Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0436 odpovídá 4,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 13 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0017 odpovídá 0,17 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1387 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1855 odpovídá 18,55 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0318 odpovídá 3,18 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0001 odpovídá 0,01 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 161 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0215 odpovídá 2,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IPS Třinec, a.s. |
5 |
1 942 529 112 Kč |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
61 |
489 054 777 Kč |
|
|
BYSTROŇ Group a.s. |
3 |
318 544 600 Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
18 |
251 158 319 Kč |
|
|
ČSAD Ostrava a.s. |
7 |
233 748 053 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
2 |
219 960 351 Kč |
|
|
OSBAU s.r.o. |
7 |
195 156 159 Kč |
|
|
VYKRUT zahradní služby a.s. |
32 |
180 847 248 Kč |
|
|
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. |
8 |
159 825 851 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
14 |
152 205 352 Kč |
|
|
PSG Construction a.s. |
1 |
146 005 860 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
1 |
136 485 434 Kč |
|
|
Řemeslný inkubátor Ostrava z.s. |
3 |
127 050 000 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
5 |
112 934 633 Kč |
|
|
Stavos Stavba a.s. |
5 |
102 680 297 Kč |
|
|
MPA ProjektStav s.r.o. |
16 |
92 632 881 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
24 |
92 262 858 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
61 |
91 438 003 Kč |
|
|
KVAZAR akciová společnost |
13 |
90 733 294 Kč |
|
|
CASUA s.r.o. |
2 |
85 232 400 Kč |
|
|
STASPO, spol. s r.o. |
5 |
80 408 164 Kč |
|
|
KR OSTRAVA a.s. |
7 |
78 158 098 Kč |
|
|
Asental Parking, a.s., v likvidaci |
1 |
75 020 000 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
9 |
68 242 464 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
5 |
65 751 293 Kč |
|
|
Černá louka s.r.o. |
21 |
61 411 226 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
6 |
57 229 919 Kč |
|
|
Basketbalový klub NH Ostrava a.s. |
5 |
54 043 359 Kč |
|
|
MIJO-STAV stavby s.r.o. |
14 |
53 387 444 Kč |
|
|
PORR a.s. |
7 |
52 009 411 Kč |
|
|
Veolia Komodity ČR, s.r.o. |
26 |
48 357 005 Kč |
|
|
Nevrlý 1965 Marek |
2 |
45 738 000 Kč |
|
|
VODAŘ s.r.o. |
17 |
41 563 287 Kč |
|
|
HYDROSPOR spol. s r.o. |
7 |
39 646 132 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
9 |
39 305 302 Kč |
|
|
Lidl Česká republika s.r.o. |
4 |
37 635 065 Kč |
|
|
FreeDivision s.r.o. |
2 |
37 621 195 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
4 |
37 563 283 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
29 |
37 293 279 Kč |
|
|
AROWANIE STAV s.r.o. |
5 |
37 079 392 Kč |
|
|
LUGAB s.r.o. |
2 |
36 608 698 Kč |
|
|
MV STAVBY VJAČKA s.r.o. |
17 |
36 548 599 Kč |
|
|
Diecézní charita ostravsko-opavská |
7 |
35 844 040 Kč |
|
|
Dobré stavby, s.r.o. |
4 |
35 579 980 Kč |
|
|
PARKSERVIS s.r.o. |
13 |
34 754 522 Kč |
|
|
KompIT, s.r.o. |
47 |
34 638 939 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
42 |
34 022 652 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
8 |
33 795 755 Kč |
|
|
Rezidence Stodolní s.r.o. |
3 |
33 413 053 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
6 |
32 512 423 Kč |
|
|
IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. |
4 |
31 502 452 Kč |
|
|
Městská energetická agentura Ostrava, s. r. o. |
3 |
31 265 000 Kč |
|
|
PROSPECT spol. s r.o. |
7 |
30 567 761 Kč |
|
|
Adifex, a.s. |
2 |
30 566 033 Kč |
|
|
Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s. |
11 |
30 499 213 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
3 |
30 300 000 Kč |
|
|
Techem, spol. s r. o. |
8 |
29 979 211 Kč |
|
|
ŠUBERT Group s.r.o. |
3 |
29 946 491 Kč |
|
|
GELIUS s.r.o. |
4 |
29 888 268 Kč |
|
|
1. REALIZAČNÍ s.r.o. |
8 |
29 198 883 Kč |
|
|
MH - STAVBY, s.r.o. |
2 |
29 066 390 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
3 |
28 957 063 Kč |
|
|
INTOZA s.r.o. |
2 |
28 042 022 Kč |
|
|
MIBORO s.r.o. |
4 |
27 809 917 Kč |
|
|
T2 STAVBY s.r.o. |
2 |
27 103 062 Kč |
|
|
AUTOMONT CSW, spol. s r. o. |
2 |
26 789 078 Kč |
|
|
Certero IT Solutions s.r.o. |
4 |
25 471 299 Kč |
|
|
VeSt Ostrava s.r.o. |
19 |
24 432 088 Kč |
|
|
Stavitelství Čagala s.r.o. |
4 |
24 127 537 Kč |
|
|
STAVEX Ostrava, s.r.o. |
27 |
23 106 011 Kč |
|
|
Armáda spásy v České republice, z. s. |
28 |
22 731 113 Kč |
|
|
StavoSport s.r.o. |
4 |
22 176 308 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
4 |
21 632 130 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
11 |
21 631 609 Kč |
|
|
SF-zemtrade s.r.o. |
8 |
21 602 027 Kč |
|
|
Slezská diakonie |
13 |
21 424 450 Kč |
|
|
míza architekti s.r.o. |
1 |
21 258 490 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
9 |
21 104 807 Kč |
|
|
elieva s.r.o. |
3 |
21 074 945 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
21 |
21 016 782 Kč |
|
|
RAUL, s.r.o. |
3 |
20 487 755 Kč |
|
|
KLIMUS & PARTNERS s.r.o. |
5 |
20 148 252 Kč |
|
|
EDS Trade s.r.o. |
3 |
20 077 718 Kč |
|
|
MP Krásno, a.s. |
1 |
19 785 170 Kč |
|
|
ARKO TECHNOLOGY, a.s. |
6 |
19 620 490 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
18 |
19 380 484 Kč |
|
|
Charita Ostrava |
32 |
19 225 736 Kč |
|
|
THERM, spol. s r. o. |
5 |
18 893 689 Kč |
|
|
YUCON CZ, s.r.o. |
5 |
18 854 581 Kč |
|
|
BYTservis - služby, spol. s r.o. |
19 |
18 854 411 Kč |
|
|
BETOCHEM, s.r.o. |
3 |
18 850 551 Kč |
|
|
JAMI - stav, s. r. o. |
4 |
18 172 236 Kč |
|
|
MADT a.s. |
4 |
18 156 506 Kč |
|
|
ELSPOL Elektro s.r.o. |
4 |
17 972 637 Kč |
|
|
EDUKA CENTRUM s.r.o. |
7 |
17 208 505 Kč |
|
|
Ristorispetto s.r.o. |
15 |
16 772 419 Kč |
|
|
Třinecká Stavební s.r.o. |
1 |
16 670 170 Kč |
|
|
SV UNIPS s.r.o. |
8 |
16 142 807 Kč |
|
|
TAIJO s.r.o. |
16 |
15 937 514 Kč |
|
|
MAXGREEN s.r.o. |
6 |
15 886 415 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
21 |
|
|
GasNet, s.r.o. |
16 |
|
|
Veolia Komodity ČR, s.r.o. |
15 |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
9 |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
8 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
7 |
|
|
VeSt Ostrava s.r.o. |
7 |
|
|
CETIN a.s. |
5 |
|
|
Smiledent Hrabová s.r.o. |
4 |
|
|
CorCo Systems a.s. |
4 |
|
|
Projekt ELZA s.r.o. |
3 |
|
|
Relokate Development s.r.o. |
3 |
|
|
Heimstaden Czech s.r.o. |
3 |
|
|
MS-projekce s.r.o. |
3 |
|
|
rockette s.r.o. |
3 |
|
|
PODA a.s. |
3 |
|
|
Beáta Philipp |
3 |
|
|
Global Payments s.r.o. |
3 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
3 |
|
|
TeamCity s.r.o. |
2 |
|
|
Moravskoslezské Investice a Development, a.s. |
2 |
|
|
Folta Robin |
2 |
|
|
Jan reality s.r.o. |
2 |
|
|
EDUKA CENTRUM s.r.o. |
2 |
|
|
Bogdalík, rok narození 1977 Patrik |
2 |
|
|
MFK VÍTKOVICE z.s. |
2 |
|
|
VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. |
2 |
|
|
BUSINESS CENTRUM Ostrava a.s. |
2 |
|
|
Heimstaden Czech Invest s.r.o. |
2 |
|
|
VAPEZ CZ s.r.o. |
2 |
|
|
Frame Service s.r.o. |
2 |
|
|
MPA Nemovitosti s.r.o. |
2 |
|
|
Slezská diakonie |
2 |
|
|
PP REZIDENCE VOJANOVA s.r.o. |
2 |
|
|
Rezidence Stodolní s.r.o. |
2 |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
2 |
|
|
GANSA STAVBY s.r.o. |
2 |
|
|
SEKO system s.r.o. |
2 |
|
|
MUDr. Šarišská s.r.o. |
2 |
|
|
Lukáš Fiedor |
2 |
|
|
Armáda spásy v České republice, z. s. |
2 |
|
|
AVeritas sociální podnik s.r.o. |
2 |
|
|
TJ SOKOL HRABŮVKA, z.s. |
2 |
|
|
Charita Ostrava |
2 |
|
|
ATRIS, s.r.o. |
2 |
|
|
KAVOST spol. s r.o. |
2 |
|
|
amethyst.cz, s.r.o. |
2 |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
2 |
|
|
Lidl Česká republika s.r.o. |
2 |
|
|
RegioHub s. r. o. |
2 |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
2 |
|
|
Petr Jiříček |
2 |
|
|
Ing. Luděk Maceček |
2 |
|
|
PRAPOS, z.s. |
2 |
|
|
DigiDay Czech s.r.o. |
2 |
|
|
Ricka Karel s.r.o. |
2 |
|
|
SOLID LEGAL, advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
|
|
Moje-reko s.r.o. |
2 |
|
|
Ing. David Sýkora, Ph.D. |
2 |
|
|
PRUNIWERK a.s. |
2 |
|
|
Jakub Vala |
2 |
|
|
BIPEDIA s.r.o. |
2 |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
2 |
|
|
MWD Invest, a.s. |
2 |
|
|
PALÁC SLAVÍKOVA s.r.o. |
2 |
|
|
ČSAD Ostrava a.s. |
2 |
|
|
Jiří Barč |
2 |
|
|
Asental Land, s.r.o. |
2 |
|
|
AUPEMA s.r.o. |
2 |
|
|
New Look Media s.r.o. |
1 |
|
|
Ille service spol. s r.o. |
1 |
|
|
BigBoard Praha, a.s. |
1 |
|
|
Václav Otisk |
1 |
|
|
Reality Měsíček s.r.o. |
1 |
|
|
TIME OFF CAFE s.r.o. |
1 |
|
|
Dětské sborové studio Ostrava-Jih z. s. |
1 |
|
|
ONplan lab, s.r.o. |
1 |
|
|
MARPO s.r.o. |
1 |
|
|
Jaroslav Šupolik |
1 |
|
|
Jana Adámková |
1 |
|
|
elieva s.r.o. |
1 |
|
|
MOTO RACING KRÁSNÉ POLE z. s. |
1 |
|
|
K2 stavební Moravia s.r.o. |
1 |
|
|
Stavby a inženýring RK s.r.o. |
1 |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Rostislav Szelong |
1 |
|
|
Mgr., Rutarová Vladimíra |
1 |
|
|
Praktická ambulance pro juniory, s.r.o. |
1 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
MIXIDES, a.s. |
1 |
|
|
MIDESIX s.r.o. |
1 |
|
|
4köhl s.r.o. |
1 |
|
|
InterCora, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ordinace U Kostela s.r.o. |
1 |
|
|
UNIGEO a.s. |
1 |
|
|
Auto*Mat, z.s. |
1 |
|
|
Tomáš Vlodarčík |
1 |
|
|
HGE, s.r.o. |
1 |
|
|
Ilona Rozehnalová |
1 |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PSG Construction a.s. |
1 |
146 005 860 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
1 |
136 485 434 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
5 |
57 130 336 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
7 |
30 548 211 Kč |
|
|
ŠUBERT Group s.r.o. |
2 |
21 087 422 Kč |
|
|
EDS Trade s.r.o. |
3 |
20 077 718 Kč |
|
|
Veolia Komodity ČR, s.r.o. |
2 |
17 377 029 Kč |
|
|
VODAŘ s.r.o. |
4 |
17 003 081 Kč |
|
|
CREAM SICAV, a.s. |
1 |
13 086 175 Kč |
|
|
BETOCHEM, s.r.o. |
2 |
13 050 709 Kč |
|
|
Techem, spol. s r. o. |
1 |
12 613 732 Kč |
|
|
Labadia max s. r. o. |
1 |
12 046 943 Kč |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
3 |
12 040 498 Kč |
|
|
MADT a.s. |
1 |
12 036 389 Kč |
|
|
MAXGREEN s.r.o. |
3 |
11 722 916 Kč |
|
|
Slezská diakonie |
1 |
11 404 689 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
2 |
11 086 988 Kč |
|
|
STAVEX Ostrava, s.r.o. |
1 |
10 890 000 Kč |
|
|
THERM, spol. s r. o. |
1 |
10 737 680 Kč |
|
|
PARKSERVIS s.r.o. |
1 |
10 377 537 Kč |
|
|
TALPA - RPF, s.r.o. |
1 |
10 370 531 Kč |
|
|
Městská energetická agentura Ostrava, s. r. o. |
1 |
10 300 000 Kč |
|
|
AROWANIE STAV s.r.o. |
1 |
10 150 608 Kč |
|
|
EDUKA CENTRUM s.r.o. |
2 |
9 548 060 Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
2 |
8 566 944 Kč |
|
|
SK-31619916 |
1 |
7 716 228 Kč |
|
|
SV UNIPS s.r.o. |
1 |
7 534 297 Kč |
|
|
VKUS-BUSTAN s.r.o. |
1 |
7 349 498 Kč |
|
|
RAUL, s.r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Ostrava |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
L.E.V. spol. s r.o. |
1 |
7 258 790 Kč |
|
|
Janáčkův máj, o.p.s. v likvidaci |
1 |
7 204 000 Kč |
|
|
Ristorispetto s.r.o. |
1 |
7 184 732 Kč |
|
|
C.S. - ENERGO s.r.o. |
1 |
7 083 612 Kč |
|
|
DKMO s.r.o. |
1 |
7 066 400 Kč |
|
|
ABYS Elektro s.r.o. |
1 |
7 018 000 Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
1 |
6 959 797 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
1 |
6 897 000 Kč |
|
|
OPTIMIA facility s.r.o. |
1 |
6 866 142 Kč |
|
|
VIVID stavby s.r.o. |
1 |
6 836 500 Kč |
|
|
Certero IT Solutions s.r.o. |
1 |
6 800 043 Kč |
|
|
VDS, spol. s r.o. |
1 |
6 790 466 Kč |
|
|
Heimstaden Czech s.r.o. |
1 |
6 750 000 Kč |
|
|
SF-zemtrade s.r.o. |
1 |
6 727 595 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
1 |
6 725 762 Kč |
|
|
Biskupství ostravsko-opavské |
1 |
6 661 305 Kč |
|
|
ENERTIG TECHNOLOGIES s.r.o. |
1 |
6 655 000 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
6 654 032 Kč |
|
|
TRIMR s.r.o. |
1 |
6 642 410 Kč |
|
|
VeSt Ostrava s.r.o. |
1 |
6 622 625 Kč |
|
|
PROSPECT spol. s r.o. |
1 |
6 613 584 Kč |
|
|
Pavlacký s.r.o. |
1 |
6 361 195 Kč |
|
|
KVAZAR akciová společnost |
1 |
6 253 026 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
HYGSERVIS FRIČ s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
5 864 543 Kč |
|
|
BYTservis - služby, spol. s r.o. |
1 |
5 836 731 Kč |
|
|
Heimstaden s.r.o. |
2 |
5 808 000 Kč |
|
|
TAIJO s.r.o. |
1 |
5 633 761 Kč |
|
|
POLANSKÝ s.r.o. |
2 |
5 468 521 Kč |
|
|
SHB, akciová společnost |
2 |
5 463 733 Kč |
|
|
První certifikační autorita, a.s. |
2 |
4 840 000 Kč |
|
|
Colour Production, spol. s r.o. |
2 |
4 719 000 Kč |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
2 |
4 647 900 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
4 381 894 Kč |
|
|
DEV COMPANY, spol. s r. o. |
1 |
4 347 597 Kč |
|
|
Dušan Laryš |
1 |
4 235 000 Kč |
|
|
Bavlšík Miroslav, 1961 |
1 |
4 167 059 Kč |
|
|
Koenergo storage a.s. |
1 |
4 164 191 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
1 |
4 052 663 Kč |
|
|
TG SIDONIUS, s.r.o. |
1 |
4 006 721 Kč |
|
|
Českomoravský svaz hokejbalu |
1 |
4 000 000 Kč |
|
|
ČSAD Ostrava a.s. |
1 |
3 998 522 Kč |
|
|
Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. |
1 |
3 986 815 Kč |
|
|
OKK Koksovny, a.s. |
1 |
3 958 992 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
3 875 200 Kč |
|
|
KR OSTRAVA a.s. |
1 |
3 841 204 Kč |
|
|
NN-MONDI s.r.o. |
1 |
3 827 220 Kč |
|
|
DAV, a.s. |
1 |
3 808 897 Kč |
|
|
ATRIS, s.r.o. |
1 |
3 746 160 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
3 700 699 Kč |
|
|
Stavby COMPLET s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Boris Renner |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
MVDr. Roman Zedek |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
CLEANCAT s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Jan Kovář |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Miroslav Kocián |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
TIME OFF CAFE s.r.o. |
1 |
3 629 999 Kč |
|
|
AREON s. r. o. |
1 |
3 570 229 Kč |
|
|
OSTRAVSKÉ STAVBY a.s. |
1 |
3 539 469 Kč |
|
|
DECOLED s.r.o. |
1 |
3 509 874 Kč |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
1 |
3 504 685 Kč |
|
|
IPS Třinec, a.s. |
1 |
3 504 685 Kč |
|
|
Čistící stroje s.r.o. |
1 |
3 478 629 Kč |
|
|
EM & EM, s.r.o. |
1 |
3 460 842 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
1 |
3 397 680 Kč |
|
|
KUHN - BOHEMIA a.s. |
1 |
3 389 210 Kč |
|
|
ČIPOS Ostrava a.s. |
1 |
3 386 034 Kč |
|
|
Moody's Deutschland GmbH, odštěpný závod |
1 |
3 384 907 Kč |
|
|
BRNK czech s.r.o. |
1 |
3 381 719 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 7,63 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
1 |
218 232 596 Kč |
|
|
FreeDivision s.r.o. |
1 |
35 893 440 Kč |
|
|
KompIT, s.r.o. |
21 |
25 903 368 Kč |
|
|
Certero IT Solutions s.r.o. |
2 |
18 635 767 Kč |
|
|
EDUKA CENTRUM s.r.o. |
3 |
11 885 624 Kč |
|
|
Z + M Partner, spol. s r.o. |
2 |
11 313 655 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
2 |
6 725 055 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
4 |
6 722 510 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
3 |
5 732 333 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
3 |
5 200 580 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
8 |
4 658 516 Kč |
|
|
Moravskoslezské Investice a Development, a.s. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
PWR computers a.s. |
1 |
2 999 747 Kč |
|
|
STORAGE ONE, a.s. |
2 |
2 935 460 Kč |
|
|
MHM computer a.s. |
2 |
2 818 695 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
2 |
2 802 070 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
2 791 223 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
2 775 202 Kč |
|
|
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. |
3 |
2 543 128 Kč |
|
|
První certifikační autorita, a.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
DATASYS s.r.o. |
1 |
2 419 891 Kč |
|
|
Hyverr s.r.o. |
2 |
2 172 067 Kč |
|
|
DigiDay Czech s.r.o. |
5 |
2 168 247 Kč |
|
|
Proact Czech Republic, s.r.o. |
2 |
1 918 334 Kč |
|
|
BRAIN computers s.r.o. |
6 |
1 781 950 Kč |
|
|
ICT Brains s.r.o. |
1 |
1 781 120 Kč |
|
|
Jana Adámková |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Česká unie sportu, z.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
ENVIPARTNER, s.r.o. |
1 |
1 625 030 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
9 |
1 361 095 Kč |
|
|
Tender systems s.r.o. |
1 |
1 306 800 Kč |
|
|
Solutia s.r.o. |
1 |
1 113 609 Kč |
|
|
CDC Data s.r.o. |
1 |
880 880 Kč |
|
|
MUNIPOLIS s.r.o. |
2 |
707 124 Kč |
|
|
ADEON CZ s.r.o. |
1 |
623 517 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
1 |
599 845 Kč |
|
|
MAXBIKE s.r.o. |
1 |
590 000 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
3 |
431 453 Kč |
|
|
KTS - AME s.r.o. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
MERIT GROUP a.s. |
1 |
382 893 Kč |
|
|
Vladan Kotschi |
1 |
353 780 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
3 |
337 180 Kč |
|
|
BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o. |
1 |
326 724 Kč |
|
|
ÚRS CZ a.s. |
2 |
325 829 Kč |
|
|
KDB Consulting s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
ORZO SECURITY, spol. s r. o. |
1 |
292 735 Kč |
|
|
Cosmotron Bohemia, s.r.o. |
1 |
270 871 Kč |
|
|
ISSA CZECH s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
Boris Renner |
2 |
245 993 Kč |
|
|
Neit Consulting s.r.o. |
1 |
233 119 Kč |
|
|
Mak´s Creative s.r.o. |
1 |
183 847 Kč |
|
|
Galileo Corporation s.r.o. |
1 |
171 699 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
1 |
162 624 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
1 |
153 116 Kč |
|
|
Roensy s.r.o. |
1 |
136 730 Kč |
|
|
GABEN, spol. s r. o. |
1 |
110 884 Kč |
|
|
Ing. Petr Bednarz |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Ing., Pazlar Miroslav |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Podané ruce - osobní asistence |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Aura - Pont s.r.o. |
1 |
53 240 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 77, tj. 42,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
33 |
437 970 565 Kč |
|
|
IN ENERGIE s.r.o. |
57 |
77 507 493 Kč |
|
|
Veolia Komodity ČR, s.r.o. |
26 |
48 357 005 Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
11 |
9 001 783 Kč |
|
|
ARKO TECHNOLOGY, a.s. |
1 |
4 711 409 Kč |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
1 |
3 919 969 Kč |
|
|
VAE THERM, spol. s r.o. |
4 |
3 900 000 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
6 |
3 521 000 Kč |
|
|
Heimstaden Czech Invest s.r.o. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
MPA Nemovitosti s.r.o. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
KAVOST spol. s r.o. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
2 |
3 240 749 Kč |
|
|
FC Baník Ostrava, a.s. |
2 |
1 730 962 Kč |
|
|
Tomáš Vlodarčík |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Migdal David |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Kamenický Rudolf |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Lidl Česká republika s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Plaček Radomír |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Ing. Petra Plačková |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
SUEZ International, zjednodušená akciová společnost |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
D.K.M. building, a.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
BUSINESS CENTRUM Ostrava a.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
AquaKlim, s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
BIDLI energie, a.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
PENTRAX trade a.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
MWD Invest, a.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Bartoš Marek |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
TECHSTAIN s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Walder Petr |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Kaniová Dana |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Vydra Petr |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Ing. Jiří Šmidák |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
CARMAN-DOORS, s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
DEVELOP HOUSE s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Ridera Development Polská s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
VODAŘ s.r.o. |
3 |
1 149 500 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
INKOS-OSTRAVA, a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Kohut Trade Company, s.r.o. |
1 |
129 820 Kč |
|
|
Ekoaqua ochrana vod spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Petr Svoboda |
1 |
114 321 Kč |
|
|
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 80, tj. 5,94 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IPS Třinec, a.s. |
4 |
1 322 075 128 Kč |
|
|
BYSTROŇ Group a.s. |
3 |
318 544 600 Kč |
|
|
ČSAD Ostrava a.s. |
2 |
217 886 233 Kč |
|
|
KP REVITAL s.r.o. |
14 |
212 646 057 Kč |
|
|
PSG Construction a.s. |
1 |
146 005 860 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
1 |
136 485 434 Kč |
|
|
OSBAU s.r.o. |
4 |
134 730 338 Kč |
|
|
Stavos Stavba a.s. |
2 |
99 490 809 Kč |
|
|
CASUA s.r.o. |
1 |
85 135 600 Kč |
|
|
KVAZAR akciová společnost |
10 |
82 343 832 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
9 |
68 242 464 Kč |
|
|
STASPO, spol. s r.o. |
4 |
57 898 862 Kč |
|
|
MIJO-STAV stavby s.r.o. |
8 |
52 893 898 Kč |
|
|
JANKOSTAV s.r.o. |
6 |
50 928 823 Kč |
|
|
KR OSTRAVA a.s. |
6 |
48 024 856 Kč |
|
|
PORR a.s. |
5 |
42 052 239 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
40 000 000 Kč |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
18 |
39 044 678 Kč |
|
|
HYDROSPOR spol. s r.o. |
3 |
39 026 740 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
3 |
37 257 032 Kč |
|
|
AROWANIE STAV s.r.o. |
5 |
37 079 392 Kč |
|
|
LUGAB s.r.o. |
2 |
36 608 698 Kč |
|
|
VODAŘ s.r.o. |
11 |
36 124 539 Kč |
|
|
Dobré stavby, s.r.o. |
2 |
35 303 359 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
6 |
34 637 860 Kč |
|
|
MPA ProjektStav s.r.o. |
12 |
34 273 886 Kč |
|
|
MV STAVBY VJAČKA s.r.o. |
3 |
33 925 660 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
6 |
32 512 423 Kč |
|
|
IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. |
4 |
31 502 452 Kč |
|
|
PROSPECT spol. s r.o. |
7 |
30 567 761 Kč |
|
|
Adifex, a.s. |
2 |
30 566 033 Kč |
|
|
Rezidence Stodolní s.r.o. |
1 |
29 957 543 Kč |
|
|
GELIUS s.r.o. |
3 |
29 649 293 Kč |
|
|
MH - STAVBY, s.r.o. |
2 |
29 066 390 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
3 |
28 957 063 Kč |
|
|
T2 STAVBY s.r.o. |
2 |
27 103 062 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
3 |
21 559 530 Kč |
|
|
míza architekti s.r.o. |
1 |
21 258 490 Kč |
|
|
ŠUBERT Group s.r.o. |
2 |
21 087 422 Kč |
|
|
SF-zemtrade s.r.o. |
5 |
20 953 370 Kč |
|
|
EDS Trade s.r.o. |
3 |
20 077 718 Kč |
|
|
STAVEX Ostrava, s.r.o. |
8 |
19 169 128 Kč |
|
|
YUCON CZ, s.r.o. |
5 |
18 854 581 Kč |
|
|
BETOCHEM, s.r.o. |
3 |
18 850 551 Kč |
|
|
MIBORO s.r.o. |
3 |
18 244 493 Kč |
|
|
MADT a.s. |
4 |
18 156 506 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
2 |
17 883 335 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
5 |
17 806 195 Kč |
|
|
JAMI - stav, s. r. o. |
2 |
17 725 328 Kč |
|
|
Třinecká Stavební s.r.o. |
1 |
16 670 170 Kč |
|
|
TALPA - VHS, s.r.o. |
1 |
15 576 782 Kč |
|
|
MAXGREEN s.r.o. |
5 |
15 493 692 Kč |
|
|
SAPEKOR s.r.o. |
6 |
15 434 208 Kč |
|
|
PARKSERVIS s.r.o. |
2 |
15 428 244 Kč |
|
|
SV UNIPS s.r.o. |
4 |
15 254 895 Kč |
|
|
COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA o.z. |
2 |
15 044 619 Kč |
|
|
1. REALIZAČNÍ s.r.o. |
5 |
13 629 765 Kč |
|
|
JIKA - CZ s.r.o. |
2 |
13 617 824 Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
2 |
13 617 824 Kč |
|
|
Ristorispetto s.r.o. |
11 |
13 417 246 Kč |
|
|
ARKO TECHNOLOGY, a.s. |
4 |
13 181 326 Kč |
|
|
JaTu stavby s.r.o. |
5 |
13 165 290 Kč |
|
|
TAIJO s.r.o. |
4 |
12 835 480 Kč |
|
|
DAV, a.s. |
3 |
12 659 104 Kč |
|
|
TALPA - RPF, s.r.o. |
2 |
12 105 360 Kč |
|
|
K2 stavební Moravia s.r.o. |
4 |
11 995 581 Kč |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
8 |
11 964 932 Kč |
|
|
Hochbau, s.r.o. |
1 |
10 829 500 Kč |
|
|
WEISSTAW s.r.o. |
3 |
10 808 151 Kč |
|
|
Projekce Guňka s.r.o. |
11 |
10 802 638 Kč |
|
|
ATRIS, s.r.o. |
8 |
10 676 185 Kč |
|
|
Antonín Papšík |
2 |
10 500 492 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
8 |
9 929 265 Kč |
|
|
DEMONTSTAV s.r.o. |
2 |
9 650 960 Kč |
|
|
DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. |
5 |
9 637 626 Kč |
|
|
IMVsolutions, s.r.o. |
1 |
9 356 286 Kč |
|
|
VODASERVIS s.r.o. |
1 |
8 978 200 Kč |
|
|
ELSPOL Elektro s.r.o. |
1 |
8 909 102 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
1 |
8 869 723 Kč |
|
|
Herman technologies s.r.o. |
1 |
8 869 723 Kč |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
3 |
8 831 869 Kč |
|
|
MENS SANA, z.ú. |
1 |
8 457 900 Kč |
|
|
L.E.V. spol. s r.o. |
2 |
8 416 436 Kč |
|
|
THERM, spol. s r. o. |
4 |
8 156 008 Kč |
|
|
PLATFORMA ARCHITEKTI s.r.o. |
1 |
8 066 667 Kč |
|
|
Ing.arch. Průša David |
1 |
8 066 667 Kč |
|
|
BYTservis - služby, spol. s r.o. |
4 |
7 828 407 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
8 |
7 738 963 Kč |
|
|
SK-31619916 |
1 |
7 716 228 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
8 |
7 182 291 Kč |
|
|
C.S. - ENERGO s.r.o. |
1 |
7 083 612 Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
1 |
6 959 797 Kč |
|
|
MDS Ostrava s.r.o. |
6 |
6 916 084 Kč |
|
|
SHB, akciová společnost |
5 |
6 845 553 Kč |
|
|
HYDOR s.r.o. |
8 |
6 819 410 Kč |
|
|
TRIMR s.r.o. |
1 |
6 642 410 Kč |
|
|
ATELIER 38 s.r.o. |
3 |
6 561 705 Kč |
|
|
StavoSport s.r.o. |
3 |
6 535 234 Kč |
|
|
FMIB, s.r.o. |
2 |
6 514 317 Kč |
|
|
ČIPOS Ostrava a.s. |
3 |
6 505 738 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AUPEMA s.r.o. |
3 |
3 744 216 Kč |
|
|
Petr Jiříček |
4 |
3 665 808 Kč |
|
|
Dopravní zdravotnictví a.s. |
1 |
3 448 500 Kč |
|
|
MARPO s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Ordinace U Kostela s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Beáta Philipp |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Dohled na dosah, z.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Charita sv. Alexandra |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Lubomír Roščák |
1 |
916 696 Kč |
|
|
Ewolution Records s.r.o. |
1 |
786 500 Kč |
|
|
PRO BLACKSTAR MEDIA s.r.o. |
1 |
750 200 Kč |
|
|
Jan Tomšů |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Jiří Philipp |
1 |
505 780 Kč |
|
|
hunt kastner artworks, s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Woodman production a.s. |
3 |
417 244 Kč |
|
|
nova-Art s.r.o. |
1 |
260 150 Kč |
|
|
Universal Music, s.r.o. |
2 |
237 615 Kč |
|
|
Protheus production s.r.o. |
1 |
228 690 Kč |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
1 |
225 000 Kč |
|
|
Janis Sidovský |
1 |
221 914 Kč |
|
|
MozART Praha s.r.o. |
1 |
213 444 Kč |
|
|
Hudební výlety, z. s. |
2 |
193 600 Kč |
|
|
Cirkus trochu jinak, z. s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
ICE MUSIC, spol.s r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
1 |
170 000 Kč |
|
|
Kulturní portál.cz, s.r.o. |
1 |
159 720 Kč |
|
|
Mama Muse s.r.o. |
1 |
154 880 Kč |
|
|
DITIS - spol. s r. o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Ján Garláthy |
1 |
139 150 Kč |
|
|
IVOX s.r.o. |
2 |
135 000 Kč |
|
|
Dan Hofrichter |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Richard Dušák |
1 |
93 170 Kč |
|
|
Dwa Production s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
ArteVisio s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Petr Bende |
1 |
83 490 Kč |
|
|
Zdeněk ŠULC |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Robert Galia |
1 |
75 746 Kč |
|
|
RASCALS ART PRODUCTION s.r.o. |
1 |
75 020 Kč |
|
|
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 6,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. |
3 |
96 905 270 Kč |
|
|
RAUL, s.r.o. |
1 |
11 500 000 Kč |
|
|
POLAR televize Ostrava, s.r.o. |
5 |
7 050 307 Kč |
|
|
Colour Production, spol. s r.o. |
3 |
7 018 000 Kč |
|
|
Moody's Deutschland GmbH, odštěpný závod |
1 |
3 384 907 Kč |
|
|
Love production s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
SK-36120804 |
2 |
1 827 207 Kč |
|
|
New Look Media s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
BigBoard Praha, a.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
IRSnet CZ s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
MÍSTNÍ ARCHITEKTI s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Ing. arch. Jiří Halfar |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Ing.arch. Stejskalík Jiří |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Jan reality s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
IanDerson Consulting s.r.o. |
2 |
1 678 246 Kč |
|
|
ONplan lab, s.r.o. |
2 |
1 361 250 Kč |
|
|
G-Consult, spol. s r. o. |
1 |
1 046 227 Kč |
|
|
Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
DARPRES s.r.o. |
1 |
800 000 Kč |
|
|
KONEKO, spol. s r.o. |
2 |
695 508 Kč |
|
|
FABEX MEDIA s.r.o. |
1 |
692 120 Kč |
|
|
E.T. Holding s.r.o. |
1 |
672 639 Kč |
|
|
PROCES-Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s.r.o. |
1 |
629 200 Kč |
|
|
VELA CZECH, s.r.o. |
1 |
525 624 Kč |
|
|
Profeel agency s.r.o. |
1 |
475 161 Kč |
|
|
OSTRA GROUP a.s. |
2 |
423 500 Kč |
|
|
Na Jelenách a.s. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
AUPEMA s.r.o. |
1 |
362 032 Kč |
|
|
Vladan Kotschi |
1 |
355 135 Kč |
|
|
Radio Čas s.r.o. |
3 |
303 710 Kč |
|
|
Asental Land, s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
2 |
289 190 Kč |
|
|
Magazín PATRIOT s.r.o. |
3 |
266 200 Kč |
|
|
CTP Invest, spol. s r.o. |
2 |
266 200 Kč |
|
|
Tip Media s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
3 |
242 000 Kč |
|
|
OAMP Holding s.r.o. |
2 |
242 000 Kč |
|
|
Schnierer Festive Lighting s.r.o. |
1 |
241 988 Kč |
|
|
ProMotion Sense s.r.o. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
E-expert, spol. s r.o. |
1 |
224 818 Kč |
|
|
RADDIT consulting s.r.o. |
1 |
224 818 Kč |
|
|
YASHICA s.r.o. |
1 |
204 490 Kč |
|
|
Akcičky smích. radost. odpočinek, z. s. |
1 |
202 070 Kč |
|
|
TTC HOLDING, a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Státní investiční a rozvojová společnost, a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
artikula z. s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
PROEBIZ s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
DELTA Group CZ s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
WELWYN COMPANY, a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
CMb.industries GmbH |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Sekyra Group, a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Mgr. Jana Fousková |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Vladislav Sobol |
1 |
144 000 Kč |
|
|
M & M reality holding a. s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
KREO z. s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
CONTERA Asset Management s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
PULARY, s. r. o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Optima spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
SATUM CZECH s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Pod Žofinkou Holding a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
IMAGE STUDIO s.r.o. |
1 |
118 193 Kč |
|
|
Ivana Sikulová Křížková |
1 |
108 900 Kč |
|
|
BigMedia, spol. s r.o. |
1 |
107 993 Kč |
|
|
Nikola Vavrous |
1 |
102 850 Kč |
|
|
Herecká asociace |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Silic Média s.r.o. |
1 |
98 685 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
1 |
98 659 Kč |
|
|
BcA. Beáta Beinhauerová |
1 |
97 284 Kč |
|
|
Accolade, s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
CASUA s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Penta Real Estate s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Economia, a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
92 444 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
78 408 Kč |
|
|
Ivan Kaspřák |
1 |
75 202 Kč |
|
|
Services for events s.r.o. |
1 |
74 672 Kč |
|
|
KOPEČNÝ - K+K, s.r.o. |
1 |
73 722 Kč |
|
|
Living Media s.r.o. |
1 |
71 390 Kč |
|
|
GROMNICA s.r.o. |
1 |
69 380 Kč |
|
|
CZECH IMAGE GROUP s.r.o. |
1 |
65 294 Kč |
|
|
ELSPOL Elektro s.r.o. |
1 |
64 178 Kč |
|
|
MD communications, s.r.o. |
1 |
55 079 Kč |
|
|
Auto*Mat, z.s. |
1 |
42 350 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 131, tj. 16,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. |
1 |
52 210 689 Kč |
|
|
Basketbalový klub NH Ostrava a.s. |
3 |
48 810 674 Kč |
|
|
Nevrlý 1965 Marek |
2 |
45 738 000 Kč |
|
|
KLIMUS & PARTNERS s.r.o. |
5 |
20 148 252 Kč |
|
|
MP Krásno, a.s. |
1 |
19 785 170 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
30 |
19 372 669 Kč |
|
|
elieva s.r.o. |
1 |
16 987 190 Kč |
|
|
ČSAD Ostrava a.s. |
4 |
14 134 065 Kč |
|
|
CREAM SICAV, a.s. |
1 |
13 086 175 Kč |
|
|
Černá louka s.r.o. |
2 |
12 776 748 Kč |
|
|
Labadia max s. r. o. |
1 |
12 046 943 Kč |
|
|
Heimstaden Czech s.r.o. |
6 |
10 395 534 Kč |
|
|
Armáda spásy v České republice, z. s. |
16 |
10 093 873 Kč |
|
|
Količ Ivo 1958 |
2 |
8 167 500 Kč |
|
|
Rusin_1975 Peter |
2 |
6 886 895 Kč |
|
|
Biskupství ostravsko-opavské |
2 |
6 756 653 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
7 |
6 681 346 Kč |
|
|
NN-MONDI s.r.o. |
4 |
6 380 094 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
9 |
6 161 601 Kč |
|
|
MPA Nemovitosti s.r.o. |
1 |
5 815 502 Kč |
|
|
Švůb Zdeněk, nar. 1953 |
2 |
5 808 000 Kč |
|
|
Heimstaden s.r.o. |
2 |
5 808 000 Kč |
|
|
4poradci s.r.o. |
1 |
5 421 000 Kč |
|
|
OVAZETUR s.r.o. |
3 |
5 065 665 Kč |
|
|
NEW DESIGN Hanko & Burek s.r.o. |
1 |
4 991 250 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Ostrava |
2 |
4 697 901 Kč |
|
|
Concordia spol. s r.o. |
2 |
4 647 900 Kč |
|
|
Charita Ostrava |
4 |
4 259 120 Kč |
|
|
Lukáš Fiedor |
4 |
4 212 365 Kč |
|
|
Michaela Bondy |
3 |
4 184 960 Kč |
|
|
Koenergo storage a.s. |
1 |
4 164 191 Kč |
|
|
Colour Production, spol. s r.o. |
1 |
4 025 200 Kč |
|
|
TG SIDONIUS, s.r.o. |
1 |
4 006 721 Kč |
|
|
OKK Koksovny, a.s. |
1 |
3 958 992 Kč |
|
|
PODA a.s. |
9 |
3 944 084 Kč |
|
|
Ostravské zahrady s.r.o. |
1 |
3 834 006 Kč |
|
|
Jiří Mrázek |
2 |
3 823 281 Kč |
|
|
Akademie karate Ostrava, z.s. |
3 |
3 822 245 Kč |
|
|
Ridera Stavební a.s. |
1 |
3 668 644 Kč |
|
|
Jan Kovář |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
euroAWK s.r.o. |
5 |
3 603 732 Kč |
|
|
TeamCity s.r.o. |
3 |
3 568 874 Kč |
|
|
DECOLED s.r.o. |
1 |
3 509 874 Kč |
|
|
PALÁC SLAVÍKOVA s.r.o. |
5 |
3 484 964 Kč |
|
|
EM & EM, s.r.o. |
1 |
3 460 842 Kč |
|
|
Rezidence Stodolní s.r.o. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
MUDr. Šarišská s.r.o. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
TJ SOKOL HRABŮVKA, z.s. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
PRAPOS, z.s. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
SOLID LEGAL, advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
PRUNIWERK a.s. |
2 |
3 455 510 Kč |
|
|
KAFE V PARKU s.r.o. |
1 |
3 426 720 Kč |
|
|
Ilona Rozehnalová |
2 |
3 404 307 Kč |
|
|
MHC ProcedurePak s.r.o. |
1 |
3 367 067 Kč |
|
|
SVĚT PROMĚN s.r.o. |
2 |
3 184 619 Kč |
|
|
Ing, Jaroch_1993 Tomáš |
1 |
3 120 693 Kč |
|
|
KAFIRA o.p.s. |
2 |
2 843 835 Kč |
|
|
Vavrečková Klára, 1992 |
1 |
2 825 350 Kč |
|
|
OAMP Hall 6 s.r.o. |
3 |
2 809 057 Kč |
|
|
Ing, Hynková_1997 Jana |
1 |
2 793 031 Kč |
|
|
WAPOL Green energy s.r.o. |
1 |
2 783 920 Kč |
|
|
Ing, Glumbíková_1972 Jiřina |
1 |
2 779 262 Kč |
|
|
Martin Kotrík |
3 |
2 740 561 Kč |
|
|
Ing. Leopold Sulovský |
1 |
2 739 706 Kč |
|
|
Daniel Menšík |
2 |
2 638 014 Kč |
|
|
Svépomocná společnost Mlýnek, z.s. |
2 |
2 635 255 Kč |
|
|
New Karolina Residential Development II s.r.o. |
2 |
2 605 408 Kč |
|
|
outdoor akzent s.r.o. |
2 |
2 570 859 Kč |
|
|
Mgr. Petra Gherbetz |
2 |
2 569 697 Kč |
|
|
Stavos Stavba a.s. |
1 |
2 562 805 Kč |
|
|
Apoštolská církev, sbor Ostrava |
2 |
2 552 491 Kč |
|
|
MOL Česká republika, s.r.o. |
2 |
2 529 280 Kč |
|
|
Projekt ELZA s.r.o. |
3 |
2 469 581 Kč |
|
|
Burçin Totre |
3 |
2 468 821 Kč |
|
|
Sklář Miroslav 1961 |
1 |
2 468 521 Kč |
|
|
ECO.NERG Group s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Matěj Doležel |
2 |
2 384 277 Kč |
|
|
Lidl Česká republika s.r.o. |
2 |
2 377 513 Kč |
|
|
SPORTOVNÍ KLUB SLAVIE TŘEBOVICE z.s. |
2 |
2 321 255 Kč |
|
|
Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. |
2 |
2 185 425 Kč |
|
|
Hudec Jan |
1 |
2 154 377 Kč |
|
|
GM reality s.r.o. |
1 |
2 100 028 Kč |
|
|
Love production s.r.o. |
1 |
2 095 550 Kč |
|
|
MAISTRO s.r.o. |
1 |
2 093 348 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice |
1 |
2 068 000 Kč |
|
|
Mateřská škola, základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Ostrava |
2 |
2 064 135 Kč |
|
|
Raiffeisen - Leasing, s.r.o. |
1 |
2 046 742 Kč |
|
|
AGROTEC a.s. |
1 |
2 046 742 Kč |
|
|
Vladimír Fikáček |
3 |
2 035 825 Kč |
|
|
Dětské sborové studio Ostrava-Jih z. s. |
2 |
2 023 375 Kč |
|
|
Saminsin s.r.o. |
4 |
2 011 020 Kč |
|
|
Mgr. Petr Frőmel |
2 |
1 963 705 Kč |
|
|
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA |
1 |
1 949 310 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
2 |
1 938 068 Kč |
|
|
Libor Szotkowski |
2 |
1 930 075 Kč |
|
|
Ondřej Středula |
2 |
1 877 755 Kč |
|
|
RIOLA SPV a.s. |
3 |
1 836 647 Kč |
|
|
Madopo socks s.r.o. |
2 |
1 828 669 Kč |
|
|
GAMYS s.r.o. |
2 |
1 815 000 Kč |
|
|
Ing. Beata Kuklová |
1 |
1 806 578 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 5,39 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
10 |
11 591 764 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
9 |
8 090 811 Kč |
|
|
ABYS Elektro s.r.o. |
1 |
7 018 000 Kč |
|
|
ENERTIG TECHNOLOGIES s.r.o. |
1 |
6 655 000 Kč |
|
|
MALÍŘI NATĚRAČI CZ s.r.o. |
2 |
6 140 000 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
VÝTAHY OSTRAVA SERVIS s.r.o. |
14 |
5 727 099 Kč |
|
|
TIME OFF CAFE s.r.o. |
2 |
5 357 754 Kč |
|
|
Jiří Čonka |
1 |
4 205 960 Kč |
|
|
Revize plynu Mocsko, s.r.o. |
1 |
4 201 120 Kč |
|
|
Stavby COMPLET s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Školab s.r.o. |
1 |
3 426 478 Kč |
|
|
Ostravské vodárny a kanalizace a. s. |
1 |
3 262 358 Kč |
|
|
BYTservis - služby, spol. s r.o. |
2 |
3 211 266 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
2 900 000 Kč |
|
|
HV Výtahy s.r.o. |
2 |
2 537 059 Kč |
|
|
Jan Tihelka |
2 |
2 528 900 Kč |
|
|
VODAŘ s.r.o. |
1 |
2 419 999 Kč |
|
|
Rostislav Szelong |
2 |
2 084 584 Kč |
|
|
AUTO DUBINA, a.s. |
1 |
2 000 000 Kč |
|
|
Rainbow Run, z.s. |
1 |
1 997 200 Kč |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
4 |
1 918 430 Kč |
|
|
CHERRY TOUR s.r.o. |
1 |
1 887 600 Kč |
|
|
EKOAQUA plus, spol. s r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
ORIENTAL.cz, s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Krhut |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
XORS OFFICE spol. s r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Martin Fúzia |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Roman Laciok |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Moje-reko s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
ADAMANTIS GROUP s.r.o. |
1 |
1 709 400 Kč |
|
|
Jiří Barč |
1 |
1 684 320 Kč |
|
|
Mulvin Valerie |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Derek Wilson |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Bělkovský Martin |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Borbély András |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
DigiDay Czech s.r.o. |
6 |
1 192 697 Kč |
|
|
HARI PROMO s.r.o. |
2 |
1 106 024 Kč |
|
|
INDEPENDENT RICHMOND PRODUCTION, s.r.o. |
1 |
1 024 870 Kč |
|
|
MANUS Prostějov, spol. s r.o. |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
KOPEČNÝ - K+K, s.r.o. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
TZMO Czech Republic s.r.o. |
1 |
899 998 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
3 |
846 205 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
5 |
836 898 Kč |
|
|
REDL - servis s.r.o. |
1 |
800 000 Kč |
|
|
Michal Daněk |
2 |
687 764 Kč |
|
|
STOLAŘSTVÍ MaJaMi, s.r.o. |
3 |
668 800 Kč |
|
|
ORZO SECURITY, spol. s r. o. |
2 |
621 650 Kč |
|
|
Stavby Střechy Komíny s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
MAF-OVA s.r.o. |
1 |
604 988 Kč |
|
|
Lubomír Roščák |
2 |
581 291 Kč |
|
|
Lubomír Sekanina |
3 |
511 951 Kč |
|
|
KAPEGO projekt s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
CENOK - výtahy, a.s. |
2 |
443 597 Kč |
|
|
HYDOR s.r.o. |
1 |
428 929 Kč |
|
|
Kamil Pačes |
2 |
420 291 Kč |
|
|
STEM Ústav empirických výzkumů, z.ú. |
1 |
411 400 Kč |
|
|
Roman Pastor |
1 |
380 117 Kč |
|
|
Šebesta, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
COMPLETE CZ, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
KOVAL SYSTEMS s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Robert Galia |
1 |
354 530 Kč |
|
|
Bruno Bystřický |
1 |
344 777 Kč |
|
|
Trigonela s.r.o. |
1 |
320 384 Kč |
|
|
SUBLAND-TECH s.r.o. |
1 |
306 252 Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
1 |
299 500 Kč |
|
|
REVOTOP Ostrava s.r.o. |
1 |
298 274 Kč |
|
|
QQ studio Ostrava s.r.o. |
1 |
286 770 Kč |
|
|
Friente s.r.o. |
1 |
276 098 Kč |
|
|
ELIN servis s.r.o. |
2 |
273 375 Kč |
|
|
INTOZA s.r.o. |
1 |
272 522 Kč |
|
|
TREXIMA, spol. s r.o. |
1 |
267 410 Kč |
|
|
Miroslav Straka |
1 |
244 759 Kč |
|
|
MTL spol. s r.o. |
1 |
233 759 Kč |
|
|
Patriot Program s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
MozART Praha s.r.o. |
1 |
213 444 Kč |
|
|
EV - servis s. r. o. |
1 |
207 805 Kč |
|
|
Kateřina Bahri |
1 |
205 700 Kč |
|
|
CHLEBIŠ s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Ludvík Basta |
2 |
186 401 Kč |
|
|
Hřiště pod Květinou s.r.o. |
1 |
179 975 Kč |
|
|
Tomáš Zezulka |
1 |
179 080 Kč |
|
|
ECHO alarm, s.r.o. |
1 |
178 378 Kč |
|
|
Horský hotel Sůkenická, spol. s r. o. |
2 |
170 000 Kč |
|
|
Martin Mokroš |
1 |
165 510 Kč |
|
|
Komínexpres plus s.r.o. |
1 |
162 685 Kč |
|
|
Professional translations s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
LP catering & events s.r.o. |
1 |
149 509 Kč |
|
|
Miroslav Bavlšík |
1 |
148 179 Kč |
|
|
WELLNESS HOTEL ABACIE NJ, s.r.o. |
1 |
146 737 Kč |
|
|
IMOS Brno, a.s. |
1 |
146 264 Kč |
|
|
Ostravská znalecká a.s. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Martin Návrat |
1 |
140 990 Kč |
|
|
Andrea Škařupová |
1 |
140 000 Kč |
|
|
ELEKTRO - Vajdík spol. s r.o. |
1 |
138 896 Kč |
|
|
Galileo Corporation s.r.o. |
1 |
135 883 Kč |
|
|
REELGATE s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Savaria Česko s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
CubeNet, s.r.o. |
1 |
117 975 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 22, tj. 2,28 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Řemeslný inkubátor Ostrava z.s. |
3 |
127 050 000 Kč |
|
|
Černá louka s.r.o. |
9 |
42 969 000 Kč |
|
|
Diecézní charita ostravsko-opavská |
6 |
35 544 040 Kč |
|
|
Akademie FC Baník Ostrava z. s. |
7 |
32 068 000 Kč |
|
|
Městská energetická agentura Ostrava, s. r. o. |
3 |
31 265 000 Kč |
|
|
HC VÍTKOVICE RIDERA, spolek |
3 |
30 300 000 Kč |
|
|
Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s. |
2 |
26 800 000 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s. |
9 |
19 694 500 Kč |
|
|
Slezská diakonie |
11 |
17 968 939 Kč |
|
|
Armáda spásy v České republice, z. s. |
12 |
12 637 240 Kč |
|
|
SHF, s.r.o. |
1 |
12 390 000 Kč |
|
|
Charita Ostrava |
22 |
9 930 000 Kč |
|
|
Janáčkův máj, o.p.s. v likvidaci |
2 |
9 204 000 Kč |
|
|
RAUL, s.r.o. |
2 |
8 987 755 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Ostrava |
7 |
8 716 800 Kč |
|
|
FBC OSTRAVA z.s. |
5 |
8 709 500 Kč |
|
|
1. SC Vítkovice z. s. |
5 |
8 612 500 Kč |
|
|
PaS de Theatre s.r.o. |
1 |
8 555 000 Kč |
|
|
Dream Factory Ostrava, z. s. |
1 |
8 260 000 Kč |
|
|
DKMO s.r.o. |
2 |
7 913 400 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko v Ostravě |
4 |
7 659 000 Kč |
|
|
Ostravské centrum nové hudby, z.s. |
2 |
7 625 000 Kč |
|
|
Centrum sociálních služeb Ostrava, o.p.s. |
7 |
6 520 000 Kč |
|
|
Ostravská sportovní z.s. |
3 |
6 000 000 Kč |
|
|
MIKASA z.s. |
6 |
5 849 000 Kč |
|
|
Sportovní basketbalová škola Ostrava z.s. |
6 |
5 690 000 Kč |
|
|
MFK VÍTKOVICE z.s. |
6 |
5 523 510 Kč |
|
|
MENS SANA, z.ú. |
8 |
5 427 000 Kč |
|
|
VK Ostrava, s.r.o. |
1 |
5 142 500 Kč |
|
|
Basketbalový klub NH Ostrava a.s. |
1 |
5 142 500 Kč |
|
|
CENTRUM INDIVIDUÁLNÍCH SPORTŮ OSTRAVA |
2 |
5 027 755 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
5 |
4 972 785 Kč |
|
|
Colour Production, spol. s r.o. |
3 |
4 735 000 Kč |
|
|
Hokejový klub RT TORAX PORUBA 2011, z. s. |
2 |
4 687 500 Kč |
|
|
Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. |
2 |
4 637 500 Kč |
|
|
Spirála Ostrava, z.ú. |
6 |
4 588 500 Kč |
|
|
Asociace TRIGON, o.p.s. |
7 |
4 291 000 Kč |
|
|
Academy NH Ostrava z.s. |
5 |
4 179 300 Kč |
|
|
PANT, z.s. |
1 |
4 130 000 Kč |
|
|
Českomoravský svaz hokejbalu |
1 |
4 000 000 Kč |
|
|
ČTS servisní s.r.o. |
2 |
3 872 000 Kč |
|
|
CTJ Art Production s.r.o. |
2 |
3 842 500 Kč |
|
|
Jagello 2000, z.s. |
1 |
3 800 000 Kč |
|
|
Blue Volley Ostrava, z.s. |
2 |
3 685 000 Kč |
|
|
SPORT MEXIKO z.s. |
4 |
3 619 480 Kč |
|
|
Cirkus trochu jinak, z. s. |
2 |
3 595 000 Kč |
|
|
Orel jednota Ostrava-Třebovice |
4 |
3 567 755 Kč |
|
|
Provoz z.s. |
1 |
3 540 000 Kč |
|
|
Folklor bez hranic Ostrava, z.s. |
3 |
3 402 300 Kč |
|
|
RegioHub s. r. o. |
2 |
3 270 505 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Poruba |
3 |
3 167 755 Kč |
|
|
AlFi, z.s. |
5 |
3 052 755 Kč |
|
|
Český svaz curlingu z.s. |
1 |
3 000 000 Kč |
|
|
Nadační fond regionální fotbalové Akademie Moravskoslezského kraje |
1 |
3 000 000 Kč |
|
|
Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. |
11 |
2 732 300 Kč |
|
|
Charita sv. Alexandra |
2 |
2 521 000 Kč |
|
|
CTP Invest, spol. s r.o. |
4 |
2 510 350 Kč |
|
|
Spolek Jazz Open Ostrava |
1 |
2 508 000 Kč |
|
|
Vzájemné soužití o.p.s. |
10 |
2 504 000 Kč |
|
|
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s. |
7 |
2 483 800 Kč |
|
|
1. Judo club Baník Ostrava, z.s. |
4 |
2 421 000 Kč |
|
|
PARA HOCKEY OSTRAVA z. s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Spolu pro rodinu, z.s. |
4 |
2 405 000 Kč |
|
|
elieva s.r.o. |
1 |
2 360 000 Kč |
|
|
JINAK, z.ú. |
3 |
2 350 600 Kč |
|
|
Rada dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z. s. |
6 |
2 348 255 Kč |
|
|
ATLETIKA PORUBA z.s. |
3 |
2 235 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Mariánské Hory |
2 |
2 233 980 Kč |
|
|
PRAPOS, z.s. |
7 |
2 210 000 Kč |
|
|
TJ Sokol Koblov z.s. |
2 |
2 122 550 Kč |
|
|
BK SNAKES OSTRAVA z.s. |
2 |
2 091 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Ostrava - Heřmanice |
3 |
2 069 755 Kč |
|
|
Nový příběh, zapsaný ústav |
1 |
2 065 000 Kč |
|
|
KRAJSKÁ ATLETICKÁ AKADEMIE OSTRAVA, z.s. |
1 |
2 000 000 Kč |
|
|
Český atletický svaz |
1 |
2 000 000 Kč |
|
|
Arrows Ostrava z.s. |
1 |
2 000 000 Kč |
|
|
MOTO RACING KRÁSNÉ POLE z. s. |
3 |
1 908 755 Kč |
|
|
CSG NADAČNÍ FOND |
2 |
1 872 253 Kč |
|
|
TACYKLISTIKA, z.s. |
2 |
1 857 755 Kč |
|
|
Nadace na pomoc zvířatům |
2 |
1 838 000 Kč |
|
|
FC ODRA Petřkovice z. s. |
5 |
1 803 000 Kč |
|
|
Kamera Oko s.r.o. |
1 |
1 770 000 Kč |
|
|
TJ UNIE HLUBINA z.s. |
4 |
1 732 300 Kč |
|
|
CTPark Ostrava Kunčičky, spol. s r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Holcová Blanka, nar. 1971 |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
ČSAD Ostrava a.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Spolek na podporu sportu, dětí a mládeže, z.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Asental Land, s.r.o. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
MWD Invest, a.s. |
1 |
1 727 755 Kč |
|
|
Slunce v dlani, o.p.s. |
1 |
1 700 000 Kč |
|
|
Klub plaveckých sportů Ostrava, z.s. |
3 |
1 665 000 Kč |
|
|
Marcel Palovčík |
3 |
1 645 600 Kč |
|
|
Institut prevence, z. s. |
3 |
1 618 000 Kč |
|
|
SPOLEČNĚ-JEKHETANE, o.p.s. |
5 |
1 599 000 Kč |
|
|
Prádelna PRAPOS s.r.o. |
2 |
1 574 210 Kč |
|
|
BOXING OSTRAVA, z.s. |
3 |
1 550 000 Kč |
|
|
ALZHEIMER HOME z.ú. |
1 |
1 512 500 Kč |
|
|
CENTROM z. s. |
5 |
1 505 000 Kč |
|
|
Pavučina o.p.s. |
4 |
1 472 000 Kč |
|
|
Salesiánské středisko volného času Don Bosco |
6 |
1 469 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Ostrava v 2025 ve výši 1 727 755 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,56
|
|
Počet bodů 4,56 znamená pro Statutární město Ostrava celkově
503. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0436 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0017 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0387 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0029 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0318 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0338 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0001 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0215 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1855 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0958 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,456
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,56
|
|
Výsledný K-Index
|
4,555 |
|