Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 119 smluv z 283 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,42.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,4205 odpovídá 42,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 26 smluv z 283 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0919 odpovídá 9,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 42 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1484 odpovídá 14,84 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0177 odpovídá 1,77 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0035 odpovídá 0,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0035 odpovídá 0,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
6 |
1 075 387 471 Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
17 |
257 364 817 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
18 |
230 050 607 Kč |
|
|
PROBO TRANS PRAHA spol. s r.o. |
17 |
186 519 882 Kč |
|
|
ESKO, spol. s r.o. |
12 |
167 600 118 Kč |
|
|
ZLINER s.r.o. |
2 |
98 232 350 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
6 |
76 056 598 Kč |
|
|
ELEKTROTECHNIKA, a.s. |
2 |
72 795 607 Kč |
|
|
KOSPA systém Pardubice, s.r.o. |
3 |
30 361 704 Kč |
|
|
Jan Kokštein |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
Pavel Haupt |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
25970793 |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
SOMAX TECH spol. s r.o. |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
ACER VOLTAGE s.r.o. |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
INGTOP METAL, s.r.o. |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
AGC Fenestra a.s., člen AGC Group |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
ONE SYSTEM s.r.o. |
2 |
23 018 112 Kč |
|
|
KAPLAN, s.r.o. |
4 |
15 994 142 Kč |
|
|
DIRTEL s.r.o. |
2 |
15 313 947 Kč |
|
|
Tomáš Vanča |
2 |
15 291 567 Kč |
|
|
FLEX - BUILD s.r.o. |
2 |
15 229 808 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Tomáš Toman |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
GEOŠRAFO, s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
PROMOS CZ s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
KM - PRONA Trading, s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Petr Šíma |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
KOVO JUHÁSZ, spol. s r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
s-drive s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
53247621 |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
S E L E C T A , s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Jiří Hubáček |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
K & V ELEKTRO a.s. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
UNIDATAZ s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Jiří Duchek |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Zdeněk Franke |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
MZK Chomutov s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
TOP CENTRUM CZ s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Revitla s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Carl Stahl s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Mi-Zel Technology s.r.o. |
3 |
7 448 722 Kč |
|
|
ALIUS CZECH s.r.o. |
1 |
7 232 643 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Všestary |
3 |
4 239 719 Kč |
|
|
UNITECH Trade s.r.o. |
4 |
3 736 778 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
3 093 550 Kč |
|
|
Chára Sport, a.s. |
4 |
1 339 082 Kč |
|
|
ELFAM s.r.o. |
2 |
1 134 054 Kč |
|
|
MEDIA MARKETING SERVICES a.s. |
3 |
723 580 Kč |
|
|
AUTO IN s.r.o. |
1 |
705 285 Kč |
|
|
Ameba Production spol. s r.o. |
2 |
653 400 Kč |
|
|
OPHTHA TRADE, s.r.o. |
1 |
604 758 Kč |
|
|
VIAPROJEKT s.r.o. |
1 |
542 080 Kč |
|
|
Mountfield HK, a.s. |
1 |
458 826 Kč |
|
|
STAVOKA Hradec Králové, a.s. |
1 |
457 199 Kč |
|
|
PLUMETOP s.r.o. |
1 |
412 956 Kč |
|
|
Boltec s.r.o. |
1 |
401 493 Kč |
|
|
AKIA, a.s. |
2 |
375 100 Kč |
|
|
Klára Krausová |
1 |
359 588 Kč |
|
|
MEDIA CLUB, s.r.o. |
1 |
355 740 Kč |
|
|
Receivaibles Management CZ s.r.o. |
2 |
298 425 Kč |
|
|
F.T.G. spol.s r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
172 677 Kč |
|
|
pzmOKNA s.r.o. |
1 |
163 086 Kč |
|
|
Pavel Vik |
1 |
160 083 Kč |
|
|
BARTH Reklamka a.s. |
1 |
160 083 Kč |
|
|
Garavin s.r.o. |
1 |
146 132 Kč |
|
|
Denisa Malá |
1 |
139 029 Kč |
|
|
VŠE PRO TISK s.r.o. |
2 |
132 858 Kč |
|
|
Matchfire s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
BEDNA s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
GDPR Hradec s.r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
103 258 Kč |
|
|
KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. |
1 |
101 253 Kč |
|
|
TOSTO, spol. s r.o. |
1 |
98 615 Kč |
|
|
Jan Podlucký |
1 |
93 194 Kč |
|
|
Dostihový spolek a.s. |
1 |
89 407 Kč |
|
|
maybee s.r.o. |
1 |
87 028 Kč |
|
|
PLUTO - instal s.r.o. |
1 |
75 469 Kč |
|
|
RENCAR PRAHA, a. s. |
1 |
70 917 Kč |
|
|
Olfin Car Palace s.r.o. |
1 |
64 096 Kč |
|
|
Destinační společnost Hradecko, z. s. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. v 2025 ve výši 15 139 107 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
17 |
|
|
BAMONAFT a.s. |
15 |
|
|
PROBO TRANS PRAHA spol. s r.o. |
12 |
|
|
ESKO, spol. s r.o. |
11 |
|
|
Elektroline a.s. |
5 |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
3 |
|
|
Jan Kokštein |
2 |
|
|
Pavel Haupt |
2 |
|
|
25970793 |
2 |
|
|
KOSPA systém Pardubice, s.r.o. |
2 |
|
|
M - SILNICE a.s. |
2 |
|
|
SOMAX TECH spol. s r.o. |
2 |
|
|
ACER VOLTAGE s.r.o. |
2 |
|
|
INGTOP METAL, s.r.o. |
2 |
|
|
AGC Fenestra a.s., člen AGC Group |
2 |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
|
|
FLEX - BUILD s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Toman |
1 |
|
|
GEOŠRAFO, s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Vanča |
1 |
|
|
KAPLAN, s.r.o. |
1 |
|
|
DIRTEL s.r.o. |
1 |
|
|
ELEKTROTECHNIKA, a.s. |
1 |
|
|
PROMOS CZ s.r.o. |
1 |
|
|
KM - PRONA Trading, s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Šíma |
1 |
|
|
KOVO JUHÁSZ, spol. s r.o. |
1 |
|
|
s-drive s.r.o. |
1 |
|
|
53247621 |
1 |
|
|
S E L E C T A , s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Hubáček |
1 |
|
|
K & V ELEKTRO a.s. |
1 |
|
|
UNIDATAZ s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Duchek |
1 |
|
|
Zdeněk Franke |
1 |
|
|
MZK Chomutov s.r.o. |
1 |
|
|
TOP CENTRUM CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Revitla s.r.o. |
1 |
|
|
Carl Stahl s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. v 2025 ve výši 15 139 107 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,28.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 17, tj. 94,12 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
16 |
242 225 710 Kč |
|
|
PROBO TRANS PRAHA spol. s r.o. |
1 |
943 703 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. v 2025 ve výši 15 139 107 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 66, tj. 52,85 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
5 |
1 060 248 364 Kč |
|
|
ESKO, spol. s r.o. |
10 |
137 321 904 Kč |
|
|
BAMONAFT a.s. |
11 |
124 076 859 Kč |
|
|
PROBO TRANS PRAHA spol. s r.o. |
11 |
109 880 644 Kč |
|
|
ZLINER s.r.o. |
2 |
98 232 350 Kč |
|
|
Elektroline a.s. |
6 |
76 056 598 Kč |
|
|
Pavel Haupt |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
25970793 |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
ACER VOLTAGE s.r.o. |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
INGTOP METAL, s.r.o. |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
PETROL PLZEŇ, spol. s r.o. |
2 |
30 278 214 Kč |
|
|
ONE SYSTEM s.r.o. |
2 |
23 018 112 Kč |
|
|
KAPLAN, s.r.o. |
3 |
15 524 250 Kč |
|
|
DIRTEL s.r.o. |
2 |
15 313 947 Kč |
|
|
Tomáš Vanča |
2 |
15 291 567 Kč |
|
|
FLEX - BUILD s.r.o. |
2 |
15 229 808 Kč |
|
|
KOSPA systém Pardubice, s.r.o. |
2 |
15 222 597 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Tomáš Toman |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
GEOŠRAFO, s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
ELEKTROTECHNIKA, a.s. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
PROMOS CZ s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
KM - PRONA Trading, s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Petr Šíma |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
S E L E C T A , s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Jiří Hubáček |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
AGC Fenestra a.s., člen AGC Group |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
K & V ELEKTRO a.s. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
UNIDATAZ s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Zdeněk Franke |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
MZK Chomutov s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
TOP CENTRUM CZ s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
SOMAX TECH spol. s r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Revitla s.r.o. |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Jan Kokštein |
1 |
15 139 107 Kč |
|
|
Mi-Zel Technology s.r.o. |
3 |
7 448 722 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Všestary |
3 |
4 239 719 Kč |
|
|
Chára Sport, a.s. |
4 |
1 339 082 Kč |
|
|
ELFAM s.r.o. |
2 |
1 134 054 Kč |
|
|
AUTO IN s.r.o. |
1 |
705 285 Kč |
|
|
Ameba Production spol. s r.o. |
2 |
653 400 Kč |
|
|
STAVOKA Hradec Králové, a.s. |
1 |
457 199 Kč |
|
|
UNITECH Trade s.r.o. |
1 |
443 817 Kč |
|
|
PLUMETOP s.r.o. |
1 |
412 956 Kč |
|
|
Boltec s.r.o. |
1 |
401 493 Kč |
|
|
Receivaibles Management CZ s.r.o. |
2 |
298 425 Kč |
|
|
F.T.G. spol.s r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
172 677 Kč |
|
|
AKIA, a.s. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
VŠE PRO TISK s.r.o. |
2 |
132 858 Kč |
|
|
Matchfire s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
BEDNA s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
KLIMA CHLAZENÍ HK s.r.o. |
1 |
101 253 Kč |
|
|
TOSTO, spol. s r.o. |
1 |
98 615 Kč |
|
|
Jan Podlucký |
1 |
93 194 Kč |
|
|
maybee s.r.o. |
1 |
87 028 Kč |
|
|
PLUTO - instal s.r.o. |
1 |
75 469 Kč |
|
|
RENCAR PRAHA, a. s. |
1 |
70 917 Kč |
|
|
Olfin Car Palace s.r.o. |
1 |
64 096 Kč |
|
|
Destinační společnost Hradecko, z. s. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. v 2025 ve výši 15 139 107 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje smlouvy pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,5.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 11,06
|
|
Počet bodů 11,06 znamená pro Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. celkově
1265. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,4205 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0919 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1268 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0673 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0177 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0035 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0035 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1484 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2761 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,156
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
11,56
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,5 |
|
Výsledný K-Index
|
11,057 |
|