Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0095 odpovídá 0,95 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 57 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0902 odpovídá 9,02 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0174 odpovídá 1,74 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0016 odpovídá 0,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
údaj není veřejný na základě §5 odst.6 |
165 |
46 816 198 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
2 |
18 367 313 Kč |
|
|
Factoring KB, a.s. |
1 |
12 803 932 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
7 |
11 772 400 Kč |
|
|
R ALTRA spol. s r.o. |
2 |
11 041 474 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
10 000 000 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
5 |
8 606 300 Kč |
|
|
RESTA EKO s.r.o. |
3 |
7 671 400 Kč |
|
|
Scania Czech Republic s.r.o. |
1 |
7 459 771 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
2 |
6 121 379 Kč |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
2 |
5 513 064 Kč |
|
|
ROYAL CHEMICAL - ČR, s.r.o. |
19 |
5 308 623 Kč |
|
|
Roads ČR s.r.o. |
1 |
5 069 900 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
4 |
4 323 752 Kč |
|
|
SULKO s. r. o. |
1 |
3 901 667 Kč |
|
|
Pavel Navrátil |
15 |
3 874 884 Kč |
|
|
NIPASS s.r.o. |
1 |
3 628 790 Kč |
|
|
R - STAV OLOMOUC s.r.o. |
14 |
3 330 369 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
3 |
3 238 857 Kč |
|
|
VASTO construction a.s. |
5 |
3 231 363 Kč |
|
|
Elektromontáže BLESK, s. r. o. |
3 |
3 035 491 Kč |
|
|
TRADIX UH,a.s. |
2 |
2 924 883 Kč |
|
|
CONTENUR Česká republika s.r.o. |
8 |
2 761 583 Kč |
|
|
Služby ŠVARC s.r.o. |
2 |
2 732 934 Kč |
|
|
K+S Czech Republic a.s. |
1 |
2 722 500 Kč |
|
|
VYKRUT zahradní služby a.s. |
3 |
2 710 263 Kč |
|
|
MC Invest Czech s.r.o. |
2 |
2 394 660 Kč |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
2 |
2 227 958 Kč |
|
|
PODLAS s.r.o. |
7 |
2 206 650 Kč |
|
|
Bergasto a.s. |
2 |
2 140 020 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
1 601 205 Kč |
|
|
ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. |
1 |
1 545 373 Kč |
|
|
Auto Kora top s.r.o. |
1 |
1 473 780 Kč |
|
|
Pavel Koutný |
5 |
1 330 198 Kč |
|
|
JS MONTER GROUP s.r.o. |
3 |
1 311 307 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
6 |
1 241 427 Kč |
|
|
LO HANÁ s.r.o. |
3 |
1 142 549 Kč |
|
|
AUTOKOMPLEX OLOMOUC s.r.o. |
1 |
1 119 070 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
1 092 981 Kč |
|
|
Andrla CZ s.r.o. |
3 |
1 085 431 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
2 |
1 024 144 Kč |
|
|
Stavební firma CARDA-MÜLLER s.r.o. |
7 |
978 670 Kč |
|
|
MK - mont illuminations s.r.o. |
3 |
915 156 Kč |
|
|
TSMO facility, s.r.o. |
4 |
848 694 Kč |
|
|
PRESBETON Nova, s.r.o. |
3 |
780 130 Kč |
|
|
Řempo LYRA, s.r.o. |
7 |
767 775 Kč |
|
|
SHP TS s.r.o. |
1 |
758 610 Kč |
|
|
SEZAKO Prostějov s.r.o. |
2 |
758 370 Kč |
|
|
ADACOM s.r.o. |
2 |
643 235 Kč |
|
|
Kartáče Souček, s.r.o. |
3 |
583 946 Kč |
|
|
Střechy - Malíček s.r.o. |
2 |
579 402 Kč |
|
|
EXPRES OKNA s.r.o. |
2 |
574 671 Kč |
|
|
Skanska Transbeton, s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
Štěrkovny Olomouc a.s. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
ENVY RECYCLING s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
SILVA CZ, s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
Olomoucká obalovna Hněvotín, s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
OHSO Šternbersko s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
543 290 Kč |
|
|
STAVES s.r.o. |
1 |
481 580 Kč |
|
|
Auto Kubíček s.r.o. |
1 |
467 040 Kč |
|
|
Brodacký Antonín s.r.o. |
3 |
460 018 Kč |
|
|
Kulturní Olomouc o.p.s. |
1 |
440 658 Kč |
|
|
ROADMEDIC s.r.o. |
1 |
428 674 Kč |
|
|
ROAD-MARK s.r.o. |
3 |
424 498 Kč |
|
|
Jiří Gildein |
5 |
406 669 Kč |
|
|
ALFAPROJEKT OLOMOUC, a.s. |
1 |
402 040 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
387 200 Kč |
|
|
ELEKTROCENTRUM TRADING spol. s r. o. |
2 |
351 596 Kč |
|
|
EFektivní OSvětlování s.r.o. |
1 |
316 851 Kč |
|
|
JR stavby CZ, s.r.o. |
1 |
312 948 Kč |
|
|
Silack s.r.o. |
1 |
304 981 Kč |
|
|
IP Systém - areál s.r.o. |
1 |
302 548 Kč |
|
|
StudioPAB s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
PALIČKOVÁ MELÁNIA s.r.o. |
4 |
282 237 Kč |
|
|
LOREKA czech s.r.o. |
1 |
266 702 Kč |
|
|
FADOMA DATA spol. s r.o. |
1 |
263 648 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
251 898 Kč |
|
|
Culligan Water Czech s.r.o. |
1 |
251 646 Kč |
|
|
Obalovna Lipník s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
TRUCK TRADE spol. s r. o. |
1 |
240 012 Kč |
|
|
K - styl, nábytek, interiér s.r.o. |
3 |
239 822 Kč |
|
|
SPZ DESIGN, s.r.o. |
1 |
239 278 Kč |
|
|
Michaela Milková |
3 |
226 525 Kč |
|
|
SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. |
2 |
215 380 Kč |
|
|
M/S Elektro CZ s.r.o. |
1 |
212 960 Kč |
|
|
Petr Vičar |
2 |
206 362 Kč |
|
|
M - TRADE STAVBY s.r.o. |
2 |
199 502 Kč |
|
|
ARRO, spol. s r.o. |
1 |
192 693 Kč |
|
|
NVB LINE s.r.o. |
1 |
181 016 Kč |
|
|
Vladislav Voříšek |
2 |
174 279 Kč |
|
|
NAODPAD s.r.o. |
1 |
169 884 Kč |
|
|
Ecological Consulting a.s. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
WSAEKO s.r.o. |
1 |
166 239 Kč |
|
|
PROFI TRUCK BUSINESS s.r.o. |
1 |
159 720 Kč |
|
|
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o. |
1 |
158 268 Kč |
|
|
Daniš Davaztechnik s.r.o. |
2 |
154 328 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
údaj není veřejný na základě §5 odst.6 |
4 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
|
|
Skanska Transbeton, s.r.o. |
1 |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
|
|
ROYAL CHEMICAL - ČR, s.r.o. |
1 |
|
|
Štěrkovny Olomouc a.s. |
1 |
|
|
ENVY RECYCLING s.r.o. |
1 |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
1 |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
1 |
|
|
SILVA CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
R ALTRA spol. s r.o. |
1 |
|
|
MC Invest Czech s.r.o. |
1 |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
|
|
Olomoucká obalovna Hněvotín, s.r.o. |
1 |
|
|
OHSO Šternbersko s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Factoring KB, a.s. |
1 |
12 803 932 Kč |
|
|
R ALTRA spol. s r.o. |
1 |
10 494 983 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
10 000 000 Kč |
|
|
RESTA EKO s.r.o. |
1 |
5 953 200 Kč |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
2 |
5 513 064 Kč |
|
|
SULKO s. r. o. |
1 |
3 901 667 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
údaj není veřejný na základě §5 odst.6 |
1 |
2 262 736 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
R ALTRA spol. s r.o. |
2 |
11 041 474 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
1 601 205 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
1 092 981 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,82 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
18 128 399 Kč |
|
|
Pavel Navrátil |
12 |
3 407 706 Kč |
|
|
R - STAV OLOMOUC s.r.o. |
12 |
2 932 089 Kč |
|
|
TRADIX UH,a.s. |
1 |
2 859 177 Kč |
|
|
VASTO construction a.s. |
4 |
2 807 609 Kč |
|
|
JS MONTER GROUP s.r.o. |
2 |
1 224 328 Kč |
|
|
Pavel Koutný |
3 |
1 102 104 Kč |
|
|
SHP TS s.r.o. |
1 |
758 610 Kč |
|
|
PRESBETON Nova, s.r.o. |
2 |
633 405 Kč |
|
|
Střechy - Malíček s.r.o. |
2 |
579 402 Kč |
|
|
STRABAG Asfalt s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
ROYAL CHEMICAL - ČR, s.r.o. |
3 |
544 213 Kč |
|
|
ALFAPROJEKT OLOMOUC, a.s. |
1 |
402 040 Kč |
|
|
Stavební firma CARDA-MÜLLER s.r.o. |
1 |
322 173 Kč |
|
|
JR stavby CZ, s.r.o. |
1 |
312 948 Kč |
|
|
ROAD-MARK s.r.o. |
2 |
252 073 Kč |
|
|
SPZ DESIGN, s.r.o. |
1 |
239 278 Kč |
|
|
ARRO, spol. s r.o. |
1 |
192 693 Kč |
|
|
NVB LINE s.r.o. |
1 |
181 016 Kč |
|
|
BOPROSTA s.r.o. |
1 |
134 954 Kč |
|
|
HARDMAN UH a.s. |
1 |
111 054 Kč |
|
|
Petr Vičar |
1 |
39 927 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Štěrkovny Olomouc a.s. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
Olomoucká obalovna Hněvotín, s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Factoring KB, a.s. |
1 |
12 803 932 Kč |
|
|
MC Invest Czech s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
ZAPA beton a.s. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
IP Systém - areál s.r.o. |
1 |
302 548 Kč |
|
|
Culligan Water Czech s.r.o. |
1 |
251 646 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 3,07 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
údaj není veřejný na základě §5 odst.6 |
163 |
46 584 423 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
7 |
11 772 400 Kč |
|
|
RESTA EKO s.r.o. |
3 |
7 671 400 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
3 |
5 218 300 Kč |
|
|
ROYAL CHEMICAL - ČR, s.r.o. |
16 |
4 764 410 Kč |
|
|
K+S Czech Republic a.s. |
1 |
2 722 500 Kč |
|
|
CONTENUR Česká republika s.r.o. |
7 |
2 460 777 Kč |
|
|
Bergasto a.s. |
2 |
2 140 020 Kč |
|
|
PODLAS s.r.o. |
6 |
2 031 442 Kč |
|
|
ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. |
1 |
1 545 373 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
6 |
1 241 427 Kč |
|
|
AUTOKOMPLEX OLOMOUC s.r.o. |
1 |
1 119 070 Kč |
|
|
Andrla CZ s.r.o. |
3 |
1 085 431 Kč |
|
|
MK - mont illuminations s.r.o. |
3 |
915 156 Kč |
|
|
Stavební firma CARDA-MÜLLER s.r.o. |
6 |
656 497 Kč |
|
|
LO HANÁ s.r.o. |
2 |
596 929 Kč |
|
|
Skanska Transbeton, s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
ENVY RECYCLING s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
SILVA CZ, s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
OHSO Šternbersko s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
Řempo LYRA, s.r.o. |
5 |
517 494 Kč |
|
|
Auto Kubíček s.r.o. |
1 |
467 040 Kč |
|
|
Brodacký Antonín s.r.o. |
3 |
460 018 Kč |
|
|
Kulturní Olomouc o.p.s. |
1 |
440 658 Kč |
|
|
ROADMEDIC s.r.o. |
1 |
428 674 Kč |
|
|
VASTO construction a.s. |
1 |
423 754 Kč |
|
|
Jiří Gildein |
5 |
406 669 Kč |
|
|
R - STAV OLOMOUC s.r.o. |
2 |
398 279 Kč |
|
|
ELEKTROCENTRUM TRADING spol. s r. o. |
2 |
351 596 Kč |
|
|
SEZAKO Prostějov s.r.o. |
1 |
346 665 Kč |
|
|
Pavel Navrátil |
2 |
334 057 Kč |
|
|
Silack s.r.o. |
1 |
304 981 Kč |
|
|
StudioPAB s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
PALIČKOVÁ MELÁNIA s.r.o. |
4 |
282 237 Kč |
|
|
LOREKA czech s.r.o. |
1 |
266 702 Kč |
|
|
FADOMA DATA spol. s r.o. |
1 |
263 648 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
251 898 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
238 915 Kč |
|
|
Pavel Koutný |
2 |
228 093 Kč |
|
|
Michaela Milková |
3 |
226 525 Kč |
|
|
M/S Elektro CZ s.r.o. |
1 |
212 960 Kč |
|
|
M - TRADE STAVBY s.r.o. |
2 |
199 502 Kč |
|
|
EXPRES OKNA s.r.o. |
1 |
198 361 Kč |
|
|
Vladislav Voříšek |
2 |
174 279 Kč |
|
|
TSMO facility, s.r.o. |
2 |
172 788 Kč |
|
|
ROAD-MARK s.r.o. |
1 |
172 425 Kč |
|
|
NAODPAD s.r.o. |
1 |
169 884 Kč |
|
|
Ecological Consulting a.s. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Petr Vičar |
1 |
166 436 Kč |
|
|
WSAEKO s.r.o. |
1 |
166 239 Kč |
|
|
PROFI TRUCK BUSINESS s.r.o. |
1 |
159 720 Kč |
|
|
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o. |
1 |
158 268 Kč |
|
|
ODISS OIL s.r.o. |
2 |
153 055 Kč |
|
|
ADACOM s.r.o. |
1 |
150 644 Kč |
|
|
Top-System technologie budov s.r.o. |
1 |
147 526 Kč |
|
|
Ing. Martin Černý |
1 |
145 000 Kč |
|
|
ARKS Plus s.r.o. |
2 |
132 039 Kč |
|
|
ELEKON, s.r.o. |
1 |
131 709 Kč |
|
|
Barnabáš Vavrek |
2 |
129 443 Kč |
|
|
Waste Digital s.r.o. |
1 |
129 422 Kč |
|
|
Proact Czech Republic, s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
|
Otáhal Miloslav Group s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
INFINatura CZ s.r.o. |
1 |
120 974 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
120 666 Kč |
|
|
Jaroslav Mlčoch |
1 |
119 010 Kč |
|
|
AGROTEC a.s. |
1 |
110 872 Kč |
|
|
HB LIKOD s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. |
1 |
107 690 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
1 |
104 544 Kč |
|
|
NetStores s.r.o. |
1 |
100 321 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
99 209 Kč |
|
|
František Aleš |
1 |
94 689 Kč |
|
|
MagikINFO s.r.o. |
1 |
90 740 Kč |
|
|
SUNTECH computer s.r.o. |
1 |
90 478 Kč |
|
|
JS MONTER GROUP s.r.o. |
1 |
86 980 Kč |
|
|
Jan Grézl |
1 |
83 490 Kč |
|
|
PATRIOT, spol. s r. o. |
1 |
76 230 Kč |
|
|
INPEST Louny s.r.o. |
1 |
75 600 Kč |
|
|
FCC Prostějov, s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
EFKO - karton, s.r.o. |
1 |
70 725 Kč |
|
|
REKMA - Trading, spol. s r.o. |
1 |
69 575 Kč |
|
|
Radek Vaněk |
1 |
69 563 Kč |
|
|
Daniš Davaztechnik s.r.o. |
1 |
68 353 Kč |
|
|
LUX - PTZ s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
TRADIX UH,a.s. |
1 |
65 705 Kč |
|
|
JKKLIMA Technologie s.r.o. |
1 |
60 911 Kč |
|
|
ENVIprojekt CZECH s.r.o. |
1 |
47 251 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 10,53 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
6 022 170 Kč |
|
|
Roads ČR s.r.o. |
1 |
5 069 900 Kč |
|
|
SULKO s. r. o. |
1 |
3 901 667 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
3 720 750 Kč |
|
|
Elektromontáže BLESK, s. r. o. |
3 |
3 035 491 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
1 |
919 600 Kč |
|
|
Volvo Group Czech Republic, s.r.o. |
2 |
642 923 Kč |
|
|
Cemex Czech Republic s.r.o. |
1 |
546 490 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
543 290 Kč |
|
|
ADACOM s.r.o. |
1 |
492 591 Kč |
|
|
STAVES s.r.o. |
1 |
481 580 Kč |
|
|
EXPRES OKNA s.r.o. |
1 |
376 310 Kč |
|
|
EFektivní OSvětlování s.r.o. |
1 |
316 851 Kč |
|
|
PRESBETON Nova, s.r.o. |
1 |
146 725 Kč |
|
|
Pavel Navrátil |
1 |
133 122 Kč |
|
|
ROMZA - Nedvězí, spol. s r.o. |
1 |
76 944 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Olomouce, a.s. v 2025 ve výši 546 490 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,17
|
|
Počet bodů 4,17 znamená pro Technické služby města Olomouce, a.s. celkově
392. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0095 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0548 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0175 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0174 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0529 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0016 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0902 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1734 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,417
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,17
|
|
Výsledný K-Index
|
4,173 |
|