Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 24 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0833 odpovídá 8,33 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 45 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1563 odpovídá 15,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0174 odpovídá 1,74 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 9 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0313 odpovídá 3,13 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HCS Dora a.s. |
4 |
701 504 882 Kč |
|
|
Praní a čištění, s.r.o. |
1 |
20 779 330 Kč |
|
|
RETRE - prádelna a čistírna, s.r.o. |
2 |
11 820 128 Kč |
|
|
TERMGLOBAL s.r.o. |
2 |
10 511 858 Kč |
|
|
eZprava.net s.r.o. |
2 |
9 729 899 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
9 729 899 Kč |
|
|
CAR POINT s.r.o. |
1 |
6 521 900 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
2 |
5 469 949 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
7 |
5 428 567 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
3 |
5 103 132 Kč |
|
|
B. Braun Avitum s.r.o. |
3 |
5 019 625 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
2 |
4 990 547 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
2 |
4 984 739 Kč |
|
|
SAPPORO MY s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
Eco Vision s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
Ladislava Khásová |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
JMK Recycling, s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
Václav Škarda |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
Profit Media s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
13 |
3 725 177 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
9 |
3 174 865 Kč |
|
|
Martin Ráž |
1 |
3 025 000 Kč |
|
|
MEDIFINE a.s. |
1 |
2 884 640 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Roubal a spol. s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA s.r.o. |
4 |
1 956 138 Kč |
|
|
Testo, s.r.o. |
1 |
1 859 641 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
1 838 617 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
COMFES, spol. s r.o. |
1 |
1 761 155 Kč |
|
|
Lukáš Minařík |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
1 198 153 Kč |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
3 |
880 960 Kč |
|
|
ABEL C & C s.r.o. |
1 |
822 875 Kč |
|
|
floorcolor s.r.o. |
3 |
780 586 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
3 |
724 650 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Kohel |
2 |
646 538 Kč |
|
|
Hejdová Duba architekti s.r.o. |
1 |
548 130 Kč |
|
|
Petr Kosohorský |
2 |
535 880 Kč |
|
|
Petr Rozhon |
1 |
525 213 Kč |
|
|
GASTRO MACH, s.r.o. |
2 |
478 097 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
6 |
468 608 Kč |
|
|
APEL s.r.o. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
TÜV SÜD Czech s.r.o. |
1 |
447 567 Kč |
|
|
JS KOMPLET s.r.o. |
3 |
446 409 Kč |
|
|
Ptáček - velkoobchod, a.s. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
Elprocon 21, s.r.o. |
1 |
381 332 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
5 |
377 051 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
2 |
363 944 Kč |
|
|
Ladislav Kulhánek |
3 |
307 747 Kč |
|
|
23982811 |
1 |
302 500 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
290 400 Kč |
|
|
CLIMATIX Plzeň spol. s r.o. |
2 |
273 557 Kč |
|
|
DOTIKO s.r.o. |
2 |
270 000 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
267 892 Kč |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
1 |
265 595 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
264 241 Kč |
|
|
Pavel Michna |
2 |
262 200 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
1 |
251 759 Kč |
|
|
LINET - INVEST spol. s r.o. |
1 |
223 434 Kč |
|
|
DS Soft Olomouc, spol. s r.o. |
1 |
221 188 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
3 |
218 053 Kč |
|
|
VisualGate s.r.o. |
1 |
201 586 Kč |
|
|
SARSTEDT spol. s r.o. |
3 |
189 852 Kč |
|
|
ART CARBON s.r.o. |
1 |
180 290 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
2 |
172 812 Kč |
|
|
Atlas Copco s.r.o. |
1 |
170 306 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
2 |
169 209 Kč |
|
|
Carebot s.r.o. |
2 |
165 165 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
2 |
160 518 Kč |
|
|
DOHAS, s.r.o. |
1 |
135 605 Kč |
|
|
AHI CARRIER CZ s.r.o. |
1 |
126 622 Kč |
|
|
SEKK spol. s r.o. |
1 |
124 198 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
123 888 Kč |
|
|
WS Audiology CZ s.r.o. |
1 |
121 605 Kč |
|
|
Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 |
120 780 Kč |
|
|
DOZAPO s.r.o. |
1 |
117 911 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 |
112 946 Kč |
|
|
OLE audity s.r.o. |
1 |
106 843 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
106 571 Kč |
|
|
Zeppelin CZ s.r.o. |
1 |
99 813 Kč |
|
|
MEDIROL s.r.o. |
1 |
98 686 Kč |
|
|
Pro CleanLife s.r.o. |
1 |
93 550 Kč |
|
|
Kärcher spol. s r. o. |
1 |
93 539 Kč |
|
|
CHPP s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
ČESKÝ SERVIS OKEN A DVEŘÍ, s. r. o. |
1 |
89 732 Kč |
|
|
MEDICA FILTER spol. s r.o. |
1 |
88 841 Kč |
|
|
CLIMAX MALL s.r.o. v likvidaci |
1 |
87 193 Kč |
|
|
SANI-TOP-CENTRUM s.r.o. |
1 |
85 030 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
PANEP CZ s.r.o. |
1 |
77 368 Kč |
|
|
Jiří Schlägel |
1 |
77 000 Kč |
|
|
APTUM, a.s. |
1 |
72 358 Kč |
|
|
Coloplast Czech s.r.o. |
1 |
71 406 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
1 |
67 131 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
66 810 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
66 551 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
eZprava.net s.r.o. |
2 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
|
|
HCS Dora a.s. |
2 |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
1 |
|
|
SAPPORO MY s.r.o. |
1 |
|
|
Eco Vision s.r.o. |
1 |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
|
|
Ladislava Khásová |
1 |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
|
|
JMK Recycling, s.r.o. |
1 |
|
|
Václav Škarda |
1 |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
|
|
B. Braun Avitum s.r.o. |
1 |
|
|
Profit Media s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,32.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
eZprava.net s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
Václav Škarda |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
HCS Dora a.s. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
Testo, s.r.o. |
1 |
1 859 641 Kč |
|
|
Lukáš Minařík |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
1 198 153 Kč |
|
|
TÜV SÜD Czech s.r.o. |
1 |
447 567 Kč |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
1 |
265 595 Kč |
|
|
Carebot s.r.o. |
2 |
165 165 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
125 598 Kč |
|
|
OR-CZ spol. s r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TERMGLOBAL s.r.o. |
1 |
9 392 858 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 8,51 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
6 |
5 286 639 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
eZprava.net s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
11 |
3 246 715 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
6 |
830 578 Kč |
|
|
MSM, spol. s r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
6 |
468 608 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
290 400 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
2 |
160 518 Kč |
|
|
B. Braun Avitum s.r.o. |
2 |
154 675 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
123 888 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 |
112 946 Kč |
|
|
OLE audity s.r.o. |
1 |
106 843 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
1 |
102 218 Kč |
|
|
Coloplast Czech s.r.o. |
1 |
71 406 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
1 |
67 529 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
1 |
67 131 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ladislava Khásová |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
B. Braun Avitum s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Roubal a spol. s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
TERMGLOBAL s.r.o. |
1 |
1 119 000 Kč |
|
|
Ptáček - velkoobchod, a.s. |
1 |
400 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Praní a čištění, s.r.o. |
1 |
20 779 330 Kč |
|
|
RETRE - prádelna a čistírna, s.r.o. |
2 |
11 820 128 Kč |
|
|
JMK Recycling, s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
HCS Dora a.s. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Profit Media s.r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HCS Dora a.s. |
2 |
691 774 983 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
1 |
4 864 949 Kč |
|
|
COMFES, spol. s r.o. |
1 |
1 761 155 Kč |
|
|
DOHAS, s.r.o. |
1 |
135 605 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
9 729 899 Kč |
|
|
DOTIKO s.r.o. |
2 |
270 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Domažlická nemocnice, a.s. v 2025 ve výši 4 864 949 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 8,71
|
|
Počet bodů 8,71 znamená pro Domažlická nemocnice, a.s. celkově
1211. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0833 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,2498 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0150 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0174 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0313 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1563 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,3178 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,871
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
8,71
|
|
Výsledný K-Index
|
8,708 |
|