Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 69 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1221 odpovídá 12,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 11 smluv z 565 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0195 odpovídá 1,95 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 73 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1292 odpovídá 12,92 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0106 odpovídá 1,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 7 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0124 odpovídá 1,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Rezidence Kosmákova s.r.o. |
3 |
115 624 669 Kč |
|
|
FCC Znojmo, s.r.o. |
3 |
102 979 773 Kč |
|
|
OSP, spol. s r.o. |
4 |
95 857 097 Kč |
|
|
SATES ČECHY s.r.o. |
1 |
27 845 935 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
27 656 009 Kč |
|
|
FORM, spol. s r.o. |
2 |
27 374 844 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
3 |
26 921 403 Kč |
|
|
VHS plus, spol. s r.o. |
2 |
25 167 393 Kč |
|
|
MusicData s.r.o. |
4 |
23 918 126 Kč |
|
|
KNL stavby s.r.o. |
1 |
23 870 131 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
3 |
23 752 115 Kč |
|
|
Dopravní stavby Smrčka s.r.o. |
10 |
23 325 795 Kč |
|
|
Hudbaznojmo, z.s. |
4 |
17 394 277 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
3 |
14 267 094 Kč |
|
|
PSG Construction a.s. |
6 |
11 712 950 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
12 |
11 634 027 Kč |
|
|
Rhea stav, s.r.o. |
2 |
11 506 601 Kč |
|
|
ORLI ZNOJMO, s.r.o. |
6 |
9 473 917 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
4 |
8 979 790 Kč |
|
|
Závlahy Dyjákovice, spol. s r.o. |
4 |
7 976 506 Kč |
|
|
HRASPO spol. s r.o. |
2 |
6 190 069 Kč |
|
|
BoBaStav s.r.o. |
3 |
5 923 248 Kč |
|
|
Cyklo klub Znojmo, z. s. |
2 |
5 743 299 Kč |
|
|
Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
3 |
5 537 601 Kč |
|
|
Pavel Pigl |
1 |
5 178 195 Kč |
|
|
1. SC ZNOJMO - mládež, spolek |
2 |
5 145 867 Kč |
|
|
Miroslav Kučera |
2 |
5 050 208 Kč |
|
|
HC Orli Znojmo - mládež, z.s. |
1 |
5 000 000 Kč |
|
|
READY INTERIER s.r.o. |
2 |
4 443 893 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
5 |
4 361 106 Kč |
|
|
Společnost pro dobové a hudební formy Lucrezia Borgia z.s. |
2 |
4 345 867 Kč |
|
|
TJ Znojmo, z.s. |
2 |
4 160 000 Kč |
|
|
H & M spol. s r.o. |
2 |
4 127 477 Kč |
|
|
Umění do Znojma, z.s. |
3 |
4 090 000 Kč |
|
|
DAROS ZNOJMO s.r.o. |
5 |
4 071 318 Kč |
|
|
HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. |
2 |
4 047 638 Kč |
|
|
Atelier GNS s.r.o. |
4 |
3 948 847 Kč |
|
|
Dr. Digital s.r.o. |
2 |
3 845 867 Kč |
|
|
Vodní záchranná služba ČČK Vranov, pobočný spolek |
2 |
3 691 734 Kč |
|
|
Ekocentrum Vřesoviště, z.s. |
2 |
3 691 734 Kč |
|
|
PREMIUM hotel s.r.o. |
2 |
3 691 734 Kč |
|
|
JOKA Moravský Krumlov, s.r.o. |
2 |
3 691 734 Kč |
|
|
POZEMNÍ STAVBY s.r.o. |
4 |
3 536 356 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
8 |
3 328 553 Kč |
|
|
FAST BAU ECO s.r.o. |
2 |
3 039 087 Kč |
|
|
Tomáš Nevoral |
4 |
2 946 251 Kč |
|
|
ZMES, s. r. o. |
5 |
2 933 420 Kč |
|
|
Administrátoři.cz s.r.o. |
2 |
2 496 230 Kč |
|
|
ZoNet s.r.o. |
2 |
2 454 308 Kč |
|
|
KÄSTNER PROJEKT s.r.o. |
4 |
2 391 577 Kč |
|
|
Roman Bukáček |
2 |
2 390 367 Kč |
|
|
L.N.O., s.r.o. |
1 |
2 268 750 Kč |
|
|
Michal Čeloud |
2 |
2 231 590 Kč |
|
|
Bartolini s.r.o. |
7 |
2 214 163 Kč |
|
|
Sportovní projekty s.r.o. |
2 |
2 168 937 Kč |
|
|
Ing. Dalibor Pituch |
2 |
2 145 867 Kč |
|
|
hm-smart s.r.o. |
2 |
2 125 254 Kč |
|
|
ABC - Tours, spol. s r.o. |
2 |
2 116 175 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Velká Mikulášská 12, Znojmo |
2 |
2 115 867 Kč |
|
|
Plavecký klub Znojmo z.s. |
3 |
2 100 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Vratislav Zíka |
2 |
2 090 000 Kč |
|
|
Jazzfest Znojmo, z.s. |
2 |
2 045 867 Kč |
|
|
"Na Věčnosti z.s." |
2 |
2 045 867 Kč |
|
|
Ateliér Gaia - krajinná architektura, s.r.o. |
3 |
1 972 300 Kč |
|
|
SAFE Technology SAFETE, s.r.o. |
1 |
1 953 775 Kč |
|
|
ComIT services s.r.o. |
1 |
1 872 331 Kč |
|
|
K.P. |
2 |
1 871 454 Kč |
|
|
P.M. |
2 |
1 871 454 Kč |
|
|
Amper Savings, a.s. |
1 |
1 856 609 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost u kostela sv. Kříže, Znojmo |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
M. A. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
S.A. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Důstojnický palác s.r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
E.Č. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
P.Č. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
ALPHA - BOHEMIA, k. s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
NADACE pro obnovu církevních památek děkanství znojemského |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Stuhl Luděk, Ing. nar. 1964 |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
ELSY spol. s r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Agropodnik Mašovice, a.s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
VITANOVSKÝ LUBOŠ nar. 1965 |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Hluboké Mašůvky |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
J.B. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Znojmo |
2 |
1 837 168 Kč |
|
|
Architektonická kancelář Burian-Křivinka s.r.o. |
1 |
1 796 850 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Gargulák |
1 |
1 754 500 Kč |
|
|
Kateřina Koláčková |
1 |
1 748 934 Kč |
|
|
AQE academy, s.r.o. |
10 |
1 712 882 Kč |
|
|
Ing. Jiří Králík |
1 |
1 637 168 Kč |
|
|
LESPROJEKT BRNO, a.s. |
1 |
1 599 444 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
1 576 872 Kč |
|
|
T. L. |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Musil, Hybská-architektonický atelier s.r.o. |
2 |
1 433 850 Kč |
|
|
Petr Jirchář |
3 |
1 393 405 Kč |
|
|
Práh jižní Morava, z.ú. |
1 |
1 339 600 Kč |
|
|
TJ plavání Znojmo, z.s. |
2 |
1 235 000 Kč |
|
|
Kuba & Pilař architekti s.r.o. |
1 |
1 125 300 Kč |
|
|
FLORA SERVIS GROUP s.r.o. |
1 |
1 125 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Znojmo v 2025 ve výši 1 845 867 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
EG.D, s.r.o. |
6 |
|
|
Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
3 |
|
|
Vodní záchranná služba ČČK Vranov, pobočný spolek |
2 |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
2 |
|
|
Ekocentrum Vřesoviště, z.s. |
2 |
|
|
PREMIUM hotel s.r.o. |
2 |
|
|
ORLI ZNOJMO, s.r.o. |
2 |
|
|
JOKA Moravský Krumlov, s.r.o. |
2 |
|
|
ZoNet s.r.o. |
1 |
|
|
Závlahy Dyjákovice, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Římskokatolická farnost u kostela sv. Kříže, Znojmo |
1 |
|
|
M. A. |
1 |
|
|
ABC - Tours, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Velká Mikulášská 12, Znojmo |
1 |
|
|
HRASPO spol. s r.o. |
1 |
|
|
Sportovní projekty s.r.o. |
1 |
|
|
S.A. |
1 |
|
|
1. SC ZNOJMO - mládež, spolek |
1 |
|
|
Důstojnický palác s.r.o. |
1 |
|
|
Atelier GNS s.r.o. |
1 |
|
|
READY INTERIER s.r.o. |
1 |
|
|
KÄSTNER PROJEKT s.r.o. |
1 |
|
|
E.Č. |
1 |
|
|
P.Č. |
1 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
FORM, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ing. Dalibor Pituch |
1 |
|
|
ALPHA - BOHEMIA, k. s. |
1 |
|
|
NADACE pro obnovu církevních památek děkanství znojemského |
1 |
|
|
"Na Věčnosti z.s." |
1 |
|
|
Stuhl Luděk, Ing. nar. 1964 |
1 |
|
|
Roman Bukáček |
1 |
|
|
Dr. Digital s.r.o. |
1 |
|
|
P.M. |
1 |
|
|
PSG Construction a.s. |
1 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
POZEMNÍ STAVBY s.r.o. |
1 |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
|
|
ELSY spol. s r.o. |
1 |
|
|
K.P. |
1 |
|
|
Dopravní stavby Smrčka s.r.o. |
1 |
|
|
Jazzfest Znojmo, z.s. |
1 |
|
|
Agropodnik Mašovice, a.s. |
1 |
|
|
Rhea stav, s.r.o. |
1 |
|
|
VITANOVSKÝ LUBOŠ nar. 1965 |
1 |
|
|
Zemědělské družstvo Hluboké Mašůvky |
1 |
|
|
Společnost pro dobové a hudební formy Lucrezia Borgia z.s. |
1 |
|
|
FCC Znojmo, s.r.o. |
1 |
|
|
J.B. |
1 |
|
|
ZMES, s. r. o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Znojmo v 2025 ve výši 1 845 867 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALPHA - BOHEMIA, k. s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
ELSY spol. s r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Bartolini s.r.o. |
5 |
881 783 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
1 |
210 970 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Znojmo v 2025 ve výši 1 845 867 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DAROS ZNOJMO s.r.o. |
1 |
3 810 000 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
3 691 734 Kč |
|
|
EP ENERGY TRADING, a.s. |
1 |
550 000 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
1 |
184 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Znojmo v 2025 ve výši 1 845 867 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 20, tj. 12,58 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SATES ČECHY s.r.o. |
1 |
27 845 935 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
3 |
26 921 403 Kč |
|
|
VHS plus, spol. s r.o. |
2 |
25 167 393 Kč |
|
|
KNL stavby s.r.o. |
1 |
23 870 131 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
3 |
23 752 115 Kč |
|
|
Dopravní stavby Smrčka s.r.o. |
10 |
23 325 795 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
3 |
14 267 094 Kč |
|
|
PSG Construction a.s. |
5 |
9 867 083 Kč |
|
|
Rhea stav, s.r.o. |
1 |
9 660 734 Kč |
|
|
Závlahy Dyjákovice, spol. s r.o. |
3 |
7 824 373 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
5 |
7 452 474 Kč |
|
|
BoBaStav s.r.o. |
2 |
5 886 081 Kč |
|
|
Pavel Pigl |
1 |
5 178 195 Kč |
|
|
OSP, spol. s r.o. |
3 |
5 122 287 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
5 |
4 361 106 Kč |
|
|
HELPING VÝŠKOVÉ PRÁCE s.r.o. |
2 |
4 047 638 Kč |
|
|
Atelier GNS s.r.o. |
4 |
3 948 847 Kč |
|
|
H & M spol. s r.o. |
1 |
3 947 644 Kč |
|
|
JOKA Moravský Krumlov, s.r.o. |
2 |
3 691 734 Kč |
|
|
POZEMNÍ STAVBY s.r.o. |
4 |
3 536 356 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
6 |
3 289 804 Kč |
|
|
FCC Znojmo, s.r.o. |
1 |
3 210 182 Kč |
|
|
FAST BAU ECO s.r.o. |
2 |
3 039 087 Kč |
|
|
Tomáš Nevoral |
4 |
2 946 251 Kč |
|
|
ZMES, s. r. o. |
5 |
2 933 420 Kč |
|
|
READY INTERIER s.r.o. |
1 |
2 598 026 Kč |
|
|
L.N.O., s.r.o. |
1 |
2 268 750 Kč |
|
|
Michal Čeloud |
2 |
2 231 590 Kč |
|
|
hm-smart s.r.o. |
2 |
2 125 254 Kč |
|
|
Ateliér Gaia - krajinná architektura, s.r.o. |
3 |
1 972 300 Kč |
|
|
Amper Savings, a.s. |
1 |
1 856 609 Kč |
|
|
ABC - Tours, spol. s r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
PREMIUM hotel s.r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Stuhl Luděk, Ing. nar. 1964 |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Architektonická kancelář Burian-Křivinka s.r.o. |
1 |
1 796 850 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Gargulák |
1 |
1 754 500 Kč |
|
|
Musil, Hybská-architektonický atelier s.r.o. |
2 |
1 433 850 Kč |
|
|
Kuba & Pilař architekti s.r.o. |
1 |
1 125 300 Kč |
|
|
FLORA SERVIS GROUP s.r.o. |
1 |
1 125 300 Kč |
|
|
Templum Projekt s.r.o. |
1 |
1 086 580 Kč |
|
|
Kučeřík PROJEKT s.r.o. |
5 |
942 808 Kč |
|
|
Znojmoinvesta, s.r.o. |
3 |
822 800 Kč |
|
|
ZoNet s.r.o. |
1 |
608 441 Kč |
|
|
David Svoboda |
1 |
533 707 Kč |
|
|
Rostislav Beneš |
1 |
530 888 Kč |
|
|
Ing. SENDLER ZDENĚK |
2 |
469 480 Kč |
|
|
Ivo Menšík, s.r.o. |
1 |
459 890 Kč |
|
|
ARCHITEKTI3 atelier s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
KUDA architecture s.r.o. |
1 |
356 950 Kč |
|
|
Sportovní projekty s.r.o. |
1 |
323 070 Kč |
|
|
Ing. Vladimír Fouček |
2 |
319 604 Kč |
|
|
Ing. arch. Michal Štancl |
2 |
307 500 Kč |
|
|
Petr Fiala |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Ing.arch. POLÁČEK JAROSLAV |
1 |
220 000 Kč |
|
|
Lukáš Kružík |
1 |
192 600 Kč |
|
|
VirusLab s.r.o. |
1 |
191 180 Kč |
|
|
Ing. Milan Herzig |
2 |
170 223 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
160 422 Kč |
|
|
Ing. Ondřej Holý |
2 |
156 272 Kč |
|
|
Ing. Roman Zvěřina |
1 |
135 000 Kč |
|
|
H & B delta, s.r.o. |
1 |
128 681 Kč |
|
|
Advien tender s.r.o. |
2 |
126 506 Kč |
|
|
ZRUP Příbram a.s. |
1 |
118 523 Kč |
|
|
Ing. Boris Dostál |
1 |
107 154 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Tesař |
1 |
103 320 Kč |
|
|
AQUA PROJEKT CZ s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
EQ Servis s.r.o. |
2 |
101 616 Kč |
|
|
Fuchs Miroslav, Ing. |
1 |
93 049 Kč |
|
|
RUMARKO s.r.o. |
2 |
91 710 Kč |
|
|
Projekční a inženýrská činnost Zavadil s.r.o. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Ing. Jiří Růžička, CSc. |
1 |
86 515 Kč |
|
|
Diviš Oldřich, Ing. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
Ing. Leoš Kučeřík |
1 |
78 850 Kč |
|
|
PIONS s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
PaedDr. Vítězslav Jindra |
1 |
70 000 Kč |
|
|
KÄSTNER PROJEKT s.r.o. |
1 |
69 454 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Znojmo v 2025 ve výši 1 845 867 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 26, tj. 26,88 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Rezidence Kosmákova s.r.o. |
3 |
115 624 669 Kč |
|
|
Hudbaznojmo, z.s. |
2 |
11 794 277 Kč |
|
|
Cyklo klub Znojmo, z. s. |
1 |
5 608 299 Kč |
|
|
Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
3 |
5 537 601 Kč |
|
|
Miroslav Kučera |
1 |
4 900 208 Kč |
|
|
ORLI ZNOJMO, s.r.o. |
4 |
3 723 917 Kč |
|
|
Vodní záchranná služba ČČK Vranov, pobočný spolek |
2 |
3 691 734 Kč |
|
|
Ekocentrum Vřesoviště, z.s. |
2 |
3 691 734 Kč |
|
|
Ing. arch. Vratislav Zíka |
1 |
2 000 000 Kč |
|
|
K.P. |
2 |
1 871 454 Kč |
|
|
P.M. |
2 |
1 871 454 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost u kostela sv. Kříže, Znojmo |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
M. A. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
1. SC ZNOJMO - mládež, spolek |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Důstojnický palác s.r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
E.Č. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
P.Č. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
"Na Věčnosti z.s." |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
PREMIUM hotel s.r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Jazzfest Znojmo, z.s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Agropodnik Mašovice, a.s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
VITANOVSKÝ LUBOŠ nar. 1965 |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Hluboké Mašůvky |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Společnost pro dobové a hudební formy Lucrezia Borgia z.s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
J.B. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Kateřina Koláčková |
1 |
1 748 934 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Znojmo |
1 |
1 637 168 Kč |
|
|
Ing. Jiří Králík |
1 |
1 637 168 Kč |
|
|
T. L. |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Berta Jungová |
1 |
900 000 Kč |
|
|
Coelsol s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
4 |
476 958 Kč |
|
|
R.K. |
1 |
450 000 Kč |
|
|
BASIS Inc. s.r.o. |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Š. L. |
1 |
350 000 Kč |
|
|
Aleš Vejr, advokátní kancelář |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Č. P. |
1 |
299 000 Kč |
|
|
ABC - Tours, spol. s r.o. |
1 |
270 308 Kč |
|
|
R.P. |
2 |
212 000 Kč |
|
|
Č. O. |
1 |
160 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Znojmo, Alšova 977/11 |
1 |
150 420 Kč |
|
|
M.H. |
1 |
99 825 Kč |
|
|
D.N. |
1 |
97 634 Kč |
|
|
D.J. |
1 |
97 634 Kč |
|
|
P.R. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Znojemský městský pivovar a.s. |
2 |
82 229 Kč |
|
|
Oblastní charita Znojmo, Domov pro matky a otce v tísni Znojmo |
2 |
75 700 Kč |
|
|
10. prapor polních myslivců plukovníka Kopala z. s. |
1 |
75 587 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
56 790 Kč |
|
|
KTendr s.r.o. |
1 |
54 450 Kč |
|
|
P.A. |
2 |
51 173 Kč |
|
|
V.J. |
2 |
51 173 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
2 |
38 749 Kč |
|
|
Dobrá zakázka s.r.o. |
1 |
36 300 Kč |
|
|
Spolek srdcařů |
1 |
35 578 Kč |
|
|
BILLA, spol. s r. o. |
1 |
33 688 Kč |
|
|
MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o. |
1 |
32 209 Kč |
|
|
Š.I. |
1 |
28 000 Kč |
|
|
J.V. |
1 |
28 000 Kč |
|
|
Asociace sportovní dynamické střelby České republiky, z.s. |
1 |
26 619 Kč |
|
|
T.S. |
1 |
25 587 Kč |
|
|
T.D. |
1 |
25 587 Kč |
|
|
V.A. |
1 |
25 587 Kč |
|
|
K.Š. |
1 |
25 587 Kč |
|
|
V.E. |
1 |
25 587 Kč |
|
|
BOWTIE s.r.o. |
1 |
16 092 Kč |
|
|
Pobočný spolek Českého svazu ledního hokeje z.s., Jihomoravský krajský svaz |
1 |
16 092 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
1 |
11 580 Kč |
|
|
Iveta Hlobilová |
1 |
10 229 Kč |
|
|
E.P. |
1 |
7 200 Kč |
|
|
V.N. |
1 |
7 200 Kč |
|
|
Svatojánek z.s. |
1 |
3 837 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Znojmo v 2025 ve výši 1 845 867 Kč
|
Obor Technické služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FCC Znojmo, s.r.o. |
1 |
97 923 724 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Znojmo v 2025 ve výši 1 845 867 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 23,08 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PSG Construction a.s. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Rhea stav, s.r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
FCC Znojmo, s.r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
David Bohdálek |
1 |
1 090 936 Kč |
|
|
Karel HAMPL |
1 |
478 000 Kč |
|
|
GATO production s.r.o. |
2 |
403 040 Kč |
|
|
BDJ servis s.r.o. |
1 |
371 773 Kč |
|
|
GOBINO s.r.o. |
2 |
333 299 Kč |
|
|
KÄSTNER PROJEKT s.r.o. |
1 |
302 016 Kč |
|
|
ZPK, s.r.o. |
1 |
116 369 Kč |
|
|
Marika Šebelová |
1 |
62 205 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Znojmo v 2025 ve výši 1 845 867 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 3,23 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
3 |
8 923 000 Kč |
|
|
ORLI ZNOJMO, s.r.o. |
2 |
5 750 000 Kč |
|
|
Hudbaznojmo, z.s. |
2 |
5 600 000 Kč |
|
|
HC Orli Znojmo - mládež, z.s. |
1 |
5 000 000 Kč |
|
|
Umění do Znojma, z.s. |
3 |
4 090 000 Kč |
|
|
TJ Znojmo, z.s. |
1 |
4 050 000 Kč |
|
|
1. SC ZNOJMO - mládež, spolek |
1 |
3 300 000 Kč |
|
|
Společnost pro dobové a hudební formy Lucrezia Borgia z.s. |
1 |
2 500 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Velká Mikulášská 12, Znojmo |
2 |
2 115 867 Kč |
|
|
Plavecký klub Znojmo z.s. |
3 |
2 100 000 Kč |
|
|
NADACE pro obnovu církevních památek děkanství znojemského |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Dr. Digital s.r.o. |
1 |
1 845 867 Kč |
|
|
Práh jižní Morava, z.ú. |
1 |
1 339 600 Kč |
|
|
TJ plavání Znojmo, z.s. |
2 |
1 235 000 Kč |
|
|
Bartolini s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Přímětice |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Znojmo - Louka |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. |
1 |
950 000 Kč |
|
|
FK ZNOJMO mládež z.s. |
1 |
900 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Dolní Česká 292/12, Znojmo |
2 |
848 000 Kč |
|
|
TJ Sokol Přímětice |
2 |
800 000 Kč |
|
|
MUDr. JAN VAŠINKA, FEBU |
1 |
750 000 Kč |
|
|
1.SC Znojmo fotbalový klub a.s. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Paspoint, z.ú. |
1 |
488 600 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Znojmo |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Společnost Podané ruce o.p.s. |
1 |
445 400 Kč |
|
|
TyfloCentrum Brno, o.p.s. |
1 |
396 300 Kč |
|
|
SV Reality, s.r.o. |
1 |
385 000 Kč |
|
|
PRODUKCE RADIM PROCHÁZKA s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
VOC ZNOJMO, z.s. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
AUTOMOTO KLUB ZNOJMO V AČR |
1 |
270 000 Kč |
|
|
Mateřské centrum Miniklub Znojmo z.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Rodinné centrum Maceška, z.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Jazzfest Znojmo, z.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Znojmo |
1 |
200 000 Kč |
|
|
"Na Věčnosti z.s." |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Nadační fond Sv. Hypolita |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Libor Melichárek |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Coufalova 6, Znojmo |
1 |
160 000 Kč |
|
|
ADRA, o.p.s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
ZnojmoRegion, z.s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Miroslav Kučera |
1 |
150 000 Kč |
|
|
SK Aerobic professional z.s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
JEDNOTA, spotřební družstvo, Moravský Krumlov |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Rosteme spolu, z.ú. |
1 |
149 000 Kč |
|
|
Cyklo klub Znojmo, z. s. |
1 |
135 000 Kč |
|
|
SC Stroke Znojmo, z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
CHRÁM HARMONIE v.o.s. |
1 |
115 000 Kč |
|
|
Monika Kulhánková |
1 |
110 000 Kč |
|
|
BOXING KLUB ŘEŠETO ZNOJMO, z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
"Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě" |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Podyjí Znojmo, z. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Vodácký oddíl NEPTUN ZNOJMO z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
DYJAVÁNEK ZNOJMO, z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Taneční skupina Single z. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
„YMCA Znojmo“ |
1 |
100 000 Kč |
|
|
ÚAMK - SK Biketrial Znojmo |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z.s., základní organizace Znojmo |
1 |
90 000 Kč |
|
|
TK Znojmo, z.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Okresní sdružení ČUS Znojmo, z. s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Acaballado z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Čermákova 914/17 Znojmo |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Table Tennis Academy, z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
V.B. |
1 |
75 734 Kč |
|
|
Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Znojmo |
1 |
70 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Načeratice |
1 |
65 000 Kč |
|
|
M.N. |
1 |
62 829 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Vídeňská 11, Znojmo |
1 |
61 460 Kč |
|
|
M.D. |
1 |
60 258 Kč |
|
|
Elixír do škol, z. ú. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
SK VALETUDO - RK Znojmo z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
10. prapor polních myslivců plukovníka Kopala z. s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Mighty Shake Znojmo z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
H.D. |
1 |
56 870 Kč |
|
|
SPONDEA, z.ú. |
1 |
55 900 Kč |
|
|
S.K. |
1 |
55 817 Kč |
|
|
U.J. |
1 |
51 631 Kč |
|
|
K.D. |
1 |
50 639 Kč |
|
|
K.J. |
1 |
50 179 Kč |
|
|
Národní vinařské centrum, o.p.s. |
1 |
12 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Znojmo v 2025 ve výši 1 845 867 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,00
|
|
Počet bodů 6,00 znamená pro Město Znojmo celkově
877. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1221 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0195 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0490 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0121 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0106 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0124 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1292 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2447 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,600
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,00
|
|
Výsledný K-Index
|
5,996 |
|