o. |
1 |
|
|
A V E N T I N, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Garribba, a.s. |
1 |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
|
|
Dr.med.univ. Linda Čák |
1 |
|
|
Junák - český skaut, středisko Vranovice, z. s. |
1 |
|
|
Lorenzová Ivana, JUDr., advokátka |
1 |
|
|
KARREN autodoprava s.r.o. |
1 |
|
|
Bc. Jan Halámek |
1 |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
|
|
Jana Munduchová |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 11,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Pohořelice |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
2 |
1 037 061 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
O2 IT Services s.r.o. |
2 |
384 344 Kč |
|
|
VESELÝ DOPRAVNÍ SIGNALIZACE, s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
NYVEL, spol. s r. o. |
1 |
211 800 Kč |
|
|
INIT technology s.r.o. |
2 |
185 856 Kč |
|
|
ARCHIKA - architektonická projekční kancelář s.r.o. |
1 |
166 980 Kč |
|
|
MY CARP s.r.o. |
1 |
147 318 Kč |
|
|
InHeart Production, s.r.o. |
1 |
103 213 Kč |
|
|
Ing. Karel Janeček, MBA |
1 |
96 800 Kč |
|
|
VirusLab s.r.o. |
1 |
70 846 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
63 525 Kč |
|
|
RON Software, spol. s r.o. |
1 |
46 246 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 6,56 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SET - stavby s.r.o. |
2 |
10 300 183 Kč |
|
|
Zajíc-Zborovský, s.r.o. |
11 |
7 213 995 Kč |
|
|
ZOŠI DEVELOP, s.r.o. |
1 |
4 247 500 Kč |
|
|
ZOŠI HOLDING, s.r.o. |
1 |
4 247 500 Kč |
|
|
KAREL VOBŮRKA s.r.o. |
1 |
3 930 315 Kč |
|
|
STAVIKA s.r.o. |
1 |
3 132 347 Kč |
|
|
Ing. Jiří Vrbas |
2 |
2 689 090 Kč |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
2 |
2 196 900 Kč |
|
|
TRASKO BVT, s.r.o. |
1 |
2 172 470 Kč |
|
|
Ing. arch. Koudelka Vojtěch |
1 |
1 933 580 Kč |
|
|
DOSIP Servis, s.r.o. |
1 |
1 687 950 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
2 |
1 139 952 Kč |
|
|
Winning PS - stavební firma s.r.o. |
2 |
919 309 Kč |
|
|
E.ON Energy Solutions, s.r.o. |
2 |
875 481 Kč |
|
|
A V E N T I N, spol. s r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Garribba, a.s. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Dirty Parks s.r.o. |
1 |
821 082 Kč |
|
|
Check Build s.r.o. |
2 |
698 775 Kč |
|
|
STREKON A-Z, s.r.o. |
4 |
638 860 Kč |
|
|
Jan Zima |
3 |
637 326 Kč |
|
|
AQUA PROCON s.r.o. |
1 |
636 460 Kč |
|
|
Ing. Michal Rak |
1 |
572 572 Kč |
|
|
VS-build, s.r.o. |
1 |
520 809 Kč |
|
|
Michal Polášek |
3 |
465 216 Kč |
|
|
BERKASTAV s.r.o. |
1 |
275 556 Kč |
|
|
Josef Juráček |
2 |
256 789 Kč |
|
|
Tomáš Mitošinka |
1 |
248 204 Kč |
|
|
Rostislav Gargela |
1 |
174 805 Kč |
|
|
Pavel Kurimai |
1 |
141 360 Kč |
|
|
Ing. Medek - Moravský zeměvrtný závod s.r.o. |
1 |
131 890 Kč |
|
|
MONTOP, spol. s.r.o. |
1 |
127 774 Kč |
|
|
Čech Rostislav, Ing. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Ing. Darek Haumer, MBA |
1 |
88 300 Kč |
|
|
G-mont, s.r.o. |
1 |
76 012 Kč |
|
|
DOSIG s.r.o. |
1 |
69 899 Kč |
|
|
UMYJEM TO s.r.o. |
1 |
69 179 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 37,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Fyzická osoba |
3 |
2 519 856 Kč |
|
|
ERDING, a.s. |
1 |
384 000 Kč |
|
|
FIN-servis, a.s. |
2 |
290 400 Kč |
|
|
Czech Energy Group s.r.o. |
1 |
93 903 Kč |
|
|
ENBRA, a.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
Obor Kancelář
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GASTROFORM, s.r.o. |
1 |
15 365 427 Kč |
|
|
LOKKI International s.r.o. |
1 |
2 377 021 Kč |
|
|
FORM, spol. s r.o. |
1 |
1 991 769 Kč |
|
|
GASTROSUN, s.r.o. |
1 |
89 081 Kč |
|
|
NAVARA ABROLLKIPPER a.s. |
1 |
83 490 Kč |
|
|
A events Company s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
50 000 000 Kč |
|
|
Leasing České spořitelny, a.s. |
2 |
6 547 872 Kč |
|
|
Eurovalley s.r.o. |
4 |
179 514 Kč |
|
|
FSG Finaudit, s.r.o. |
2 |
162 745 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
3 |
139 092 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 29, tj. 49,12 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZOŠI AGRO, s.r.o. |
1 |
40 798 934 Kč |
|
|
ZOŠI REAL, s.r.o. |
2 |
3 171 876 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
10 |
3 171 175 Kč |
|
|
Místní akční skupina Podbrněnsko, spolek |
3 |
2 519 856 Kč |
|
|
MUDr. Hana Kvapilová |
2 |
1 679 904 Kč |
|
|
ZOŠI DEVELOP, s.r.o. |
1 |
1 437 480 Kč |
|
|
Jana Munduchová |
2 |
1 005 535 Kč |
|
|
RATOLEST BRNO, z.s. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
MUDr. Lucie Pulkrábková |
1 |
839 952 Kč |
|
|
PŘÍSAHA občanské hnutí |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Smolínský spolek |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Zuzana Müllerová |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Rybníkářství Pohořelice a.s. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Hungr Pavel - notář |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Ing. Ladislav Hojsák |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Interní a pneumologická ambulance s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Práh jižní Morava, z.ú. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
MUDr. Petr Vališ |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Tomáš Michna |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Kyjovská sluneční s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
AGRO KLIMUS s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
KLIMUS & PARTNERS s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
FOADO, spol. s r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Dr.med.univ. Linda Čák |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Vranovice, z. s. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Lorenzová Ivana, JUDr., advokátka |
1 |
839 952 Kč |
|
|
KARREN autodoprava s.r.o. |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Bc. Jan Halámek |
1 |
839 952 Kč |
|
|
ZOŠI OP PARK, s.r.o. |
1 |
270 378 Kč |
|
|
Statek Pohořelice, spol. s r.o. |
1 |
260 038 Kč |
|
|
EuroPace s.r.o. |
2 |
217 800 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
117 249 Kč |
|
|
Mgr. Lucie Vedralová |
1 |
96 471 Kč |
|
|
IMA Construction s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Pískovna Pohořelice s.r.o. |
1 |
55 104 Kč |
|
|
Adam Minařík |
1 |
39 750 Kč |
|
|
Jan Rouzek |
1 |
23 188 Kč |
|
|
BlueBoard s.r.o. |
1 |
18 150 Kč |
|
|
Ondřej Beníček |
1 |
7 260 Kč |
|
|
Cyrmex, s.r.o. |
1 |
6 050 Kč |
|
|
MEMA Food s.r.o. |
1 |
2 420 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 6,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tělovýchovná Jednota Sokol Pohořelice, z.s. |
6 |
2 754 962 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Smolín |
2 |
974 847 Kč |
|
|
Smolínský spolek |
1 |
165 336 Kč |
|
|
Army Dirt Park, z.s. |
1 |
145 000 Kč |
|
|
Zuzana Horká, nar. 1978 |
1 |
143 750 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Pohořelice |
1 |
128 309 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Rybářská 822 a 823 |
1 |
105 897 Kč |
|
|
TJ Dynamo Velký Dvůr z.s. |
1 |
96 509 Kč |
|
|
Mgr. Pavel Kratochvíl |
1 |
70 725 Kč |
|
|
Pavlína Kratochvílová, dipl.um. |
1 |
64 432 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
Obor Zvířata (služební psi, koně)
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 5,26 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
839 952 Kč |
|
|
Centrum Psí ostrov z. s. |
1 |
325 000 Kč |
|
|
Lenka Kubová |
2 |
304 000 Kč |
|
|
Tlapky na cestě, z. s. |
1 |
105 000 Kč |
|
|
Voříškov, z.s. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Kapka pro tlapky z.s. |
1 |
65 000 Kč |
|
|
Útulek Dogsy, z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Psí a kočičí záležitosti z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Anidef, z. s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Pet Heroes z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Dočasky De De, z.s. |
1 |
45 000 Kč |
|
|
DogPlanet, z.s. |
1 |
45 000 Kč |
|
|
JMÉNEM PSA z. s. |
1 |
25 000 Kč |
|
|
Psí škola a psinec Studená Loučka, z.s. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
ForDogs z. s. |
1 |
15 000 Kč |
|
|
Šance zvířatům, z.s. |
1 |
12 200 Kč |
|
|
Gabriela Jägerová |
1 |
10 000 Kč |
|
|
Dogpoint, o.p.s. |
1 |
10 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Pohořelice v 2025 ve výši 839 952 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,71
|
|
Počet bodů 4,71 znamená pro Město Pohořelice celkově
547. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0671 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0716 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0184 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0058 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0058 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0029 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0962 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2035 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,471
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,71
|
|
Výsledný K-Index
|
4,714 |
|